Anneye Mektup

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve aleyna72 tarafından 12 Şubat 2008 başlatılmıştır.

12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : aleyna72
  1. aleyna72

aleyna72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ANNEME MEKTUP
    canım annem sende ayrılanı bugun tamam tamına koca bir yıl oldu oldu ama gel sen birde onu bana sor nasıl geçti o koca yıl.
    annem sen gideli kolum kanadım kırık annem annem sen gideli dünya bana dar oldu annem ALLAHIM MEKANINI CENNET EYLESİN ANNEM
    anne biliyomusun boşuna dememişler yuva dişi kuş yapar diye annem sen gittin biz dagıldık annem o üstlerine titredigin cocukların dagıldı annem hiç kimseyi degilde en cok beni öksüz bıraktın sen sen yasıyosun benimlesin her zaman biliyorum ben ama hani nerde geride kalanlar hani ablar hani abiler arayıp soranlar nerde sen yasıyosun anne onlar öldüler gurbet kuşunu yanlız bıraktılar tamam bir senedir .hele annene o üstüne titredigin kocan babam her aradıgımda anne mmmmmmmm nsaılsın dedigimde ben iyi kızım iiyi kuzum amaaaa baban hasta kızım derdinya sen göctün gitti bu dünyadao cok sevdigin adam var ya anne murtun solmadan evlendi biliyosun demi anne gerci sen her seyi görüyosun anne anlatmama gerek yok .içim acıyo anne içim acıyo gelde gör şimdi anne sen cok istegım alınmıyan ne varsa fazlasıyla alındı ...................aman annem boş verrrrrrrrrrrrrdim dünya bennnnnnnn seni cokkkkkkk özledimmmmmmmmmmmmm annemmmmmmmmmhep dua ederiyommmm sanaaaa bak ben sana annem diye yazabiliyorum ama artık ne anne diyebilecegim nede anne sözü duyabilecegimmm bu kadar yeter annem aglamaktan yazamıyacagım yoksa sana anlatacagım cokkkkkkkkkkk sey varrrrrr ALLAHIM MEKANINI CENNET BAHÇELRİNDEN EYLESİN ANNEMMMMMMMM
    ANNEM HAKKIN HELAL EYLE

emegin pek cok tu senin
    hakkını helal etmesen
    mevlan cennetine koymaz
    annem hakkın helal eyle

2. 12 Şubat 2008
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    acım çok taze ağlattın beni olsun babana sarıl be güzelim bende oda yok babamda 8 ay önce gitti orda birleştiler

4. 12 Şubat 2008
  5. aleyna72

aleyna72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya sizide üzmek istemezdim bugun cok dugyu doluyum paylasacak biri lerini aradım bulamadım yazmaya karar verdim ama anlatamadım dugyularımı gine de kendimi cok yanlız hissediyorummmmmm

6. 12 Şubat 2008
  7. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüdüldüm ben ANNEMİ ÇOK SEVİYORUM ÖLÜRÜM ONUN İÇİN........[​IMG][/url][/IMG]

8. 12 Şubat 2008
  9. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    İçim acıdı okurken.Zaten hayal aleminde gibiyim. Benimde acım taze ikibuçuk aydır yok güzel annem. Babam evli değil ama evlenecek gibi geliyor bana. Onada kızamıyorum.Kimsenin yanına sığınmaz benim babam.Psikaytra gitmemi söylüyorlar ama işe yaracağına inanmıyorum. Kendi yaramı kendim sarmaya çalışıyorum.Allah yardımcımız olsun...Güzel annelerimizi cennetine kabul etsin inşallah. Hep kavuşacağımı düşünüyorum. bu düşünce beni hayata bağlıyor. Kabrine gittiğimde o mezarı eşelemek, üstünde tepinmek, talan etmek istiyorum. Ama iyileşeceğim.

Canım benim acını öyle iyi anlıyorumki...Offff... Biraz koklayabilsem şöyle derin derin...Allah yardımcın olsun...Rabbim annelerimize cennet bahçeleri nasip etsin. Her perşembe kuran okuyorum anneme, sizin güzel annelerinizede göndereceğim Rabbim kabul ederse...

10. 12 Şubat 2008
  11. Kite_Runner

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Asla yalnız olmadığını bilmeni isterim. Ne zaman istersen dertleşebiliriz...

12. 12 Şubat 2008
  13. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    MEKANI CENNET OLSUN...RABBİM SABIRLAR VERSİN..:senağlama:

14. 12 Şubat 2008
  15. kkgm

kkgm meleğim kollarımda:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok etkilendim cannım yaaa!allah sabır versin. ben de sizler gibiyim.bilirim acısını ve ne demek istediğnizi.derdi veren rabbim sabrını da veriyo be güzelim.tesellimiz ahirette kavuşmak olsun..

16. 13 Şubat 2008
  17. Kite_Runner

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Seninle daha öncede konuşmuştuk :) Samimiyetini, acımı anladığını okadar içten hissettimki...Özel msj atmak istedim ama hata verdi nedense...Teşekkür etmek istemiştim. Şimdi burdan edeyim...
    Teşekkür ederim...
    [/I]

18. 13 Şubat 2008
  19. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim ,annem ölürse bende ölürüm sanırdım,ama insan yaşıyor allah o gücü nasıl veriyor bilmiyorum,gerçektende anne ölünce abla ağabey yabancı oluyor tabiki herkes için aynı değildir ama benim için de aynı senin gibi oldu canım,annemi kaybettikten sonra 9 ay sonrada babamı kaybettim ,anneme deli gibi bağlı olan ,ölümünden sonra 9 ay boyunca her gün ağlayan babacığım bile evlenmeyi düşünmüştü,ama demek ki allah istemedi ben bu yüzden diyorum ki eşi ölünce evlenmeyi düşünmeyecek erkek yoktur birtanem ben bunları yaşayalı uzun yıllar oldu ama annem her gece rüyalarımda benimle beraber.senağlama