Annem ve Bababmın evlilik yıl dönümünde onları yalnız bırakmalı mıyım?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Gabriel tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Gabriel
  1. Gabriel

Gabriel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar,

yarın annem ve babamın evlilik yıl dönümü. bu akşam babam hatırlayıp, anneme direkt söyledi: "yarın bizim 26. evlilik yıldönümümüz." diye...

hiç romantik değildi tabi. :umursamaz:

annemle babama yarın için bi organizasyon yapın diyorum. babam olur diyor. annem hiç hevesli değil. normalde tam tersi olur yani. annemin hevesli olmamasının sebebi, ilerde "bak kıymetimi bil, evlilik yıl dönümümüzde seni yemeğe çıkardım." diye babamın bunu tartışmalarda koz olarak kullanma ihtimali. annem de bu kozu vermek istemiyor. ama annemi yemeğe çıksa babam ve hediye alsa, havalar uçacağını biliyorum. :eek:

yemeğe çıkmazlarsa, sizce evde onları yalnız bırakayım mı? teyzemlere ya da arkadaşıma kalmaya giderim.

ne bilim... onların aşklarını tazelemelerini istiyorum. ama işte ikisi de böyle gönülsüz davranıyorlar.

yine biraz akıla ihtiyacım var :sm_confused:

2. 27 Ocak 2010
  3. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    ıkiside plan yapmasın.. sen alıp onları bir yere götür..O zaman Kimse kimseye koz olarak kullanamaz..Yemeğinizi yersiniz birlikte..Sen onları, daha sonra başbaşa bırakırsın..
    Düğün resimlerine..çerçevesi varsa dahi ,yeni bir çerçeve alıp ,bir şıklık yapabilirsin..
    Dediğin gibi teyzenlere veya arkadaşına gidip evde yalnız bırakabilirsin..
    Evde de artık ortamı hazırlarsın..

4. 27 Ocak 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bence baş başa bırak ...yalnız olunca düşünceler değişebilir annen açısından :)

6. 27 Ocak 2010
  7. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    canim bende annenle babana bir organizasyon yapabilirsin, yapamasan bile onlari evde yalniz birak bence cok iyi fikir. belki yalniz yalniz koklasirlar eski gunleri yad ederler opuyorumnanaktan annen ya da baban icki icermi? bi sarap ya da sevdikleri bir icki varsa onu da al, cikmadan once gorebilecekleri bir yere birak ve cik evden. ii olur bence