Annemin ve Babamın fikri...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pisisik tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pisisik
  1. pisisik

pisisik herkes kendini bilicek! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nerden başlıyım bilemiyorum , erkek arkadaşımla 9 yıldır birbirmizi tanıyoruz, 7 yıldırsa sevgiliyiz çok seviyoruz birbirimizi.Ama aile yapılarımız çok farklı .Onun annesi babası yaşlı insanlar tabiki bunun hiçbir önemi yok ama benim annem va babam gözleri görmeyen mağdur insanlar (ayrıca bir çok dayım ve teyzem de bu durumda )ben sevgilimin ailesinin ,benim ailemi yadırgayacağını düşünüyorum hep ben hiç utanmıyorum sevgilimde biliyo durumu ama annesiyle babası daha beni ve ailemi tanımıyor.İnanın çok fazla endişeliyim ilk erkek arkadasım ve ben anneme babama bu sene soyleyebıldım yarın pazar gunu sevgılım bıze gelıcek annemle ve babamla tanısıcak. Annemler onay verıcekmı bılmyıorum ama vermezlerse onlarıda kırmam sozkonusu olamaz .Çünkü annem hep tedirgin ben ona güven vermek isteiyorum sevgilimse gerçekten doğru insan benim için ailesi de dindar insanlar iyi insanlar ama aklımda hep bir acaba var dışlanırlarsa annemle babam çok kırlırlar çünkü karşı tarfa kalabalık bir aile.Ben bu tür bi ailede buyudugum ıcın çok normal hersey bana ama korkuyorum ıste...Tek korkum aılemı yadırgamaları..

2. 10 Ocak 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bana kalirsa yadirgarlarsa zaten bu is olmaz cunku bu yadirgancak birsey degil saglik neticesinde onlar da ayni durumda olabilirlerdi..
    kismet canim dua et insallah hersey guzel olur.

SuPerisiNymph ve deryaderya bunu beğendi.
  4. 10 Ocak 2009
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    annen baban gözleri görmüyor diye yadırganacak diye endişelisin sanıyorum. sanmıyorum böyle birşey olacağını. sen içini ferah tut.

6. 10 Ocak 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Eger gercekten dedigin gibi dindar ve iyi huylu insanlarsa böyle birseyi yadirgayacaklarini hic sanmiyorum...:nazar:

Allaha yakin olan bir insan zaten allahin kuluna verdigi bir engeli yardirgamaz...a.s

He yadirgarlarsada yazik o kildiklari namaza yaptiklara ibadete derim...sevgilimide ailesinide def ederim...:nazar:

SuPerisiNymph bunu beğendi.
  8. 10 Ocak 2009
  9. pisisik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    açıkcası ailesini tanımıyorum anlatılan dışında hiçbir konusmuşluğum yok sevgılım hep yanımda aılemın bı sorunu olsa hemen gelıymı dıyo ilgisi beni memnun ediyo , ama bılıyoruzkı aılenden dolayı bı cok sorun yasanbılıyo tanımadıgım ıcın baya tedırgınım acıkcası ama fıkırlerınız benı rahatlattı

10. 10 Ocak 2009
  11. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

Allah ın verdiği bir engeli yadırgayıp kabul etmezlerse,
    bende onları kabul etmezdim açıkcası,
    kendini bu konuda hiiç yorma yapılacak belli diye düşünüyorum:nazar:

12. 10 Ocak 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    annem ve babam gözleri görmeyen mağdur insanlar demişsin ama ben gözleri görmemenin mağduriyet ya da ayrımsanacak birşey olduğuna inanmıyorum.

inanıyorum ki sevgilisinin ailesi de böyle düşünüyordur; zira iyi huylu olduklarından bahsetmişsin.

eğer ki bu yüzde problem çıkarırlarsa da bu onların kendi insaniyetleridir diye düşünüyorum

14. 10 Ocak 2009
  15. sun_shine

sun_shine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ben bir problem çıkacağını sanmıyorum. Ailen tüm engellerine rağmen hayatı hayatı yaşayıp seni yetiştirmişler ve daha aştıkları kimbilir ne problemler olmuştur. Bu yüzden taktir edilecek eli öpülesi insanlar olduklarına inanıyorum. Eminim sevgilinin aileside böyle düşüneceklerdir. Sen kendine ve ailene güven. Karşılarına dimdik çık. Hiç sorun olmayacaktır.

16. 10 Ocak 2009
  17. pisisik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım mağduriyet lafını aslında anlatamadığım seyler ıcın kullandım ne hıssettıgımı anlatmam cok zor evet elı opulesı ınsanlar benım ıcın gercekten çunku ben ev ıslerını annemden istanbulu 7 yasımda babamdan ogrendım hıcbısyeım eksık olmadı 24 yasınayım cok sey borcluyum onlar hayır dedıgı anda dunya durur benım ıcın .

18. 10 Ocak 2009
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    sevgilin gayet doğal davransın geldiğinde.
    görmeyen birisi gibi daranmasın yani.
    çünkü eminim ki anne-baban bu durumlarının farklılık olarak görülmesini istemezler.
    eğer farklılık olarak görüldüğünü hissederlerse huzursuz olabilirler diye düşünüyorum.

sevgiline bu şekilde söyleyebilirsin.

sevgilin gittikten sora da bildir bize gelişmeleriyerimseniben