Annem ortalığı karıştırdı...sinirden elim ayağım titriyor:(

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve kadifegul tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kadifegul
  1. kadifegul

kadifegul tatlı kızıma kavuştum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar çok sinirliyim
    eşim küçük kardeşime şakasına takılmış kardeşim gözlüklü eşimde ona dörtgöz demiş. kardeşimde gülmüş ama çok kırılmış utanmış. benimle bir süredir konuşmuyordu kardeşim en sonunda bugün zorla konuştum senin kocan bana böyle böyle dedi ben utandım dedi. neyse bende gönlünü aldım ben eniştenin yanında değildim öle dediğinde yanında olsam dememesini söylerdim dedim anlaştık sonuç olarak.
    sonra annem aldı telefonu eline elin oğlu benim çocuğuma nasıl öyle der kimse benim çocuğuma laf söyleyemez eşin olsun kim olursa olsun damatta kimdir el değilmi o da ben ona sorarım. Bende onu olgun bir insan saygılı bir insan sanardım değilmiş. Allah ım daha neler neler... eşimi arayacak diye ödüm kopuyor çünkü zamanında annemde eşimle evlenecekken eşimi beğenmemiş ve boyu kısa kilolu falan gibi şeyler söylemişti. eşimi ararsa eşim bunları eminim ona söyleyecek "sende bana zamanında böyle böyle demiştin sen anasın oğluna laf edilmesine dayanamıyorsunda beni doğuran ana değil mi bana niye öğle dedin" demez mi?... ha bu arada büyük bomba şu annem bana sayıp şayıştırdıktan sonra eşim aradı o kadar sinirliydim ki bende ona verip veriştirdim. aslında haksız olan annemdi. üf nasıl düzelteceğim ortalığı bilmiyorum çok sinirlerim bozuk...
    bu arada eşim anneme karşı hep saygılı olmuş onun için elinden geleni hep yapmıştır.ama yok ya benim annemi memnun etmek mümkün değil memnun olmuyoor...

2. 25 Eylül 2009
  3. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Kardeşin kaç yaşında bilmiyorum ama anladığım kadarıyla ufak yaşı.
    Annende çocukla çocuk olmuş resmen, kardeşini yatıştırıp ortalığı durultacağına iyice tuz biber ekmiş resmen.
    Canım sen bulacaksın ortalığı başka çare yok.
    Anneni ara tatlı bir dille anne kardeşim yanlış anlamış eşim onu sevdiğinden şaka takılmıştır falan gibilerinden gönlünü almaya bak.
    Eşine gelincede aynı şeyi hep bende yaparım başkasına kızdığını o sırada üstüne geldiğini falan söyleyip gönlünü alabilirsin
    Böyle ufak saçma sapan şeyler, büyütülüp mide bulandırıcı hal aldı mı çok kızıyorum işte...

4. 25 Eylül 2009
  5. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Annen hic istememis demek ki damat beyle evlenmeni.. Hala icine sindirememis..
    Siniri öfkesi bu yüzden..

6. 25 Eylül 2009
  7. kadifegul

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eşimi arayıp çok sinirli olduğumdan fazla bağırıp çağırdığımı söyledim özür diledim az biraz yatıştı ama belli olmaz eve gelince aşıma ne gelir bilmiyorum ama maalesef annemi yatıştıramadım dediğin gibi çocuktan çocuk benim annem. ablamı koydum araya ama nafile bilmiyorum ne yapacağım işin kötüsü annem aşırı alıngan ve çocuksu olduğu kadar rahatsızda en ufak şeyi büyütüyor hastalanıyor ambulans şöferleri ezberledi evin yolunu. anneme her ne kadar yumuşak anlatmaya çalışsamda alınacak annemle konuşmak o kadar zor ki:KK43:

8. 25 Eylül 2009
  9. kadifegul

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynen dediğin gibi hala içine sindiremedi. zaten hiç istememişti ama evlenince benimser sandım ama nafile... eşime laf etmesi zoruma gidiyor ne annemin ne başkasının eşime laf söylemesini kaldıramıyorum çok moralim bozuluyor. ablamın eşinide istememiş sevmemişti ve bana sürekli sen benim istediğim biriyle evlenecen senin eşini ben seçicem diyodu ooy annem oy... hiç bir araya gelsinler istemiyorum:KK43:

10. 25 Eylül 2009
  11. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bence biraz zamana ihtiyacınız var eşin kötü bir amaçla söylememiştir eşine hiç konudan bahsetme bahsettiysende annenler hakkında birşey söyleme sonuçta onlar senin ailen
    i

12. 25 Eylül 2009
  13. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Gereksız bÜyÜmÜŞ cnm ya konu
    bence annen saÇmalamıŞ kardeŞını yatıŞtırmalıydı bence ama oo Çok daha abartmıŞ.malesef ıŞ sana dÜŞtÜ 2 tarafıda ıdare etmelısın.eŞınıde kırma bence.hepımız takılıyoz bırbırımıze her lafa alınmamak lazım.ıŞte bazen oluyo bÖyle Şeyler

14. 25 Eylül 2009
  15. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bunda olay olacak bişey yokki.eşin şaka yapmış ne var bunda.
    kardeşin niye bu kadar alıngan,kompleks yapmış gibi.
    rahatsızmı gözlükleinden.

16. 25 Eylül 2009
  17. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşininde kardeşi sayılır sonuçta şakasına takılmıştır ya bu kadar büyütecek ne vardıki. hay allahh ya....kötü olmuş

18. 25 Eylül 2009
  19. kadifegul

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet kardeşim gözlükleri istemiyor ve bu konuda çok alıngan ama eşim nerden bilsinki bunu... bu arada işin komik tarafı benim eşimde zaten kullanıyor gözlük. işi olayı büyüten annem... işin kötü bir tarafıda ailem bir hafta sonra yanımıza gelip bir hafta kalacaklar. kesin annem sürekli takılacak. oof ya off herkes annesine danışır anneler çocukları yatıştırır idare eder olgun davranır ama benim annem beni hep zor durumda bırakıyor hep ben olgun olmak zorundayım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.