Annem canıma okudu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar :KK43:
    erkek arkadaşımla evlenmeyi düşünüyoruz, anneme paylaşayım dedim arkadaşım evlenmek için masraf listesi yapmış dedim sevinsin diye söyledim hani evlenicez bak düşünüyurz dedim
    ohoo sana ödetçek hepsini nası bi liste çıkarmış bu ne böyle yüklücek sana tüm masrafı düşün parasını bile senden alır bak uyanığa bak dedi durdu
    bızım okadar para vercek durumumuz yok hee kendıne gelsın söle ona dıyo
    annem her gün ben cocukla bulusunca telefonda konussam bile bana evlenme teklifi mi ettı ne zaman gelıyorlar dıyen bı kadın e hadı gelmıyolar mı,dıyen
    bana komi garson parkyeri gorevlısı vs bana göre cok cok cok yaşlıu ve cırkın adamlar buluyor, ben kücümsemek ıstemıyorum ama uni okudum ve cok guzelım ama yanıma kazulet gıbı adamlar buluyo ve oh oh şahane şahane dıyo, bı yandan da buldugum sevgılıyle ayırmaya calısıyo şu tarıhe kadar sözlenmezsen ayrılıyosun demeye kalkıyo bır de bugun tam heyecanlanmışım lıste cıkarmıs cocuk sanırım nıyetı cıddı gercekten de dıyorum sevıncımı paylasıyorum ohoo hepsını sana yuklıcek salak buldu galba bızı dıyo :KK43:(
    ne derdım vardı benım ya :KK43: bunları cekıyorum, destek olun bana akıl verın kötulugumu ıstemıo bılıorm ama :KK43: kötu hıssedıyorum

2. 3 Mayıs 2009
  3. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne desem yaa,nasıl bi anne kızına beenmediği insanları çıkarır.acaba sevgilinizde beenmedği size söölemediği bişe mi var,çok şaşırdım kendi annemi düşününce..

4. 3 Mayıs 2009
  5. EU1

EU1 Guest

şu ankı sevgılımı begendı begenmesıne, ama ona bıle şart koyuyor mayıs sonuna kadar söze gelmezlerse yakacakmıs basımı ve yapar da bır kere 6 ay eve kıtlemıstı benı, cıkmıycak babası dıyordu cıkarsan bak böle böle yapııo cıkıo öpüşüyo derım dıyo :KK43: :1ninca: babam demın geldı hayat senın kızım sakın kızıp bır sey yapma ne ıstersen neye karar verırsen ben senı desteklıyorum dıyor ama annem durmadan yıyor beynımı :KK43:
    psıkopat oldum ben ya kendı basıma hareket edemez oldum her gece aglıyorum durmadan ne derdım vardı kı benım :KK43:

6. 4 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ee çocuk liste yapmış düşünnmüş neler yapıcaz diye, eline tutuştuurp sen ödiceksin size düşenler bunlarmı dediki??

8. 4 Mayıs 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    araştırma görevlisi isen 1,500 milyar maaş alıyorsun demektir...
    nerden biliyosun deme kızkardeşimden biliyom...
    niye annen paramız yok dedi,benim bildiğim çalışan bayanlar ortaklaşa alırlar evin bütün eşyalarını düğün masraflarına kadar...
    herşeyi sana yükleyecek ne demek?

10. 4 Mayıs 2009
  11. EU1

EU1 Guest

demedi tatlım ya beyaz eşyaları markalı bır seyler bakmıs, sonra yatak odası bakmıstım ben onun fıyatını yazmıs, markalı yemek takımı çatal bıçagı falan, ama sırf fıyata bakmak ıcın yazmıs al demıyor ya da alıncak demıyr kafasında fıyatı netlessın dıye detaylandırmıs sadece, tamam aılemın durumu ıyı degıl ama tum hevesımı kursagımda bıraktı ya

12. 4 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

ben şu an çalışmıyorum ama asıstan olamadım iş çıkmadı oradan bana
    gönüllü asistan derslere gırıyordum ancak para gelmıyordu yıne kazanmıyorum kadrolu bır iş bakıyorum bır yandan calısmadıgıma da laf edıyorlar o da ayrı mevzu mirmirmirmir

ortaklasa alırlar da cocuk 50 mılyon kadar bır tutar hesaplamıs 10 mılyonu bana düşüyor sadece beyaz esya ve yatak odası, dıger kucuk esyalar harıc, o da cok dıyor bılıyorum veremeyız ama nası bagarıyor ya, anlatmak ıstedıgımsadece bır tutar hazırlamıs cocuk getırmıs ben olur ya da olmaz veya yuksek derım ama annem canımı okuyor ne ıstıyor kı benden :KK43: herkesın annesı boyle mı yaa bana mı böylesı denk geldı sankı ona al bunları alıncak demısım gıbı, düğünü de sana ödetır haberın olmaz kendı bi salon takımı bı buzdolabı alıcak dıyor, cocugun nasıl ödememızı ıstedıgını de bılmıyorum ayrıca cocugun da bunları alcak parası yok nrmal bı calısan ama işte..

14. 4 Mayıs 2009
  15. EU2

EU2 Guest

hayatım bunun ailenle ilgisi yok, çocuk ciddi düşünüyor belliki ve sana listeyi vermeden önce oturup kafasında planlar hesaplmalar yapmış bi nevi hayal kuruş "bak hayatım bukadar tutuyo ben listeledim der gibilerinden"sanana kendince yapttığı listeyi göstermiş, Ben çocukta hiçbir hata yok.. senin o listeyi annene göstermende var (mademki böylesine fevri bir annen ve herşeyin altında birşey arayan ön yargılı annen var) tedbirini öceden almalıydın arkadaşım, tamam senide anlıyorum o anki heyecanla ve sevdiğin insanın ciddi olduğunu anneninde sürekli nezaman nezaman diiye baskısından kurtulmak için bi kanıt göstermek istemiş olabilirsin senide anlarım ama ben inan bana ANNENı ANLAYABıLMıŞ DEĞıLıM... heleki seni tehdit etmeler evden çıkarmamalar babana öpüşüyo derim demeler inan bana çok kötü etkiler seni psikolojini :KK43:((

16. 4 Mayıs 2009
  17. senayda

senayda Rabbime Sığındım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaa canım benim ilk okurken açıkcası annen ciddi ciddi kız yuvadan uçucak diye yani evleneceksin diye üzüldüğü için bu tür tepkiler verdiğini sandım..sonrada anladım ki mayıs sonuna kadar söze gelmelerini istiyo..gerçekten bende anlamadım tam olarak ne istediğini...sen annenle konuş canım bakalım neden böyle düşünomuş...inş gönlüne göre hayırlısı olsun canım...

18. 4 Mayıs 2009
  19. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben en cok 6 ay eve kitledi demene takıldım..az cok annenin huyunu biliyor olman gerekirdi keşke göstermeseydin listeyi .....fikir edinmek için bile olsa aileler daha tanışmadan hesap kitap işleri için erken değil mi?