Annemle mi yaşamalı babamla mı yardım nolur dayanamıyorum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lolila tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : lolila
  1. lolila

lolila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrblar ben sorunlu bir aienn bireyiyim babam 2 defa evlenmiş (annemden önce) ilk karısından 2 çocuğu olmuş oradan 2 tane çok sevdiğim abim var onlarda beni seviyolar
    aramız çok iyi. evde hep kavga hep gürültü.Ne olsa babam annemi suşluyor.Örneğin;kardeşimin sınavı kötü geçti,Babam direk sen televizyon izledin ondan oldu. diye saçmalaya başladı.Ailemiz dağılmak üzere... Annem başka birisiyle görüşüyor.Bunu kardeşime,teyzeme,anneanneme söylemiş.Hepsi biliyor,Aslında bende biliyorum ama bilmek istemiıorum,Bunu babamdan ve benden saklıyor :KK43: Dün telefonla konuurken duydum o bşaka birisiyle ev tutma konusunu konuşuyorlardı.Annem evimizde kutu gibi olmasın falan diyordu.ama eskden çok eskiden ben 1-2 yaşındayken babam alkool alıyormuş.Anneme çok eziyet etmiş o zaman .babam annemi bıçaklamış ble o kadar.Ama babam ben 5 yaşındayken içkiyi bıraktı yıllardır içmio.İçtiği tek şey sigara.Bbamın başın quah denilen bir nefes hastalığı.Çok aşırı sigara içiyor.Annem ise romatizma.Kesinlikle yakında bir boşanma olacak ki ben çok üzülüyorum ikisine çok seviyourm ama kiminle yaşamalıyım?Annem kesin kardeşimi götürecek benide götürmek isticek ama ben babamı bu halde hasta bırakıp gidemem ki babamı nasıl tek başıma bırtakıyım.Hasta babam ya bişey olursa... Ama annemide çok seviyorum. ne yapıcam ben ya offf dayanamıorum bunları yazarken ble gözlerimn doluyo.r... Annemde mi yaşamalı babmda mı ?:KK43:

2. 13 Haziran 2010
  3. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    annen çok çile çekmiş.onca çileden sonra ayrılıp,bi hayat kurmak istemesi normal
    huzurum olsn,tek göz evim olsn hesabı :hulya:
    inan beli bi yaştan sonra çekilmiyor boshayallersmile
    yalnız anlamadğm aannen o adamla nikahsız mı oturcak? eğer böyleyse gitme derim
    yok bi evlilik olcaksa gidersin.ama sen bi genç kızsın
    bn bu konularda biraz fesatım,yanlış anlama öyledir demiyorm; ama annenin erkek arkadaşı sarkarsa sana.sonuçta insanoğlu.hani olasılık bu. bilmiyorumkismile
    dikkat et derim.ve kesinlikle taraf olma. :eek:lmaz:
    ikisinden de vazgeçemiyosan konuş onlarla
    ikinizden de vazgeçemem.evlerinizde bana bi kat yatak verin,hanginizi özlersem geleyim diyin kaydirigubbakcemile5

4. 14 Haziran 2010
  5. BenPeriKizi

BenPeriKizi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bence babani birakma.annem zaten bir baskasiyla evlencekmis.babanda hastaymis babanin sana daha cok ihtiyaci olabilecegini düsünüyorum.yinede son karar senin.

6. 14 Haziran 2010
  7. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eğer annen babandan ayrılıp tek başına bir ev tutmuş olsaydı gidin derdim ama üvey baba olacak orada. tamam bazı insanlar çok kalender oluyorlar kendi evlatları gibi davranıyor ama ya tam tersi olursa başınıza olmadık şeyelr gelkirse ne yapacaksınız. ya her defasında babanı bahane ederek sizi döverse felan. iyi yönelrini düşünürken kötü yönlerinide düşünün. zaten annen iyi bir akdın olmuş olsaydı kardeşinide senide alır çalışır ikinizede bakar başka bir erkekle beraber olmazdı. hemde hala babanla evliyken başkasıyla görüşmesi çok yanlış bir durum.

8. 14 Haziran 2010
  9. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Şu an bunun için karar verme derim.
    Boşanma olur da annen tekrar evlenirse ve yeni eşi iyi bir insansa annenle kal.
    Baban yalnız değil nasılsa 2 oğlu var.
    Ben olsam bu şekilde çile çeken annemi bırakmazdım.

10. 14 Haziran 2010
  11. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    evet bir genc kiz icin annsin dostu tehlikli ama iyi bir insansa evlnirse bilemem

12. 31 Temmuz 2010
  13. efsaaaa

efsaaaa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Babanı bırakma bence hastaymış bırakırsan daha çok üzülürCADIARZU