Annemden de, kardeşimden de buz gibi soğudum artık!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ne_kotu_ne_sahane tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ne_kotu_ne_sahane
  1. ne_kotu_ne_sahane

ne_kotu_ne_sahane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Biz biri erkek 3 kardeşiz. En büyükleri maalesef benim. Ortanca erkek kardeşim, erkek olduğu için kıymetli. Küçük kız kardeşim en küçük olduğu için kıymetli. Bense sadece kardeşlerine laf söylemeye gelince "sen büyüksün ablalık yap sus", anne babaya gelince "sen küçüksün küçüklüğünü bil sus" modunda sürekli susturulmaya çalışılan bir tip.

Son düzenleme: 21 Kasım 2013
  2. 8 Eylül 2010
  3. kardelen06

kardelen06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    walla bizde de durumlar bazen olyo bu sorunu yaratanlar genelde ailenin herbir üyesi bu yüzden sabah 9a kadar oturup geç kalkarım böyle durumlarda daha rahat oluyo onlar uyrken sen uyanıksın istedini yağabiliosun çok güzel bi olay böyle durumlarda siz de böyle yapın :teselli:

4. 8 Eylül 2010
  5. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bende tam olarak bunu yapmaya çalışıyorum. İşim olmadığı sürece odamdan çıkmıyorum hatta. Ama bu seferde "öğlene kadar uyuo" yada "hiç bi işe yardımcı olmuo" yada "normal insanlar gibi akşam erken yatıp sabah erken kalkıp gece her napıosan sabah yap" şeklinde tantana çekiyorum. Malesef bu da çözüm olmuyo

6. 8 Eylül 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bir an evvel evlenip yuvani kur arkadasim.. okurken benim icim daraldi valla..

8. 8 Eylül 2010
  9. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bende bunu düşünüyorum ztn. daha doğrusu biz diyeyim. Ama nişanlım öğrenci daha mezun olmadı kimafoldumben

10. 8 Eylül 2010
  11. kardelen06

kardelen06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Allah yardımcın olsu o zaman cnm :gitme:

12. 8 Eylül 2010
  13. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin cnm. bide işin ilginci, ben bu böyle şu şöyle diye anlatıyorum. Bunu yapıosun bu yaptığın doğrumu diyincede asla kabul etmez o yaptığını! Hep ben fesatımdır, yanlış anlıyorumdur. Yada kıskanıyorumdur da ondan öyle düşünüyorumdur. Hep aynı şey. O yüzden düzelcek bi tarafları da yok bu saatten sonra

14. 8 Eylül 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Evlen git o evden anneye bak yaa o erkek kardesınınde iyi bir dayaga ihtiyacı var acıkcası

16. 8 Eylül 2010
  17. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anneme kalsa dediğim gibi sadece bn kardeşimi kıskanıyorumda o yüzden batıyo bana hareketleri. Halbuki ben kardeşimle kavga ettim ama tamamen anneme kin doluyum. Niye? Durupta düşünmesi gerek niye? Ama düşünmek yerine beni suçlamak kolay.

Missa nın dediği gibi takmamak he he deyip geçmek lazım. Ah onu bir yapabilsem. Zaten o zaman burda konu açmama bile gerek olmazdı takmadığım için. Yada lulu seninde dediğin gibi evlenip gitmek sonra iş bulmak vs düzen kurmak daha mantığa yakın. Ama ondada nişanlımın okulu sorun:KK43: ben mezun oldum ama o öğrenci daha. Ve biz bi şekilde baş ederiz öğrencide olsa part time çalışırım desekte ailesi hem okul hem evlilik sorumluluğu kaldıramaz diye düşünüp konusunu açmıyor henüz düğünün. Okulunun bitmesini bekliyorlar. Okurken evlensek ve maddi zorluk yaşasak onların maddi durumu da bize yardım etmeye yetecek kadar değil, kendileri ancak geçiniyorlar. Nişanlım ne kadar biz istiyoruz dese de sanırım sadece ona inanmıyorlar, kız babası kabul etmez okuyan adama düğün için izin vermez diye. Ben de kalkıp yok babam izin verir, zaten ben de bu evde yapamıyorum hem niye bekleyelim hemen bizi evlendirin diyemeyeceğime göre...:KK43:

18. 8 Eylül 2010
  19. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kardeşimin de iyi bir dayağa ihtiyacı olduğunu biliyorum ama ona çokta kızmıyorum. Niye? Çünkü ona bana vurma hakkını veren kim? İstediği kadar ağıza alınmayacak lafları söylemesindeki bu rahatlık neden? N e annesi, ne babası nasıl dersin demicekler ona. Demiş tamam büyümesin dicekler. Niye vurdun demicekler bi şekilde üstünü kapatıcaklar. Bu hep böyle olcağı için ona vurma hakkınıda laf söyleme hakkını da verenlere benim asıl kinim. Ama onlar anlamıyor ve "biz ne yaptıkki" havasına bürünüyor!