ANNEMİ KAYBETTİM Acı ile başa cıkamıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mercan86 tarafından 29 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2013
    Konu Sahibi : mercan86
  1. mercan86

mercan86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, neden yazıyorum onuda bilmiyorum ama bazen hiç tanımadığım insan ile bir şeyler paylaşmak daha iyi geliyor, yargılanmıyorsunuz her gördüğünüzde ve bırseylerın arkasına sığındığınızı düşünmüyorlar ... Asıl konum almanyada doğum büyüdüm Annecığımı kaybettim 3 Yıl önce ve hemen sonra istanbula taşındım tabiki bir cok kez hastlandım vefatından sonra inanılmaz düşkündüm , sanırsam hala üstesünden gelemiyorum, her akşam ağlayarak uyuyorum iş yerinde gizlice ağlayarak çalışıyorum ama kimse benim bu derece duygusal olduğumu bilmiyor... En yakınınızı kaybettim hala bu derece psikolojik mahf olanınız varmı ? veya nasıl başa çıkıyorsunuz arkadaşlar, Cok yazdım hakkınızı helal edin :)

2. 29 Temmuz 2013
  3. NeMeSiS98235

NeMeSiS98235 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    başın sağolsun böyle bi tecrübe yaşamadım dilerim uzuuuuun sürede yaşamam Allah sabır selamet versin canım

4. 29 Temmuz 2013
  5. orion7

orion7 annesine aşık Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    48
    başın sağolsun bende annemi kaybettim...9 ay oldu daha acım çok taze...ateş düştüğü yeri yakar...bu acının altından kalkmak çok zor...vefat edenin ardından hayır işleri yapmak ve yasin,kuran okutmaktan başka yapacak hiç bir şeyimiz yok...ben öyle yapıyorum...sende böyle yapabilirsin...elinden geldiği kadar kuran oku yada okut hediye et...hediyesini alınca kısa sürede rüyana gelir biraz hasretin hafifler...fakir insan bulabilirsen maddi yardım yap hem ramazandayız tam zamanı...3 sene olmuş artık acıyı özümseyip bu acıyla yaşamanın vakti gelmiş...anne acısı ,hasreti asla dinmiyor....dinmeyecek biz sadece bununla yaşamayı öğrenicez...allah yardımcın olsun...

6. 29 Temmuz 2013
  7. mercan86

mercan86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amin canım benim saol inşallah ALLAH uzun ömürler versin Anneciğine.

8. 29 Temmuz 2013
  9. Erenn

Erenn Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    297
    Ödül Puanları:
    83
    Merhaba canım..Başın sağolsun
    Benimde annemi kaybedeli 5 yıl oldu.. Ama bende hala aklıma geldiğinde, bir resmini gördüğümde ,en ufak bir hatıramız aklıma geldiğimde ağlarım ,hatta şimdi de bak göz yaşlarımı tutamadım. Sanırım bunun bir çaresi yok .zaman herşeyin ilacı
    ama bunun çaresi değil..Böyle durumlarda eşimi çocuklarımı düşünüyorum Allah Onların acısını göstermesin diyip kendimi teselli ediyorum.ve çok derin derin düşünmemeye çalışıyorum,böyle bir an geldiğinde kendimi başka şeylere konsantre etmeye çalışıyorum şimdi değil daha sonra diyip ...
    Böyle derin ,içten bir " anne " dediğimde bile ağlarım ben mesela..:KK43:

10. 29 Temmuz 2013
  11. nazlideniz

nazlideniz Popüler Üye Üye

Beğenileri:
    1.085
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de annemi kaybedeli 3 yıl oldu.Acısı içimde.Bir yanım eksik.Ağladığım günlerde oluyor.Ama Allah'ın mukadderatı.Allah daha da beterinden korusun diyorum.Onun şu an gözyaşına değil,duaya ihtiyacı var.Kendini hırpalarsan,hastalanırsın.Allah sağlık versin.Onlara gani gani rahmet eylesin.Böyle zamanlarda en kötüsünü düşün ve şükret.

12. 29 Temmuz 2013
  13. mercan86

mercan86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Seninde başın saolsun canım, evet döylediklerini yapabıldıgımce yapıyorum , bol bol duami da ederim , ALLAhıma şükürler olsun her hafta mutlaka rüyamda görürüm bazen 2-3 bile oluyor ilk senesi hemen hemen her gun gorordüm bundan memnunum da hasret gideriyorum az da olsa, ama çevremde gördükçe anne çocuk dialoglarını kendime gelemiyorum,belli etmiyorumda cok neşeli bir insanımdır. Ama bu yanımı yenemedim, Kollarımda vefaat etti. ALLAH sanada sabır versin inşallah mekanları cennet olsun.

14. 29 Temmuz 2013
  15. mercan86

mercan86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet duamı AlLAHA şükür hep ediyorum şükürde ediyorum o ayrı cok sukur tabıkı , insanlar bütün ailesini bir günde kaybediyor, Evlendim eşimin anneside cok ıyı sukur ama özel günlerde hep beraber olduğumuzda içim parçalanıyor desem yeridir, sanırsam bazı şeyleri kabullenemiyorum.

16. 29 Temmuz 2013
  17. GazozGofret

GazozGofret Moonlight Sonata... Üye

Beğenileri:
    1.920
    Ödül Puanları:
    113
    Annemi babamı kaybetmedim Allah'a şükür sizi bu konuda anlayamam ama şöyle diyeyim arkasından hayır yapıp içinizi ferahlatmaya çalışabilirsiniz ya da kardeşiniz varsa onunla dertleşebilirsiniz. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

18. 29 Temmuz 2013
  19. mercan86

mercan86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Başın saolsun seninde canım , Bende senin gibiyim, ne kadar zaman geçerse geçsin ANNE demeyi ne kadar özlemişim. benim henüz çocuğum yok inşallah hayırlı bir çocuk nasip eder ALLAHım banda o sekılde belkı acım hafıfler. ALLAH ssana uzun omurler versin bebişlerinle inşallah.