Annem, ben sensiz yaşayamam ki

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Esila_ tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Esila_
  1. Esila_

Esila_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar

dünden beri cok üzgünüm konu acıp acmamakta cok kararsız kaldım ama dayanamayacagım gözümün yası dinmiyor

olaya en bastan baslayayım perşembe günü teyzeme gittik evden cıkmadan önce teyzem aradı kuzenim aqua parka gidecekmiş kapalı, bende suya deniz şortu ve mayoyla giriyorum benden şort istemiş. bende ikisinide koydum takım olsun diye,hatta havlu krem bile koydum sırf iyi niyetimin kurbanı oldum ztn. Neyse gittik, denedi şort bol geldi aMA mayo oldu mayoyla gir suya şortu cıkınca giyersin dedim. Cuma gitti, geldi poşetten cıkarmak yok, teşekkür yok neyse kızmadım ciddiye almadım bizde cumartesi döneceğiz teyzem ben yıkar yollarım dedim, diger teyzemde onlardaydı, onlarla yollarım dedi annem de gerek yok asalım kurusun götürelim dedi ben cıkardım poşetten karanlık balkona astım.. Sabah oldu eşyalarımı topluyorum onları almaya gittim bi baktım mayo yırtılmış giyilecek gibi değil şok oldum..
    aldım annemin yanına geldim şok oldum kimsede söyle diye bi secenek sunmadı hemen cıkmamız gerekiyordu ztn annemle yola cıktık diger teyzem anneme söyleyeyim mi demiş yok demiş annem gerek yok
    yolda ister istemez onunla ilgili konuştum, konuştumki rahatlayayım..
    Ben o mayoyu cok zor sartlarda almıştım ayrıca kapalıydı, bi daha aynısından bulabilmem imkansız
    bu sene bi şort alır değişik giyerim diyordum, birde kendi kendime söz vermiştim bikini giymemek için ama hep gözüme takılıyordu, gidip mayo almak zor geldi tekrar, kendimle savasa girdim ..
    bu arada kuzenim liseye gidiyor ve acaip kıskanctır, sürekli benimle yarıs halinde
    o görmese arkadası görmüştür imkansız görmemesi bence
    annem olan bana oldu dedi yenisi alacagız dedi, canın sağolsun dedi ama ben sinir oldum bi kere ayrıca tekrar istenecek o zmn vermeyince ben suclu olcam dedim
    basladı bana kızmaya otobüse yeni binmiştik, bende sustum otobüste kavga etmemek için
    bana söyleseydin o zmn dedi ben sana kavga et demiyorum ki dedi, sanki kabul edecek, çirkeflik yapacak, bu sefer iyi olmayacaktı dedim bana şimdi söyle diyorsun söyleseydim söyleme diyecektin dedim.. ben dengesiz bi insanım yani dedi.. içimi şişirdin bişey yok bu kadar moral bozacak dedi ben sizi mutlu edemedim basaramadım dedi bi gün yüzü göstermediniz kızması gereken benim dedi.. 1,5 saatlik yolu susarak geldik..
    hayır annem değilsin hiçbi zaman ne demek istedigimi anlamadın kii ..

biz babamla görüşmüyoruz, annem kardeşim ben yasıyoruz.. annem son zamanlarda cok kötü senelerin yorgunlugu cıkıyor.. annem bi anne olarak değilde insan olarak cok fedakar bi insan, neşeli, pozitif..

kardeşimle cok ugrasıyor, artık işin içinden cıkılmaz bi hal aldı.. dün eve geldikten sonra ben hemen hazırlanıp iş görüşmesine yetiştim, arkamdan kardeşim dısarı cıkıcam demiş. Bu arada kardeşim calısıyor, ve iki gün işe gitmedi hastayım dedi, ama dün iyiydi ve dısarı cıkması uygun değildi. kavga etmişler, kardeşim biraz asi sinirlidir üste cıkmak için cok sert cıkar agır konusur. bana teselli veren annem artık onu kaldıramaz oldu..

ben evden cıkarken annem bana karsı iyiydi ama geldiğimde de konustuk ama sertti benim ztn canım sıkkın birdeannem hep kardeşim için 2. anne olmamı istedi ama bunu benden beklemesi cok büyük haksızlık ayrıca daha önce ben su an sikayetçi oldugu konularda onu uyarmıstım ama dinletemedim, su an karısmıyorum..

sonra aksamüstü teyzem ugradı onlarla konusurken cok agır konustu cekip gidicem ölüm gelecek dedi, ikisininde yüzünü görmek istemiyorum dedi ikisinide reddedicem dedi bende o an bişey koptu eve bile sokmam ölene kadar görmem dedi.. kalktım yan odaya geçtim agladım agladım agladım 1,5 saat boyunca artık nefes alamayacak hale geldim
    yastıklara sarıldım yanıma kimse gelmedi..
    su an konusmuyor sofraya bile oturmuyor..
    dün aksam tekrar yanına gittim aglıyor gidin yanımdan gelmeyin dedi konusmayacakmısın dedim hayır dedi geçmicekmi bunlar degermi dedim bilemem dedi öldür beni daha iyi dedim git dedi..
    merak etme annem gidiyorum yarın 15 gün yokum gelmeyecegim aramayacagım

bi gece önce dizine yatıp film izlemiştim galiba o günler geride kaldı..

cok kötüyüm.. kalbime bıcagı sokmamak için zor tutuyorum kendimi..

2. 1 Ağustos 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    offf canım ya anlaşılan annen cok zor durumda cok zor gunler geçiriyor sende sakin ol hiçbi anne evladını atmaz cnm ya

4. 1 Ağustos 2010
  5. Esila_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama benim yasadıklarım da bana cok agır
    ben daha 22 yasındayım
    dün teyzeme tugba nerde demiş oda cok üzüldü dimi demiş
    ama ben inanmadım acıkcası

6. 1 Ağustos 2010
  7. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım gitme evden nereye gidiosun.. arada olur bole tartışmalar hangi ailede kavgasız sorunsuz bişeyler olmuo ki.. yapma bole .. sonuçta bak sen bile diosun annem bugünlerde sanki yılların yorgunluğunu çıkarıo .. onun içinde hiç kolay deil sizi babasız büyütmüş tek başına idare etmiş..biraz sular durulsun ikinizde zaman tanıyın çok üstüne düşmeyin herşey yoluna girer..

8. 1 Ağustos 2010
  9. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    bak canım senle yaştaşız bu aralar bende çok kötüyüm inanır mısın etrafımdakileri mutlu etmek istiorum edemiorum.. nişanlımla ii konuşamıorum .. bi gün gülsem eğlensem 3/4 günüm mutsuz geçio annemde bu dönemde benle kırıcı konuşuo bende onla ama napacaksın biraz zaman sonra ister istemez aynı haldesin.. neden yaşadıkların ağır gelio sana çok özel olmazsa hani başka problemlerinde mi var

10. 1 Ağustos 2010
  11. Esila_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mecburumki, yaz okulum var bu hafta devamsızlık yapıp evde kalmıstım
    yarın döneceğim, aslında perşembe dönecektim ama gelmeyi düşünmüyorum şu anda 17 sinde bitiyor o zmn dönerim..

12. 1 Ağustos 2010
  13. Esila_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hep bi mücadele içinde büyüdüm..
    hep iyi evlat oldum arkadas oldum , 7 yasındaydım babam eve gelmezdi balkonda kardeşim balkonda yoldan gecen adamları babama benzetip baba baba derdi, bende dişini sık kardeşim gelcek diye onu teselli ederdim.. hep içime attım annem işe basladı kardeşimi korumak ugruna mahvoldum.. maddi konularda hiç bunaltmadım kaç yaz hiçbiyere gitmedim evde oturdum kitap okudum tüm gün..
    kardeşim hep çifkeflikle halletti, hep asi olan oldu, idare edilen.. yine de benim kıymetim bilinmiyor..
    yaz okuluna kaldım, bu yıl gitmeyi düşünmüyordum ama son dönemde arkadaslarım beni cok bunalttı kaç dersten kaldım..
    kardeşime kızgındı yine, burnumdan getirdi, ne salaklıgım kaldı ne bişey..
    benim ihtiyacım olan zamanlarda hiç yanımda olmadı..
    sonrada pişman oldu, ben sen yazın ankarada olacaksın diye üzüldüm asıl dedi ..

14. 1 Ağustos 2010
  15. Esila_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gidip sarılmak istiyorum
    eger yarına kadar konusmazsak o yol bitmez
    ya ben yokken ona bişey olursa..
    ne yapıcam ben
    ben bunları hakedecek ne yaptım

16. 1 Ağustos 2010
  17. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canim annen depresyonda olabilirmi, babandanda ayriymis
    biliyormusun bende bu aralar böyleyim insaniin canina tak ediyor en ufak bir sorun bile görmek duymak istemiyor ohoooo oysaki eskiden ne büyük problemlere bile gülüp gecebilirdim

18. 1 Ağustos 2010
  19. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.083
    Ödül Puanları:
    563
    Hadi canım şimdi git annenin yanına boynuna dola kollarını yanağınada bir öpücük kondur tamammı.
    Anne yüreği buna zaten dayanamaz biliyormusun demekki sıkıntılı bir anında sana patladı işte..
    Annenciğinde istermi böyle olsun senin yaşında benimde kızım var arada çatışırız onunla hangimiz hatalıysak gider barışırız hemen .
    Sende ço üzüldün tabiki seni çok iyi anlıyoruz bizlerde...
    Her evde yaşanan anne evlat sorunları bunlar...