annem beni üzüyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cayvekahve tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cayvekahve
  1. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ilk bşta kendımden bahsedyım gyet nrmal giyinen 19 yasında okuyan nrmal bi kızım asklıymış,straplezmış mini etek,şort falan o tip seyler hiç giymem en kısa gydgım sey dizimn hizasında kapri veya kot etektir ama annem hep benım uzerime gelıp bana kapanmamı söyluyor babam ve annem hacca gtmek istiyorlar bnde gtsnler istioyrm ama bana böle baskılar yapınca cok bunalıyorum allah affetsın ama gitmesnler diorm zaten cıkmıyorda. eskiden böle degildi ama simdi ustume gelıp duruyor ve uzuluyorum nıe annem böle yapıyor diorum annemınde ailesi böle biraz tutcular ama ben böle kendimi mutlu hssdiorm ben kapanmam kapanmıcam diorm snrada kwga ediorz napcam blmıyrm dert olmayablır belki bazı arkdşlar içn ama belki bnm gbi yaşamış arkdşlar wardr içimi dökmek istedm saolunmafoldumben

2. 23 Haziran 2010
  3. Masal the end

Masal the end hem kırıcı hem kırılgan Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    bu yaptıının ne kadar gunah oldugunun farkında değil demekkı annen kımse kımseyı zorlayarak kapanmaya yada herhangı bır ibadetını yerıne getırmeye zorlanamaz bu annen bıle olsa...insanın içinden gelmeli herşey

4. 23 Haziran 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    baskıyla yapılan şeyden asla hayır gelmezmiş öyle yaparak sizi dahada soğutuyolar ama farkında değiller.ama onların açıcından bakarsanız sizi uyarmak zorundalar anne baba olarak
    insan içinden gelerek kendi isteyerek yapmalı herşeyi.

6. 23 Haziran 2010
  7. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bnde diorum ama anlamıyor :KK43: senın hesabını bana sorcaklar diyip duruo bnde ben ergnlge grelı cok oldu diorum ama nafile :KK43::KK43:

8. 23 Haziran 2010
  9. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.664
    Ödül Puanları:
    188
    canım bende tesettürlüyüym ama tesettüre girmek öyle başkasının baskısıyla gönül rızası olmadan yapılacak iş değil.. sen ailenin baskısıyla kapansan o eşarp senin için sadece aksesuar olucak... çünkü içinden gelmeyerek yapmış olucaksın..annenle madem konuşmalarınız kavgaya dönüyor başka birinden yardım iste.. annenin dinleyeceği biri... anne tarafımda tutucu demişsin asıl onların bilmeleri lazım dinimizde baskı olmadığını...

10. 23 Haziran 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    asıl günah, dinle ilgili konularda baskı yapılmasıdır. anne baba komşu arkadaş fark etmez. bu konu Kitabımızda açıkça yazar. annen Arapçasını mı biliyor acaba sadece? Türkçesini de okusa keşke.

12. 23 Haziran 2010
  13. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi küçüksün sandım ben önce seni ama 19 muşsun yani küçük sayılmazsın birincisi gitmesinler inşallah diyerek ne kadar günaha girdiğinin farkında mısın acaba hem öyle o kadar açık giyip noluyo yani anlamadım seni şimdi:umursamaz:çok açık giyme sende benim annemlerde hacıya gittiler ama bana hiç baskı yapmazlar çok şükür benim anlatmak istediğim çok açık giyme onlar istemiyosa madem ama kapanman için baskı yapamazlar o ayrı

Son düzenleme: 23 Haziran 2010
  14. 23 Haziran 2010
  15. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bnm ya annenle konus bence bu konuyu bunun senın hayatın oldugunu soyle herkesın kendı ozgur ıradesı var ister kapanırsın ıster kapanmassın sana baglı olmalı bu cok uzuldum senın ıcın okuyo musun pekı?

16. 23 Haziran 2010
  17. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

18. 23 Haziran 2010
  19. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sölüyorum ama dinlemıyor okuyorum cnm istdeyım belki burda yaşayanlar nası gıyınenlerin oldgunu bılır benım cok acık olup olmadıgımı tahmın edebılırler anlattıklarımdan.ama ben hç kapanmak istemıyorum böyle mtluyum napcam blmıyorummafoldumben