Annemi Babamı Tanıyamıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PorseLenBebek tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : PorseLenBebek
  1. PorseLenBebek

PorseLenBebek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Babam !
    Belkide hayatta en sevdiğim insan.Ne oldu bilmiyorum ama birden çok değişti.Tanınmaz biri oldu.Her yaptığımıza kızar,bağırır huzursuzluk çıkarır oldu. Her yaptığıma bağıracak kızacak diye odamdan çıkamaz oldum. Böyle oluncada bir işe yaramıyorsun bulaşık var yatıyorsun ütü var yapmıyorsun oldu. Ablam çalışıyor. Annem bütün gün yatar uyur tv izler. Peki işleri kim yapar.
    Ben !!
    Yaptığım halde yapmıyorsun denmesi ayrı sinirlerimi bozuyor.Ama alttan almaktan başkada çarem yok.
    Annem !
    Abim askere gittikten sonra çok değişti.Evde yaptığı tek şey uyumak uzanmak yattığı yerden emirler vermek.Söylediği şey 2 dk geç yapılsın babama ballandıra ballandıra anlatarak evde huzursuzluk çıkarmak.

İkiside eskiden böyle değildi.Ne olduysa sonradan oldu.Neden bilmiyorum.Ama bu durum çok canımı sıkıyor.Evde durmak istemiyorum.Bu ev bana hep huzursuz geliyor.Hiç mutlu değilim.Çok bunaldım.
    Sizce ne yapim.Görmezden mi gelim.Ama nereye kadar 2 senedir böyle bu.Dayanılacak gibi değil. Ama rabbim daha büyük dert vermez inşallah

2. 8 Eylül 2010
  3. ne_kotu_ne_sahane

ne_kotu_ne_sahane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen benimde böyle cnm. bnm konumu okuduysan bnm annemde bişeyleri abarta abarta anlatır marifetmiş gibi. Huzursuzluk çıkıncada aaa dur aman niye böyle yapıosun, baban işte... tavrına girer. Kendi kışkırttığı halde. Bende bıktım o yüzden sana verecek tavsiyem yok malesef

4. 8 Eylül 2010
  5. PorseLenBebek

PorseLenBebek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sağol canımm:)
    Bir an önce biter inşşalllah...

6. 8 Eylül 2010
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    valla kızlar bu hep alttan alınca oluyo koyun bence tavrınızı
    bu anneye saygısız anlamına gelmiyo çnkü birinin onlara hatalarını söylemesi lasım
    kaç yaşındasınız da babanıza şikayet ediyo
    babanızla da konuşabilirsiniz annem sürekli yatıyo baba sinirleri bozuk galiba bu aralar falan deyin ama anneniz duymadan tabi

8. 8 Eylül 2010
  9. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bn 23 yaşındayım. tavrımda gayet net böyle böyle yapıosun doğrumu diyorum. Babamla tartışmalarımızdan örnek veriyorum. Bak şu gün böyle böyle demiştin sonra böyle olmuştu diye. Evet tamda anlattığım gibi annem yüzünden çıkıyor olay. Ama sonunda "annenim ben senin düşmanınmıyımda öyle yapim. her şeyime sinr olmuşsun ondan sana öyle geliyor" gibi cevaplar alıyorum. Aslaaaa kabullenmiyor. Nadiren kabullendiği zamanlardaysa kesin sen beni sinir etcek bişey yapmışsındır da ondan öyle olmuştur diyor.

10. 8 Eylül 2010
  11. MissA

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    menepoz olabilir mi?bilmiyorumkismile

12. 8 Eylül 2010
  13. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bn bildim bileli böyle 10yıl öncede aynıydı. Menepoz fln değil heeeeeeeeeerşeyi abartma büyütme körükleme war. Misal kuzenimin eşiyle sorunları vardı geldi 2gün annemle konuştu 3.gün boşanma kararı aldı. Başkalarına gelince "ay yok bu böyle olmaz, çekilmez" tavrı varken kendine gelince "ben ne yapıyorum ki" ye dönüyor. Ucu bana dokunmasa yine neyse ama bana da dokunoyur.

14. 8 Eylül 2010
  15. MissA

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman anneni böyle kabullenceksin canım ve çok iplemiceksin konuşsun dursun hesabı
    he he tmam de geç
    profilinde çalışmıyor yazıyo bence hemen bi iş bul çalış yoksa evde sürekli biraradayken daha da kötü olur aranız

16. 8 Eylül 2010
  17. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Acık acık konusmalısın. Neden hersey böyle oldu gibisinden

18. 8 Eylül 2010
  19. ne_kotu_ne_sahane

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşın konusunu sabote ettim dert aynı olunca:) lulu ve missa kendi konumdan cevap verdim sizlere