Annem benim

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve TATLIM1988 tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : TATLIM1988
  1. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm,
    benim buyuk bir sorunum var, kardesimle ilgili bize o kadar olaylar yasatiki, anlatmazi gercekden cok zor, evden kacmalar, geceleri eve gelmeler, babamda para calmalar. ama simdi evi terk edip gitti.
    annem cok perisan halde cok icim yaniyor annemi öyle gördugum zaman.
    kafayi yiycek durumda. babam sa icine atiyor sesis duruyor. ben cok korkuyorum artik ailemden birisine bisey olacak diye.
    kardesimle cok konusmaya denedik eve gel herseyi unuta yok yok diyor gelmem beni bidaha aramayin diyor. anne yuregi iste dayanamiyor. allaha cok dua ediyorum ki bittsin artik bu olaylar diye.
    anneme destek olmakdan baska bisey gelmiyor ellimden.
    babamsa annemi sucluyor, senin yetistirdigin iste diyor. annem ozaman daha uzuluyor babam destek vermiyor anneme. annem babam bizi cok iyi yetistirdi haramdan kötuluklerden hep uzak tuttu hic biseyimizi eksik ettmedi.
    bu kardesim neden böyle anlamiyorum yanlis arkadas cevresinden kendini bu hala gtirdi.
    artik annem de dayanamas hale geldi. benim destegim ona yetmiyor ne yapa billirim ltf yardim edin cok kötu böyle seyler allah kimsenin basina vermesin. anneme bisey olursa ben ne yaparim artik gercekden benimde dayanacak gucum kalmadi annemi öyle görmekden. allahim sen bize yardim ett

Son düzenleme: 3 Haziran 2009
  2. 3 Haziran 2009
  3. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    ay Allah yardımcın olsun canım bizde bi ara bu tür bi olay yaşamıştık...Kardeşim evden gitmişti tabi uzun süreli değil hatta esrara alışmıştı. Onu arayıp buldum konuşmaya çalıştım annemin durumunu anlattım sonra eve geldi...Esrar konusunda ise polisle irtibata geçtim kardeşiminde gözünü korkuttum biraz şuan Allaha şükür çalışıyo ve sorunu yok...Ama sürekli takipteyim sanki esrar konusu hala gündemde gibi, canım bi anda o hayattan koparmak mümkün olmuyor ancak yavaş yavaş olabilir ona destek olacağını hissettirmelisin. Ben aslında birazda annemi suçluyorum kardeşimi bir kız gibi büyüttü hep peşindeydi sanki ben erkektim o kız kardeşimde hayata atılınca bocaladı ve yanlış yolları seçti. ınşallah kardeşin biran önce düzelir seni çok ii anlıyorum canım.Allah yardımcınız olsun

4. 3 Haziran 2009
  5. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde esrar korkusu vardi ama zorla gittip test yapdirdik allahdan öyle biseyi yok; insallah bizde atlatiriz ya cok kötu bisey anneme cok uzuluyorum canim annem benim cevapin icin tsk ederim

6. 18 Haziran 2009
  7. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    neden böyle yaptığı konusunda senin fikrin nedir
    hiçbir çocuk durduk yere bunları yapmaz bana göre

8. 18 Haziran 2009
  9. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tabi annedir evladı yetiştiren baba ise sadece yapımında yardımcı olan süs eşyası. şimdi sabah sabah açılcak bayramlık ağzım.allahım yardımcınız olsun ne diyeyim işre böyle anlarda hep anamızın yüreği yanar. kolay mı? anne yüreği... mafoldumben

10. 18 Haziran 2009
  11. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kardeşini yetiştiren anne seni de yetiştirmiş...
    Babanız farkında değil herhalde...
    Sanırım en tehlikeli yaşlarda kardeşiniz, kötü arkadaş çevresi de tetiklemiş herşeyi.
    Canım sabırla üstüne gideceksiniz usanmadan, bıkmadan....defa defa....
    mutlaka kendine göre evde beğenmediği bir şikayeti vardır isyanı onadır....
    Onu geri kazanmak için sabır güzelim... Allah anneciğinin de yardımcısı olsun.

12. 10 Temmuz 2009
  13. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ergenlik döneminde böyle oluyor daha sonra geçiyor allah yardımcınız olsun canım