Annem durmadan evlen diyor ve sevgilimden ayırmaya çalışıyor....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Annem durmadan bana evlen evlen evlen akrabanın nıkahı var ona kadar evlen dıyor
    rezıl olcan elele gıtsen fena mı olurdu ne oyalıyo senı bu boyle dıyor
    sonra da ayrıl bı adam olmıcak bundan ayrıl ayrıl ayrıl karsına bırı cıkarsa evlen evlen dıyor
    durmadan ustume yürüyor, yenı iş bulucam tamam bul calıs ayrıl dıyo daha ıyısı mı yok kızıma dıyo
    :eek:klava: hıc bı sevgılımı begenmedı kı ,
    ayrılırsak peşime düşermiş tehdıt edermiş neden boyle dıyıp duruyosun dıyorum öle bence tehdıt eder bu senı pıslık dıyo :eek:klava: çocuk benı sevıyo bırakamaz dıyorum ayrıl ayrıl dıyo

2. 29 Mayıs 2009
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    siz evlenmek istiyormusunuzz ki?

4. 29 Mayıs 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ıstıyoruz göya, ama beyımız para neyım bırıktırıyor

6. 29 Mayıs 2009
  7. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim simdi soyleyecegimi lutfen yanlis anlama. sadece onceki konularini bildigim icin boyle bir sonuca vardim.

annen seni cok olumsuz yonde manipule ediyor ve sen de ona uyuyorsun. cok can sikici olsa da seni bu kadar allak bullak edememeli. sunu unutma annen hic degismiycek. ama sen ona alismak ve gerektiginde onu duymamayi ogrenmek zorundasin.

annenin seni neden bu kadar etkileyebildigi konusundaki varsayimimsa; annenin hakli olabileceginden korku duyuyorsun bence. yani sevgilinin seni gercekten oyaladigina, ya da dugune yanliz gitsen milletin seninle dalga gecebilecegine icten ice ihtimal veriorsun sanki. hani onun haklilik payi seni onun sozlerinden daha cok cileden cikariyor gibi.

8. 29 Mayıs 2009
  9. EU1

EU1 Guest

mnla evet ya
    anam cok ıyı manupule edıyo benı tum gun işliyo rsmen beynıme, durmadan da ayrılırsam o cocugun benı tehdıte eedebılcegını soyluyo anne dedım neden eskıs sevgılım ıcın böle demıodun bunun ıcın böle dıyon dedım, eskısnı sımdı övuyo tahmın edebılıonuz mu eskıden eskısınden nefret ederdı sımdıyse cok duzgun bı cocukmus ama neden böle olduk ozaman kadermiş,
    sımdı bu cocugun tek yaptıgı merak edınce evı araması ama bundan cıkarmıs o sonucu yani benı tehdıt edıp dovmekle falan pesımd e olcagını soylemesının sebebı buymus,
    delırtıyo benı ya sımdı ıse gırcem belkı dedım dıe once memnun sonra na da bıseyler buluo bulucak emınım, kuzenın nıkahına nıe el el e gıdıyoz dedım ben gelmem heralde gıtmem nıkaha, dıyo kı öle olmaz ama işte elele gıtsen ıyıydı nıe gıtcek mısım elele gıtmıcem işte kımse rezıl olmamıs olur bölece o böle yapınca
    benım cocuga rest cekıp ıstıosan gel gelme deme luksum de olmuo her gelen erkege 5 elle sarılıom bırakma benı evle n benle dercesıne. bölece evede kalma uzunlugum artıyo anlamıom neden yapı

10. 29 Mayıs 2009
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    valla yorum yapmak istemiyorum...
    Çünkü düşüncelerim ağır gelebilir...
    Ne kadar yanlış davranışlarıda olsa senin annen....
    Sadece kolay gelsin diyorum.

12. 29 Mayıs 2009
  13. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    güzelim sen annene sevmediğin istemediğin biriyle evlenince onun çokmu mutlu olup olmıcanı sormuyomusun sadece birini bulup evlenmekle olmuyoki evlenmek haa deyince olacak şeymi ondan sonra yılını doldurmadan boşanmalar annesiz babasız büyüyen çocuklar bence kavga ederek değilde sakin bi şekilde beklemek istediğini hayırlıs ne ise nasipte ne ise onun olacağını annene söylemen gerekiyo ama sert bi dille değil sert çıkıştıkça daha çok üstüne gelir evden kaçasın gelir bu sefer aman diyeyim yaniişakkıdı

14. 29 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

düşüncelerın agır mı gelır?
    kime agır gelır senın söylemene mı agır gelır hafıf mı kaldıgına ınanıyorsun?

söyle sen şekerm orta yolunu buluruz elbet, ama yok soylemıycem dıyorsan bunu da yazmasaydın hıc boşa. hakıkaten boş olmus diycem cunku.

16. 29 Mayıs 2009
  17. EU1

EU1 Guest

Hee doğru dıyosun walla balım, yumsak yumsak soylemek en ıyısı,
    ama annem tam böle evlenmek ıstemıom dedıgım anı yakalayıp söyletıp onaylatıp sonra oh dıyo neyse ya anne işte ne beklıyorum kı sonucta herkesın düşüncesı farklı ben gencım o ise yaşlı yani. kendı gıbı olmaz kı, herkes nıhayetınde farklı dusunur... :nazar:

18. 29 Mayıs 2009
  19. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence annenin kafası karışmış senin ilişkin ya da sevgilin hakkında.O da senin mtsuzluğunu istemez sonuçta...