Annem youn bakmda lmle cebelleiyor.....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ferhunde06 tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

15 Mart 2009
    Konu Sahibi : ferhunde06
  1. ferhunde06

ferhunde06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm:Kızlar annem 03.03.2009 da beyin kanaması geçirerek acile kaldırıldı.Acil servisten yoğun bakım ünitesine aldılar.Tam 12 gündür yoğun bakımda yatıyor.Çekmediği acı kalmadı.Oksijen makinasına bağladılar nefes alamıyordu sonra makina zamanla zarar verir diye boğazından delik açıp küçük bir hortumla nefes almasını sağladılar.Bugün camekandan yakından gördük.Annemin durumu iyi değil gidişat kötü doktorlar umut verici konuşmuyorlar.12 gündür hayattamıyım bilmiyorum yaşıyorum ama öylesine.İnanın daha kaybetmeden annemin kıymetini anladım.Keşke şu an yanımda olsada doya doya sarılsam bana hep kızım sen çok hayırlı bir evlatsın iyiki seni doğurmuşum derdi ama ben yinede kendimi yetersiz buluyorum keşke daha fazla şeyler yapsaydım annem için keşke ona hep sarılsaydım saatlerce ellerini yüzünü öpseydim.Sizlere tavsiyem annenizi üzmeyin ve hayattayken kıymetini bilin.Ne olur annelerinize onu çok sevdiğinizi söyleyin.Benim şimdi kanadım kırık sanki hayatta yapayalnız kaldım herşey boş geliyor şimdi bana.(Anneciğim belki beni duymuyorsun sen yoğun bakımdayken ben konuştum sana hani ilk acile kaldırıldın ya elini tuttum kendinde değildin ama elimi sıktın hemde 2-3 kere.Anneciğim seni çok ama çok seviyorum ne olur benim için hayata tutun ne olur ölme beni yapayalnız bırakma beni senden başka kimse düşünmez sana ihtiyacım var ne olur evine dön anne.Beni duymasanda hissediyosun gel annecim hayatım bir anda cehenneme döndü.Hani sen fındığı çok seviyodun ya ben şimdi ağzıma bir fındık atamıyorum boğazımda düğümleniyo lokmalar.hergün Allaha yalvarıyorum annemi bizlere bağışla ne olur alma canını Allahım diye.)
    Dualarım seninle annecim ben Allahtan ümidimi kesmiyorum kim ne derse desin.Seni dört gözle bekliyorum canım anneciğim.....

2. 15 Mart 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim acil şifalar versin anneciğinize...
    üzüldüm inan...senağlama
    rabbim onu başınızdan eksik etmesin...

4. 15 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canım allah acil şifalar versin
    anneciğin iyileşir ve iyi haberlerini veririsin burda bize inşlahh

6. 15 Mart 2009
  7. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım Allah acil şifalar versin inşallah rabbim dualarını kabul eder de anneciğin biran önce ayaklanır :Saruboceq:

8. 15 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

senağlama yutkunamadım bile yaaaa ferhunde annem şu an mutfakta bana sadivüç hazırlıyor ve herkes bilir benim anneme aileme olan düşkünlüğümü 24 saatim onunla aynı evin içinde geçiyor, yani onlar için çıldırırım herşeyi yapar göze alırım..şimdi kalktım gittim ve sımsıkı öptüm sarıldım ve ağladım arkadaşım...senağlama RABBİM ANNECİĞİNİ SANA VE BABACIĞINA BAĞIŞLASIN RABBİM TEZ ZAMANADA ACİL ŞİFALAR VERSİN...olumlu düşünelim olumlu olsun arkadaşımm inanalımki inanacımız olsun annen açıcak gözlerini ve hayatı sıkı sıkı tutunucak ben inanıyorum ferhundecim LÜTFEN ANNENİN DURUMUNDAN BENİ HABERDAR ET OLURMU?? eğer istanbulda olsaydın yarın hastaneye gelirdim okadar derecede etkilendim çünkü bu konularda çok hassasım heleki şu son günlerde senağlama Geçmiş olsun arkadaşım :teselli:

10. 15 Mart 2009
  11. canımmmm geçmiş olsun. dilerim en kısa zamanda annen iyileşir ve ona sarılıp söylemek istediğin herşeyi ona söylersin. anne bambaşka birşey. rabbim acısını yaşatmasın. dualarımız annenle canım.çok üzüldüm ama allah ne yazdıysa onu yaşıyoruz hayatta..umarım iyileşir annen..:Saruboceq:

12. 16 Mart 2009
  13. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    çok geçmiş olsun ferhunde gerçekten üzüldüm Allah acil şifalar versin umarım bir an önce iyileşirr =((

14. 16 Mart 2009
  15. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah şifa versin ferhundecim.
    ıyileşecek anneciğin buna inan.
    Dualarımız seninle.
    Yakında iyi haberlerini vereceksin eminim ki bizlere:Saruboceq:.

16. 16 Mart 2009
  17. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Rabbim acil şifalar versin inşallah. Annenizi size bağışlasın. Şu an ailemden km.lerce uzaktayım ve çok fena oldum. Keşke şuan hem anneme ,hem babama ,hem kardeşime sarılabilseydim....senağlama

18. 16 Mart 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Allah acil sifalar versin arkadasim...:teselli:

Metin olun...insallah rabbim annenizi size bagislar:Saruboceq: