Annesine Rağmen...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve deathless01 tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : deathless01
  1. deathless01

deathless01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3 senelik çok güzel giden bir ilişkim var. Ancak bu zamana kadar ailesiyle tanışamadım. Ayın 2 sinde ablasının düğününde anne babası benimle tanışmak istiyorlar nihayet. Fakat benim aile yaşantım ve onun ailesinin tutuculukları sorun oluşturuyor. Ben çok rahat büyümeme rağmen onun için kendimi değiştirmeye çalıştım.Annem beğenmez dedi, tüm kıyafetler kapandı, annem beğenmez dedi kaynaklarımı çıkardım,annem istemez dedi çıktığımızı gizledik fakat şimdi tam tanışacağım derken bu seferde düğüne gelirken saçlarını siyaha boyat diyor. Neymiş annesi sarı saça kötü kız bu bize yaramaz dermiş. Anne babası öğretmen ama bu zihniyetteler.Şurda çok az bi günüm kaldı nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum. Annem annesi istiyor diye saçlarımı boyatmamamı söylüyor, ben platine dönene kadar mahfettim çünkü saçlarımı.ve sevgilimde normalde sarı saç seviyor. bunu bile bile boyatmak istemiyorum. Nasıl davranmam gerekiyor sizce? köprüyü geçene kadar mı,yoksa olduğum gibi kabullen demek mi?

2. 10 Temmuz 2008
  3. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sizi olduğunuz gibi kabullensin sakın saçlarınızı boyatmayın zaten her isteklerini yapmışsınız saçla ne alaka nasıl bir zihniyettir bu..
    nese canım asla boyatma saçlarını annen haklı seni olduğun gibi kabul etsinler...

4. 10 Temmuz 2008
  5. deathless01

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende böyle düşünüyorum fakat erkek arkadaşımla, ailesi karşı çıkarsa, ben sana demiştim demesi üzerine ilişkim yıpranırsa? çünkü öyle böyle tutucu diiller anlatamam:KK43:

6. 10 Temmuz 2008
  7. cadi kasanxix!

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kuzenimde sizin gibi bu sorunları yaşadı saç rengi konusunu ve temmuzda evleniyor değiştirmedi kendisini ve çocuğun aileside zamanla kabullendi hiçbir sorunları kalmadı ama son istekleri bu olacaksa boyatın karar sizin ama ben asla boyatmazdım...
    ileride herşeye karışırlar diye benim saçımı başımı değil kişiliğimi önemsemelerini isterim..
    a.s.

8. 10 Temmuz 2008
  9. nar_03

nar_03 Guest

kendin ol tavrını koy
    farzet evlendin bir ömür böyle geçermi
    annesiyle evlenmiyorsun bilmem farkında mısınız
    tamam aile de önemli ama bu kadar da abartılmamalı bence ​

10. 10 Temmuz 2008
  11. deathless01

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende sizler gibi düşünüyorum ancak, acaba başkası olsa napardı die sormaktan alamıyorum kendimi. çünkü benim bu tavrım sonucu sevgilimi kaybetmek istemem. hoş o beni böle bi sebepten kaybetmeyi göze alırsa uğurlar olsun tabi ama..yinede:KK43:(

12. 10 Temmuz 2008
  13. cadi kasanxix!

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bak kendin söylemişsin bu sebepten seni kaybedicekse zaten ileride asla anlaşamazsınız..
    kesinlikle taviz verme yeterince vermişsin zaten..seni sen olduğun için kabul etsinler..

14. 10 Temmuz 2008
  15. deathless01

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    keşke kuzenin gibi olabilse benim ilişkimin sonuda..ama anne babab yok derse sevgilim sanıyorumki ses çıkaramaz..

16. 10 Temmuz 2008
  17. ergxoxlcxuxkler

ergxoxlcxuxkler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba
    bi arkadaşım senin pozisyonunda idi evlendi saçla kıyafetle başlayan karışmalar hayatlarına her yönden girdi çünkü oğullarına ne söylendise arkadaşım tarfından yapıldı tasızlık olmasın diye ama evlendikten sonra bir yere gitmelerine alışverişlerine dahi karıştılar sonuç mutsuzluk yani sadece fiziki görünümünemi karışıcaklar sorun burda mutluluk için küçük ödünlar verilir ama yani erkek arkadaşın onlar ne derse onumu yapacak çok problem yaşarsın

18. 10 Temmuz 2008
  19. cadi kasanxix!

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umarım öyle olur ama kendinden ödün verme erkek arkadasında biraz ailesine hayır demeyi öğrensin..her isteklerini kabul edersenizileride utsuz olursunuz evlensenizde tatlım..a.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.