annem ne yaptı bilmiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pirateseda tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mart 2010
    Konu Sahibi : pirateseda
  1. pirateseda

pirateseda Guest

annem ve babam 3 senedır ayrılar. annem onceden ıstnbul dısındaydı sımdı ıse ıstnbula yerkestı ve yakın zzamanda bana hastlıgının oldugunu soyledı rahımıyle ılgılı bır sorun .. doktorlar cocuk yapması geerektıgını oradakı hucrelerının yenılenmesını saglması ıcınmıs.(annem hastanede calısıyordu bu arada )
    annem bana bunu anlattı bn tabıkıde karsı cıktm olmaaz gıt rhmını aldır falan dıye annem daha yasım 38 cok erken dedı. ve kıs oldu annem ıstnbula gldı bı gordum annemı hamıle 5 aylık . sok oldum ama bellı etmmmeye calısıyorum.. babası kım dıyorum cvp vermıyor . sperm alıp anlasmalı bır ısmıs. babasını hala bılmıyorum . anneme bu konuda hıc tavır almadım cunku annem ne yapsa yanında olmak zorundayım fakat bunu kımseye soleyemem ılerde ne dıyebılırımkı erkek arkadasıma anlattm o bıle ılkten anlayıslı dvrndı fkt oda sonradan laf eder gıbı suphlendı bırınden falan .. bılmıyorum ne yapıcam sımdı 7 aylık falan cocuk :KK43::KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Mart 2010
  2. 25 Mart 2010
  3. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben biraz geniş düşünürüm.
    o yüzden annenin bu konuda özgür olduğunu düşünüyorum.
    hayata annenin rahim annenin bence...

artık sperm bankası yasaklandı bu arada
    elini çabuk tutmuş he he

4. 25 Mart 2010
  5. helenic

helenic Guest

ılginç bir hastalık ve çözüm yöntemi olmuş... CADIARZU

6. 25 Mart 2010
  7. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence çok kurcalamayın.Ayrıca erkek arkadaşınıza da yada başkalarına da bahsetmeyin. Anneniz hayatıyla ilgili bir karar almış ve bunu yaşıyor. Onu yargılamak hiç kimseye düşmez. Siz yanındaymışsınız ne güzel. ıleride birgün kendini hazır hissederse size anlatır belki.

8. 25 Mart 2010
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bana biras senaryo gibi geldi bu durum ama bilemem annen sanki onceden tasarlamıs sanada bu sekilde sunmus..ustelik 38 yasından sonra cocuk yapmayı dusunuyormuydu da ben gencim diyebildi..sonucta rahim sadece cocuk dogurmak icin kullanılan birsey alındıktan sonra sadece cocuk olmuyor..

10. 25 Mart 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Bu konu beni aşar şekerler:nazar:

12. 25 Mart 2010
  13. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım üzgünüm ama annen herşeyi planlı yapmış gibi yani hastalık ve tedavisi uydurma gibi geldi bana.yani tamam böle bir tedavi şekli var ama ne bilim annene pek inanasım gelmedi.
    ama haklı annende 38 yaşında genç daha
    ...

14. 25 Mart 2010
  15. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Nalansuyum,can suyum..
    ıyi ki yaşı gençmiş demişin,yerdin topuğa:roflol:
    Bu arada hayat annenin hayatı,ama eğer sevgilisi vardıysa neden sana açıkça anlatmadı ki,ne var gırtlağına mı basacaksın,destek olurdun.
    Bu şekilde seni kandırarak ne yaptığını sanıyor,daha beter geri teper.
    Yine de annendir,destek ol,ama hesabını da sor,tepkini koy ama ölçülü ol,hamile kadını çok da üzme,doğursun,hesabını sonra görsempatiksalakcinni

16. 25 Mart 2010
  17. pirateseda

pirateseda Guest

ya konustm durumu dedım bırımı var hayatında o yuzden mı oldu dıye ama pek bırsey konusmuyor sımdılık saklıyor. bende eğer öylyse sevdığı bı adamdan olmasını ısterım . ımam nıkahı yapılmıs falan fıln ıste gunah dıye .. bılmıyorum aslında kafam cok karstıı :/benneyaptımki

18. 25 Mart 2010
  19. pirateseda

pirateseda Guest

haklısın . ama ne bılım ıcımı dokmek ıstedım 2 senedır bırlıkte olduğum erkek arkadasıma anlatım dedım ama pısmanım sımdı işte.:1no2:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.