Annemle Babam ayrıldı....Çok kötüyüm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve -bella- tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : -bella-
  1. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    ve sonunda ayrıldılar....
    annem 46 babam 52 yasında
    yıllardır cekiyordu anneciğim,dayak,kavga,babam çalışmıyordu
    hep çabaladı annem,dayımlar teyzemler kaç kere geldi bize ayrılın diye,ben daha küçücükken hiç sebepsiz yere annemin dayaklarına sahit oldum,başka bir kadın olsa hayatta çekmezdi ama annem cok direndi,hakaret,dayak,huzursuzluk
    en son gecen hafta evde patlayan yine alkol sonrası,babamın cıkardığı kavgada can havliyle yine dayımları aradık,hepsi geldi ama evde kırılanlar bize saldırması..erkek kardesim tuttu babamı,yoksa dövücekti bizi ve inanın hiçbi sebebi yokkkkkkk,alkol.....
    evi terkettik,dayımlarda kaldık,bi ev tuttuk bir iki parca esya aldık evden pazar günü.
    aslında ayrılsınlar istiyorum
    ama sıkıntım şu,babam çalışmıyor,hiçbi geliri yok,gidebilcek kimsesi yok.bir ay sonra oturduğu evden cıkması lazım.ne yiyo ne içiyo diye düşünüyorum,napıcak diye
    bütün akrabalarım tepkili babama size bunca çektirdiğinden sonra niye üzülüyosun hala diye,evet çok çetirdi gercekten cok çektirdi,kendi hazırladı kendi sonunu,kendi ipini kendi çekti,annem birgün gün yüzü görmedi,hep hakaret,huzursuzluk,annem çalıştı,babam içti,benden baska üzülen yokk,ne demişler bi kürek b-k ta olsa baba işte
    napıcam bilmiyorum..ac ve acıkta kalıcak,bizim durumumuzda berbat bir sürü borc var ona yardım edememki...
    babam aradı pişmanım diyor,bir daha olmıcak diyor ama bu kaçıncı...artık zavallı anneciğim inanmıyorki ve annem bir daha barışırsa eger dayımlar teyzemler annemden desteğini kesecekler...bazen ne diyorum biliyomusunuz Allah'ım ölsün babam,o da kurtulsun,cok kötüyüm çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk

2. 28 Ocak 2009
  3. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    allah yardımcınız olsun canım haklısın ne olursa olsun babadır ama bu şekildede çok zor tabiiki bir evladın böyle düşünmesi çok kötü ama insanlar ektiğini biçiyor

4. 28 Ocak 2009
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    Allah yardımcın olsun canım....
    çok zor bir durum...

6. 28 Ocak 2009
  7. EU3

EU3 Guest

vallahi ne desem bilemedim
    Allah yardımcınız olsun çok zor bir durum canım

8. 28 Ocak 2009
  9. eftelya5434

eftelya5434 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım annen çok çekmiş.sizde tabi.ama bence böylesi daha iyi en azından annen gençliğini heba etmiş ama bağri bu zamanlarını iyi yaşasın.tabiki zor bir yuva yıkılıyor.ama annene destek ol canım .bu bence hepiniz için çok daha iyi olacak..çünkü anladığım kadarıyla annen bitmiş tükenmiş.zaten düzelcek gibi bir evlilikte değil.bırak herşey olacağına varsın cnm allah yardımcınız olsun....

10. 28 Ocak 2009
  11. çok üzüldüm.herşeye rağmen babanı sevmen çok güzel.iyileşmesi için doktora götürdünüz mü?gerçi biraz geç gibi görünüyo ama

12. 28 Ocak 2009
  13. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Allah yardımcınız olsun canım.
    Bir arkadaşım vardı oda benimle paylaşırdı hep üzüntülerini. aynı sorunlar aynı olaylar yazdıkların aynı onun hayatı gibi... Bunları yaptıran alkol oluyor insana.
    Rabbim yardımlarını eksik etmesin. Babanda düzelir inşallah canım.

14. 28 Ocak 2009
  15. EU3

EU3 Guest

Rabbim hakkinizda en hayirlisini versin canim..
    Ne söylesek kâr etmez.. Cok üzücü bir durum..Rabbim babani islah etsin..

16. 28 Ocak 2009
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    allaha yardımcın olsun canım...bır yuvanın bozulması tabıkı zor ama annende artık ...dayanacagı kadarda dayanmış....
    allah sabır versın ve yanınızda olsun...

18. 28 Ocak 2009
  19. canım üzüldüm gerçekten.
    ama hayatta herkes ektiğini biçiyor.hakettiğini yaşıyor.emin ol bu babana ders olacak.senelerce ailesine zulmederken acıdımı size? şimdi sakın sukoyvermesin annen.birazda baban acı çekicek üzülücekki hatalarını anlayacak.sizlere yaşattığı kabusu anlayacak.dayınlar ve teyzenlerde çok haklılar.sen kardeşinin üzülmesini dayak yemesini kabullenir misin?
    içini ferah tut canım.şöyle düşün herşeyin normale dönmesi herşeyin doğru ve dürüst ilerleyebilmesi hatalardan ders alınması için bir süreç bu.böyle düşün..