Annem ilişkime karıştığı anda kavga çıkıyor!! :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Annem benim ilişkilerime pek bir meraklı kızlar,

ilişkime karışıyor elini ayagını bacagını sokuyor bir laf söyluyor iki laf soyluyor ben çocuga gidip sormadım mı sordun mu diyor,
    geçen gün dedim anne içine şeytan kaçmış gene dedim hımm haklısın kızım dedi sonra yine bir kaç şey deyip çocukla bizi birbirmize soktu,

:CüvCüv:
    sonra dedi ki böyle böyle dedin mi, evet dedim anne dedim, (halbuki demedimİ)
    oh olsun ona ne demekmiş benim kızıma böyle demek aa şuna bak hele bi evlensin ondan sonra böyle yapar diyor. Tamam evlenmemi istemesinde sorun yok ama bu kadar kavgayla olmaz,

-tatlicadiarzu-

ben ne yapıcam onu az dinliycem ama okadar zor ki,
    önce soruyor, ben anlatıyorum üstü kapalı ya da açık, sonra başlıyor beynimi kemirmeye,
    sonra kavga ettik bak anne senin yüzünden dediğimde de gelip aramızı düzeltmeye çalışıyor, e peki neden kavga ettirdin? ben bilmiyordum ki kızım bunun böyle olduğunu,
    evet seviyomuş benim kızımı.

E peki anne neden canını okuyorsun kızının bu benim ilişkim allaşkına çocugu tavlayan beneim çıkan benim ama mahveden sensin,
    gördük dedim bulduğn görücü adaylarını hepsi kel ve yaşlı, bu bana göre hoşuma da gidiyor sen böyle bulabilecek miydin hayır e ozaman neden bu çaban ?
    :1ninca:
    ama illa ki o güzel iri burnunu ilişkime daldırıp çıkarıcak sonra istediği gibi oyuncağı olucaz,
    benim anne o zaman mutlu.

ben bu durumda ?...... nasıl karıştırtmayabilirim yorum yaparsanız hoşuma gidicek çünkü annem karıştığında ben de aa evet haklı galiba deyip annemin içine giren o şeytana uyuyorum. cin çık cin çık cin çık diye kazan kaynatıcam wallahi etrafında dönücem ne yapayım :) işin şakası durum bu kızlar.. öptüm hepinizi.

:kahve:

2. 9 Nisan 2009
  3. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    sen de herşeyini detaylarıyla annene anlatma..
    annenden etkilenip sevgilinle aranı bozma..

4. 9 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

evet aynı oyle oluyor ondan etkılenıyorum her seyı anlatmama kıstıyorum ama
    cok mumkun degıl
    habıre soruyor zaten dün de saf ggünüme denk geldım. bülbül gıbı şakıdım

6. 9 Nisan 2009
  7. ee anneler karışır öyle.. senin kötülüğünü istiyor değildir heralde. belkide senin ciddi bir ilişki yaşayacak olgunlukta olmadığına inanıyodur olamaz mısengözlerimebaksanab

8. 9 Nisan 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    ee. neden annene olanları anlatıyorsun,anlatırsan o da yorumunu yapar ,sende etkisine girip sevgiline çatarsın..
    peki,sen neden annenin söylediklerininin etkisine giriyorsun. bir kulağından girsin diğerinden çıksın. takma
    .

10. 9 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

yok o olamaz evlen evlen dıyor, cocuk ıstıyor torun ıstıyor
    ben yenı yenı olgunlastıgımı dusunuyorum ama
    bu konu için. :eek:

12. 9 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

evet onu beceremıyorum kı,
    dıger ınsanların laflarını kulak ardı edebılıyorum artık
    mesela samımı kankım gelse bana böle böle yap dese aa h tabı tabı haklısın dıyorum hak da verıyorum ama gene bıldıgımı okuyorum ama annem en samımı sırdasım sanırım parmagında fırıldak gıbı cevırebılıyor benı, ıyı gene farkındayım.
    :nazar:

14. 9 Nisan 2009
  15. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama sanırım olgun bir yaştasın
    artık kimsenin etkisinde kalmamalısın ilşkine kendin yön vermelisin
    evlendiğindede böyle yaparsan yani annenin sizin herşeyinize müdahale etmesine izin verirsen çok sorun yaşarsın haberin olsun

16. 10 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

her şeyı paylasma mı dıyorsunuz?
    kendı kendıne bır sey cıkarıyr soruyor sorguluyor aklıma yatırıyor düşünceyı, onun hakkında tartısıyor... uzayıp gıdıyor... :nazar:

18. 10 Nisan 2009
  19. 88cre88

88cre88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle annenin sana ve senin ilişkine olan ilgisi bayağı fazla gördüğüm kadarıyla...ya annene başka uğraşlar bulacaksın yada ömür boyu evlensende annenle eşinin arasında idare ediceksin. zamanında bende aynı şeyleri yaşadım ama önemli olan senin mutluluğub nasıl ve kimle mutluysan öyle yaşamayı bilmelisin.önemli olan çevrendeki insanların doğruları değildir...yanlış bile olsa kendi bildiğindir doğru olan...birde tek taraflı düşünme durumu her 2 tarafında fikirlerini dinle ama en son sen karar ver ve ona göre davran derim.. (bir abla nasihati)