annem-kayınvalidem

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve BenMutluKiz tarafından 29 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : BenMutluKiz
  1. BenMutluKiz

BenMutluKiz SeNi SeViYoRuM... Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba arkadaşlar.ben nişanlıyım ve annemle sürekli sorun yaşıyoruz.kayınvalidemle fazla muatap olmamı istemiyor.onunla konuşunca annemin bana karşı tavırları değişiyor.bana sürekli evlenince bana ihtiyacın yok nasıl olsa kayınvaliden sana yeter onun dizinin dibinden ayrılmıyosun diye sürekli böyle konuşuyor.delircem artık ve düğüne bir sene var daha.bir aralarda görümceme takmıştı kafayı.babam deseniz nişanlımla haftada bir görüşüyorduk onada yasak geldi her hafta her hafta görüşülmezmiş arkadaşlar ağlaya ağlaya senağlama gözümde yaş kalmadı ya kayınvalidemlede her gün görüşen insan değilim ne olur bana yardımcı olun yoksa delircem artık...senağlama

2. 29 Temmuz 2008
  3. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tek çocuk musun canım da ailen seni bu kadar paylaşamıyo?yani sevinmeleri gerekiyo aslında hayırlı bir eş bulduğun için sen hiç moralini bozman sen moralini bozunca onlar daha çok paylaşımcı olmayacak annenin olduğu zamanlarda daha resmi durmaya çalış madem yapacak bişey yok annen o senin atsan atılmaz satsan satılmaz

4. 29 Temmuz 2008
  5. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Senin evlenip evden ayrılacak olman onları üzüyordur canım.
    Anneninkide bir nevi kıskançlık işte.
    Doğurup büyüttüğü evladı, daha dün tanıdığı insana anne demesi eminim zoruna gidiyordur.
    Rahat ol kafa takma. Evlendikten sonra 180 derece dönüş olur emin ol.

:1hug:

6. 29 Temmuz 2008
  7. BenMutluKiz

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    198
    hayır tek çocukta değilim.13 yaşında kız kardeşim daha var.ya bana küsüyü düşünebiliyormusunuz?kayınvalidemin konusu açıldımı annemin ağzından çıkanı kulağı duymuyor.komşularımızın yanında bile kayınvalidemin açığını yakalasın hemen onlarla paylaşıyor elin ağzı torba değilki büzesin.ve biz kayınvalidemle komşuyuz.kayınvalidem dinine düşkün abdetsli namazlı namazını hiç bırakmaz annem bunu bile laf ediyo.delircem artık

8. 29 Temmuz 2008
  9. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman gerçekten annenin yaptığı çok ayıp senin mutluluğun için daha çok susması lazım bana kalırsa çünkü kayınvalidenin kulağına giderse sen kötü olacaksın allah korusun

10. 29 Temmuz 2008
  11. BenMutluKiz

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    198
    canım konuşmaya kalkınca onları savunuyosun diye bana tavır alıyo.nasıl davranacağımı sapıttım artık ya ağlaya ağlaya hasta oldum ya.kendi yetmiyormuş gibi çevremdekileride bana cephe almasını sağlıyo.babam mesela haftada bir nişanlımla görüşüyorsuz onada yasak geldi ya beni bir tanısanız yazık sana dersiniz ya bir dediklerini 2 etmiyorum yemin ederim ama yinede olmuyo

12. 29 Temmuz 2008
  13. BenMutluKiz

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    198
    ewet bana üstlerine fazla düşme diyor yemin ederim kayınvalidemi hergün gören insan değilim hergün görüpte yapsam tamam haklı diyeceğim daha onun beni yönlendirmesi gerekiyo ama olmuyo

14. 29 Temmuz 2008
  15. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    demek ki bir dediklerini iki etmemek ii bişey değil kafana göre takıl bundan sonra vurdumduymaz ol

16. 29 Temmuz 2008
  17. BenMutluKiz

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    198
    canım onuda denedim sonra benimle konuşmuyorlar ne kadar kötü bişey anlatamam sana kendi kabuğuna çekilmeklede olmuyo

18. 29 Temmuz 2008
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    annenle tekrar konuşmaktan başka çare göremiyorum, önemli olan senin mutlu olman, annen de bunu istiyorsa ki eminim ister, biraz daha dikkatli davranır canım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.