Annem ve Yengem arasında kaldım... Artık nefes alamıyorum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hilalce tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : hilalce
  1. hilalce

hilalce No MaN no cRy... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :çok üzgünüm:biz yengemle aynı evde oturuyoruz yaklaşık 8 senedir ben 14 yaşındayken abim evlendi hani derler ya ev üstüne ev kurulmaz diye gerçekden çok doru bi söz bu arkadaşlar sürekli annemin laflarrı ve yengemin gereksiz tripleri arasında kalmakdan çok yoruldum kendimi artık bu eve ait olmadığımı düşünüyorum işden geldiğimde çok yorgun oluyorum eve gelip dinlenmek isitiyorum ama imkansız sürekli asık suratlı bir gelin gergin bi ortam ve bunun üzerine 2 tanede hiper aktif kküçük yiğen ev beni artık boguyo ve bazen yengemin bizi o evde istemediğini düşünüyorum yani kendi evimde misafir konumundayım çok sıkıldım ve bazen evlenmeyi ve kendi ailemi kurmayı düüşnüyorum sırf bu yüzden ve anneme çok kızıyorum tek oğlunu yanından ayırmak istemeyip bizim evimize ev kurdukları için daha anlatmak istediğim bi çok şey var ama inanın kızlar sinirden beynim uyuştu şu andada odma çekildim sırf o ortamda bulunmimim diye eve gelirken artık ayaklarım geri geri gidiyo :KK43::KK43::çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

2. 16 Şubat 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya sıkma canını.haklısın ev üstüne ev kurulmaz.yengen,annen ya da abinle bir konuşsan.bir faydası olmaz mı canım

4. 16 Şubat 2009
  5. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    yengen kim oluyo ki seni o evde istemeyecek.belkide sen abartıyorsun öyleyse bile takam yani..abinde ben kendi yuvamı açacağım diyemiyor mu..belki de yengen annen yüzünden mağdur durumda ama eli kolu bağlıdır..

6. 16 Şubat 2009
  7. badecan

badecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim üzme kendini bu kadar,8 sene olmuş ayrı bi eve çıksalar annen bu gergin ortamda yinede birliktemi oturmak istiyor.

8. 16 Şubat 2009
  9. canım elbette zor bi durum. neden ayırmıyorsunuz evi?ya da altlı üstlü ayrı daireler olsa rahat olurdu sanırım.bence bu durumdan rahatsız olduğun için yanlış bir evlilik yapma.yağmurdan kaçarken doluya tutulma.
    birde olayları gelin tarafından düşünmekte gerekyor.sen olsan görümce ve kayınvalidenle otururmuydun.kim olursa olsun kendine ait bir düzen ister.evliliğin anlamı budur.şimdi her iki taraf içinde zor .maddi imkanları varsa ayrı eve çıksınlar.kiradaysanız dublex bir dairede tutabilirsiniz.herkesin kendine ait dairesi gibi olur.
    allah kolaylık ve sabır versin canım..

10. 16 Şubat 2009
  11. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    o evden abinler ayrılmadan size rahat huzur yok

bizdede yengemle benim aram iyi değildi sürekli kavga ederdik gıcığın tekiydi kıskanç kadın aynı evde 4,5 sene küs kaldım konuşmadım sürekli huzursuz bir ortamımız vardı ...evde herkes mutsuzdu ..babam tek oğlu olduğu için ayırmayı düşünmüyodu...baktıki olacak gibi değil mecbur kaldı ayırdı ..
    şimdi iyi en azından herkes kendi evinde kimse kimsenin yüzünü görmek zorunda değil
    bende senin gibi eve gelirken ayaklarım geri geri gidiyordu herzaman
    yatılı kurslara yazıldım sırf onun suratını görmemek için
    şimdi evlendim hanfendi sanki hiçbişey olmamış gibi ayda bir kesin bana oturmaya geliyor...ben gitmiyorum o hala gelmeye devam ediyor onun gelmesinde ben hayır aramıyorum.. mutlaka onlar gittikten sonra eşimle bi kavgamız oluyo ııyyyy..

allah yardımcınız olsun canım bu bitek sizde veya bizde yok birlikte oturan herkeste var
    dediğin gibi ev ev üstüne kurulmuyor
    ayrı evi icat edenden allah razı olsun

12. 16 Şubat 2009
  13. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    eee kimse çocugunu yanından ayırmak istemeyip özgürlüklerini kısıtlarlarsa olacagı bu.. eninde sonunda ayrı eve çıkılıyor ama kırılan kalpler hicbir zaman düzelmiyor.. şimdi belkide baştan ayrı olsalardı yengenle çok iyi anlaşıyor olabilirdin cnm.. böyle birşey için evliligi düşünme.. unutma bu günler gecer eninde sonunda güneş dogar

14. 16 Şubat 2009
  15. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ya ben bu kadınlarımızın oğullarınınn üstlerine bu kadar düşmesini anlamıyorum...sanki dünyada bi onlar çocuk doğuruyo..

16. 16 Şubat 2009
  17. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım seni çok iyi anlıyorum.. şöyle ki benim de dayımlar anneanemle beraber oturuyordu..ama aralarında inanılmaz sorunlar oluyorsu.. anneannem bize çok yakındı ve oraya gittiğimde surat beş karış olan bir gelinle karşılaşıyordum.. anneannem aralarında her sorun olduğunda çekip kapıyı bize geliyordu off daha neler neler...:bbo::bbo:

en sonunda dayımlar ayrı eve çıktılarda anneannem huzuru buldu...:Saruboceq:
    şimdi çok rahatız bence de abinler evden ayrılmadan bu olaylar olmaya devam edecektir...:nazar:
    allah kolaylık versin çok zor bir durum... :1closedeyes:

18. 16 Şubat 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ne kadar dürüst bir insansin...yengenden cok annene kiziyorsun...cünkü bu iki aileninde huzursuz olmasina sebeb annen dedigin gibi....bir baskasi olsa belki yengesini yerden yere vuracak...lakin bencede en büyük hatayi annen yapmis...:nazar:.

Inan bana yengende abinde mutsuzdur o evde....onlarda senin kadar bikmis ve usanmistir...melek gibide bir kayinvalide gelin olsa...olmuyor iste...ev ev üstünde olmuyor...:nazar:

Neden insanlar hem kendilerini hemde baskalarini böyle mutsuz eder anlamiyorum...sirf oglunu yaninda istiyor diye tüm ev halki huzursuz ve mutsuz...:nazar:

Bence annenle konus...abinle yengen ayri eve ciksin...sende sakin sirf evleneyim kurtulayim diye fevri kararlar verme...hic olmadi annene ya onlar ayri eve cikar yada ben de...
    :kahve:
    Cünkü bu böyle devam ederse...ya sen, ya annen, yada yengen birgün saatli bomba gibi patlar ve olaylar cok daha kötüye gidebilir...:nazar:

Allah yardimciniz olsun.:Saruboceq: