Annemin yanındaki o adam.

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve pasa07 tarafından 1 Mart 2007 başlatılmıştır.

1 Mart 2007
    Konu Sahibi : pasa07
  1. pasa07

pasa07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Çok küçüktüm yaşımı bile hatırlamıyorum.anneme meleğim dediğini duyar gibi oluyorum.Ama bana ne diye hitap ettiğini hiç hatırlamıyorum.Benden 4 yaş küçük kızkardeşim birde yeni doğan bir kızkardeşim var.Annem adı gibi melek çok güzel bir kadın.Ama o meleği her fırsatta aldatan bir adam.Ben büyüyorum ve onun kadınlara davranışlarından utanıyorum.Anneme ayrıl diyorum istemiyorum ben onu.yazları anneannemin yanına Antalyaya tatile geliyoruz. çocukluğumun en güzel günleri yaz tatilleri çünkü bizi utandıran o adam yok yanımızda.Ama o yaz 4 yaş küçük kardeşimin sonu oldu.trafik kazasında kaybettik.kardeşimi kaybetmemizdede hep onu suçluyorum. Çünkü yaptığı şeylerde yalan yere çocuklarının üzerine yemin ederdi.annem boşanmaya karar veriyor.hatırladığım annemin elinde küçük kardeşime ördüğü yelek ve babamın kamyona eşyaları taşırken bu buzdolap benim bu masa senin.Bu koltuklar benim bu tahta divan senin demesiydi.Canım anneciğim kafası önünde örgüsünü örüyor o adam eşyaları paylaştırıken.Antalyada anneannemin yanında geçen yıllar.Annemin bizi doyurmak için terziliğe başlaması.Eşyamız yok paramız yok ama çok mutluyuz .o adamı canım annemin ölümü için antalyaya geldiğinde cenazede gördüm.Yanında 2.eşinden kızı vardı.Ben sadece babam yıllar önce ölmüştü şimdide annem öldü niye geldin dediğimi hatırlıyorum.Birdaha görmedim aramadı sormadı.Baba sevgisi ne demek bilmediğim için o sevginin yokluğunuda hissetmiyorum.Ben sadece hep şunu merak ediyorum birgün öldüğünü duyarsam acaba gözümden 1 damla yaş akarmı onun için.Ben sanmıyorum benim için değeri yokki değerli gözyaşımı ona akıtayım.O çok uzaklarda eskiden annemin yanında gördüğüm bir adam.

Bu yazıyı yazmamın sebebi;Yeşilimin madamını okuduktan sonra içimde bir volkan patladı.Ben o adam için parmaklarımı yormazdım değmez ama sizlerle paylaşmak istedim.İçimden geldi.

2. 1 Mart 2007
  3. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    paşa canım ablam benim ellerine yüreğine sağlık :KK43:

4. 1 Mart 2007
  5. gxuxlor

gxuxlor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzeldi ellerine sağlık

6. 1 Mart 2007
  7. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    353
    Paşacım yaşadıklarına çok üzüldüm .Her insan bir dünya ve bu dünyada neler yaşanıyor kimse bilemez canım .Yinede babanın ölüm haberine ağlarsın çünkü sen hassas bir İNSANSIN.

8. 1 Mart 2007
  9. pasa07

pasa07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Lerenim inan bende bilmiyorum.onun için 1 damla gözyaşım varmı?

10. 1 Mart 2007
  11. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    paşa canım benim ablasının gülü,güzeli.bak ağlattın beni,bilmeme rağmen duygularını.
    neler atlattık biz.seni üzüp hatırlattıysam özür dilerim.
    geçiyor,ne izler bırakarak ama geçiyor bir yol bulup...

12. 1 Mart 2007
  13. pasagulsah

pasagulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inan gözlerim doldu senin yanında olup sarılmak istedim biran. gözlerin ne kadar anlamlıdır bilirim şimdi çakmak çakmak olduğunu tahmin ediyorum. sen çok güçlü bir kadınsın. Gücünün, geçmişteki acı hatıralarla beslendiğini düşünüyorum. aynı sezen aksu'nun şarkı sözlerinde ki gibi acının sana kattığı değeri bilirim, küsemem ve canım teyzem senden hiç bir zaman GİDEMEM...

14. 1 Mart 2007
  15. pasa07

pasa07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yeşilim gülşah teşekkür ederim size.yeşilim özür dileme o an patlama noktasıymış demek.

16. 1 Mart 2007
  17. kalimera

kalimera --KK ANKARA MIKTARI-- Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    PAŞA CANIM ÇOK DUYGULANDIRDIN BENİİ, İNAN SİLDİYSEN BİR KERE TEKRAR BARIŞSAN BİLE O KİŞİ NE YAPARSA YAPSIN HİÇ BİR DEĞERİ KALMIYOR, BOŞVER SEN ONU, DUA ET ALLAH ONU SANA MUHTAÇ ETMESİN, SENİDE ONA MUHTAÇ ETMESİN, SENİ ÇOK ÖPÜYORUM CANIM KENDİNE İYİ BAK...

18. 1 Mart 2007
  19. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    İnsanların bazı konularda diğer şeylere nazaran daha çok canı acır ve baba konusu işte benim içinde böyle hassas bir konudur benim hayatımda baba modeli çocukluğumda sahip olduğum babadır yani annem kadar üstümüze titreyen hatta benim üstümde annemden daha çok emeği olan babam,birde ben belli bir yaşa geldikten sonra aklım başıma gelipte babamın başka bir kadın uğruna anneme ve gözünden bile sakındığı bizlere kızlarına karşı değişen tavırlarını gördüğüm,bizi her hareketiyle kendinden uzaklaştırmaya çalışan babam,işte benim hayatımda da böyle iki baba vardır ve ben hep o çocukluğumdaki babamı özlerim çok özlerim.