Annem bugün 17. kez öldü :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sel tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sel
  1. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    Bu gün annem 17. kez öldü.
    02.11.1992 günlerden ne bilmiyorum. :çok üzgünüm:
    minik bir bebek girdi hayatımıza ama kocaman bi boşlu yarattı annem evimizde.
    sorgulamayı bile beceremedim o yaşımda. öldü denildi neden diye ağlayamadım, oyuna sevdalıydm çünkü. hatırlayabildiğim kadarını anlatayım size ben en iyisi:

annem doğum yapalı 2 gün olmuşdu ve karnı hala şişdi anlayamadık evde öyle dolaştı durdu. inmeyince ikinci gün sağlık ocağına ordan diğer ilçedeki hastaneye ordan adapazarındaki hastaneye ordan da istanbula giderken annem yolda yanında ambulansın içinde olan teyzeme diyor çocuklarım sana emanet diye. hastaneye ulaşır ulaşmaz ambulansdan inerken vermiş annem son nefesini. işte o zaman demiş doktor bu mesleğin en zor yanı diye.

biz herşeyden habersiz ananem başımızda uyutulmaya çalışıyorduk 16 yıl önce bu gece. ananem hansel ve garateli anlatarak uyutmuştu bizi. sabah kalktığımda evde anlam veremediğim bi kalabalık, ananem ağlıyor bide teyzem var ayaklarıma ağlaya ağlaya çorap giydirmeye çalışırken hatırlıyorum. herkesin gözü acıyarak bakıyor bana:çok üzgünüm:. sonra komşunun biri başsağlığı diledi işte o zaman anladım senağlama annem ölmüştü evet hastanelerde koşuşturan annem ölmüştü. sonra garip bi kalabalık. anlatmak istemiyorum galiba up uzun yatırdılar annemi ananemin evinin ortasına karnı hala şişti babm mı? hatıramıyorum. annemin selasını bile dinledim ben. dedem dayım babam ben ananem evin bahçesinde öylece kalakaldık.

evet tam 17. kez annem bidaha öldü bugün, bende...senağlama

şimdi kocamanım acım daha büyük daha derin. dedim ya oyuna sevdalı bir kız çocuğuydum o zaman. şimdi daha iyi anlıyorum annemin yokluğunu, zaman zaman öyle derinden hissettiriyor ki yokluğunu meleğimsenağlama
    evlenmek üzere olan bi genç kızım diyorum ki kendi kendime ben anne olunca çocuklarımı bırakıp gitmicem hiç bir yere...senağlama

2. 2 Kasım 2008
  3. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sözler boğazımda düğüm düğüm...

4. 2 Kasım 2008
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    anne kaybetmenin acısını çok iyi bilirim... aynı duyguları yaşıyorum sizinle. üstüne birde baba acısı ekleniyor ben de... unutulmuyor. o acı hep var ,kalbimde .... başınız sağolsun...Allah rahmet eylesin....

6. 2 Kasım 2008
  7. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ağladım sımdı hungur hungur.. anne olunca daha bı anlamı artıyor.. allahım nur iinde yatırsın.. basın sagolsun..

8. 2 Kasım 2008
  9. sakince..

sakince.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başın sağolsun canım.çok etkilendim gözyalarıma engel olamadım.hepimiz bir gün bu acıyı yaşıycaz ama sırayla degil bilemiyoruz nezaman .allah sabır versin.

10. 2 Kasım 2008
  11. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    başınız sağolsun.. tek tesellimiz o ki,Ötelerde sevdiklerimizle olmayı, Cennetinde nasip etsin Allah ım..

12. 2 Kasım 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    özellikle okumak istemedim biliyordum başlığı görünce ağlayacağımı...ama sana destek olmak için girdim, en azından bir iki cümle yazarım diye.....şimdi ağlıyorum ve galiba pcyi kapatacağım birazdan......çocukların gözlerinden o kadar farklı ki herşey......anneannem öldüğünde gece 3 te çalmıştı telefon, annem hıçkıra hıçkıra ağlamıştı....babam ağlama diyordu anneme, çocuklar duyacak....annem de "ama o benim annem" diyordu sürekli...abim uyanmamıştı ve bense uyanıp sadece annemi dinlemiştim.....hiç ağlayamamıştım bile....arkadaşım, tekrardan başın sağolsun......acını bizlerle paylaştın, anne yokluğunun yeri dolmaz....
    ama sen de bugünü iyi geçirmeye bak biraz.....üzülüp eve falan kapanma....yaralarını çok deşme....

14. 2 Kasım 2008
  15. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne zordur anne acısı yaşamak..yaşamadım inşallah Allahta yaşatmasın..canım benim sabah sabah bogazım düğümlendi..Başın sağ olsun..

16. 2 Kasım 2008
  17. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    sabah sabah aglattin beni bitanem :KK43:(
    melek annen insallah cennetin en özel kösesindedir bitanem

18. 2 Kasım 2008