Anneme gitmem yasak

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yagmur17 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : yagmur17
  1. yagmur17

yagmur17 Guest

biz çok mutlu bi ailemiz vardı annem babm iyi anlaşmazlardı ama hiç ayrılmazdık daha sonra biizmle yasıyan birde halam vardı halam annem ve babmı çok ksıkanırdı hep karışırdı ortalıgı karıştırırdı annem babm kavga ederlerdi annem hergün aglardı intahara bile kalkışacaktı daha sonra artık annem dayanamadı ve evi terketti şimdi izmirde ve onu 2yıldır hiç görmüyorum sadece telefondan ve msneden gilzice görüşebiliyoruz babm ise annem gittikten sorna bize yakın ama herzamn laflar söylüyo ben eskiden herzamn gülen çok eglenceli bir kızdım ama şimdi hayalleri umutları ve ümitleri biten kişi oldum annemi çok özlüyom onu herşeyden çok seviyom ama şimdi onun yanına gidemem babmlada kalamam olmuyo dayanamıyom eger gidersem babama haksızlık olur eger yanında kalırsam hergün mutsuz olurum ben annemin yanına gitsem babam hayatta izin vermez kardeşlerim annemle görüşmüyolar çünkü annem gittigi için bi tek ben görüşüyom gizlice ama onu yanlız bırakamm eger bende konuşmassam o çok kötü olur dayanamaz o üzülürse canımdan can gider ama babam annemle görüştügümü bilirse ben biterim

2. 12 Ağustos 2009
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Çok garıp olaylar cnm
    neden bu kadar sorun yaŞıyosunuz
    neden gÖrmenıze ızın vermıyo
    yaŞınız kaÇ
    bunu yasaklayamaz sızee

4. 12 Ağustos 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    o sonuçta senin annen ,nasıl görüşmenizi engeller babanız bunu anlayamadım..halan niye sizinle beraber yaşıyor?

6. 12 Ağustos 2009
  7. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    153
    halan mutlu olmusmu bari??

8. 12 Ağustos 2009
  9. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    153
    Allah halan gıbılerı ıslah eylesin..

10. 12 Ağustos 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.418
    Ödül Puanları:
    363
    Yaşınızı bilmiyorum..
    İnşallah ayaklarınız yere bastığında annenizi görmeye gidersiniz...

12. 12 Ağustos 2009
  13. BEYZUS

BEYZUS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    163
    Çok zor bir durum.Allah hiç bir evladı ana ve babadan mahrum etmesin.:Saruboceq:

Sizede bol sabırlar diliyorum.Kolay değil anadan vaz geçilmez.

Babanızın annenizi size yasaklaması hiçte adil değil.Siz sadece babanızın çocuğu

değilsiniz;kaldı ki sorun anne ve babanız arasında sizin ve annenizin arasında değil ki:

Babanızın buna asla hakkı yok.Babanızın sayıp sevdiği aile büyüklri konuşup sizlerin

annenizle görüşmenizi sağlamak mümkün olabilir mi acaba.Mutlaka denenmiş bir halyoludur ama aklıma ilk gelen bu oldu.

Ayrıca hala hanımı da ALLAHA havale ediyorum.Ne ister bu tür insanlar yakınlarının evliliğinden bilmem ki.Onların bir evliliği olmadığı için olabilir mi acaba.

Allah yardımcın olsun yavrum.Umarım en kısa zamanda anacığınla hasret giderirsin.Dahası
    annen ve baban barışır ve çooook mutlu olursunuz hep birlikte inşallah.:Saruboceq::Saruboceq:

14. 12 Ağustos 2009
  15. pnr67

pnr67 aşkların en güzeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar zor bir durum.ne desek boş.ama hiç birşey senin hayallerine yaşama sevincine nokta koymamalı.güçlü bir insan olup herşeyin üstesinden gelmen lazım çünkü ileride sende anne olacaksın.
    allah yardımcın olsun.ama annen o senin!! ki anlattığın kadarıyla haklı ama sizi bırakmamalıydı.
    babanla açıkça konuşup orta yolu bulmaktan başka bir çare göremiyorum.yaşama sevincinin hiç bitmemesi dileğimle...:Saruboceq:

16. 13 Ağustos 2009
  17. EU2

EU2 Guest

ne demek görüşürsek babama ihanet olur biterim!..bırak allah aşkına..annen o sein ya doğuran daha ötesimi var.korktuğun kim?baban..sırf kendi sorunları yüzünden seni harcıyolar farkındaysan.neyse.gizli gizli görüşünce ihanet olmuyoda yanına gidip boynuna sarılıncamı ihanet:nazar:
    sen eğer annene çok düşkün olsaydın dağları denizleri aşar boynuna koynuna sarılırdın arkadaşım,böyle gizli gizli görüşmezdin..o zaman gizlide görüşme ihanet ediyorum gibi hissediyorum diyosan..ne perhiz ne lahanagamyoncuiremsu

18. 13 Ağustos 2009
  19. prenses88

prenses88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    153
    Bence annenin yanina gitmelisin, annenin sana daha cok ihtiyaci olur, bayanlar bu donemlerde daha hassas olurlar, ve babanin belki umrunda degildir, annene kizgindir, fkat ona kizmasi, seninde annene gitmeni engelleyemez. bence GIT