Annemin Babam aldattn ispatladm. Yardm!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Delyy tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Delyy
  1. Delyy

Delyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün arkadaşım çok acil diye konu açmıştı ve annemin yaptıklarını anlatmıştı. bgn sizin dediğiniz gibi bilgisayara casus programı yükledim ve arkadaşımın evinden yaptıklrını,konuşmalarını izledik ve hatta kaydettik. KESİN OLARAK ALDATTIĞINDAN EMİNİZ ARTIK. bna bi akıl verin bu olayın önüne nasıl geçeblirim. Annem 42 yaşında, konuştuğu adamda maksimum 25 - 30 yaşında. adamın sevmediği belli,sürekli hakaret ediyo,küfür ediyo annemi kullanıyo. Napıcam şimdi çıkmazdayım. nolur yardım edin, lütfen..

2. 14 Aralık 2009
  3. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gidip aile büyüklerinize anlatıcak daha sonra da onlarla birlikte babanıza açıklayacaksınız olayı....anneniz iğrenç bi tavır içerisinde diğer konudan da belli,babanıza yazık...daha fazla boynuzlarla dolaşmasın adamcağız :KK43: zor günler geçireceksiniz Allah yardımcınız olsun....

4. 14 Aralık 2009
  5. Delyy

Delyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet yaaa tiksinyorum resmen. annaneme anlatrsam kadına üzüntüden bişey olur diye korkuyorum. dayıma yada babama söylesem annemi öldürürler. teyzelerim var ama uzak şehirlerdeler. sanırım bu işi bn çözmeliyim napabilirim. delirmk üzereyim.

6. 14 Aralık 2009
  7. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cok zor bi durum allah yardimcin olsun, bence annenle konus ve babana söylemekle tehtit et, nebileyim baska bisey gelmiyor aklima suan

8. 14 Aralık 2009
  9. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    önce annenle konuş.babana bişey söyleme şimdilik olay büyürse kötü olur.son çare olarak babana söylemeyi düşün.

10. 14 Aralık 2009
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Ona aklını başına toplamasını ve bu şekilde devam ederse bütün herkesin yaptığı bu iğrençlikten haberi olucağını söyle.

12. 14 Aralık 2009
  13. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    annenin karşısına çıkıp herşeyi bildiğini anlat ...
    bu duruma devam ederse bunu babanla paylaşmak zorunda kalacağını ona ilet...
    sen durumdan haberdar olduğunu öğrendiği an ,büyük bir olasılıkla son verecektir ..hemde büyük bir utanç ve mahçuplukla..

14. 14 Aralık 2009
  15. Delyy

Delyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten bn ilk başta bişiler olduğunu anladığımda tehdit ediodum. hiiiç umrunda deil, gülüp geçiyo, iyice yüzsüzleşti. yeri gelio bnde hakaret ediodum hiç gocunmuo bile. hatta bi kere vurdum kendine gel napıosun die hala aynııı..

16. 14 Aralık 2009
  17. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım baban bunu bilmeli... bi şekilde söylemek zorundasın... baban öyle bir kadınla aynı yatağa giriyor,ilerde baban öğrendiğinde sorumluluğu nasıl üstlenceksin? bence düşün taşın bi şekilde babana söyle.... yazık adamcağıza yaaa....

18. 14 Aralık 2009
  19. cokmasum

cokmasum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    siz bunu babanıza gidip anlatığınızda babanızın elinden bi kaza çıkmazmı yani anneni öldürmezmi yada sakat bırakmazmı çok iyi düşünün annenle konuş birdaha olmaması için ikna etmeye çalış önce eğer devam ederse o zaman düşünürsün bir şans ver yinede