annişler evinizde klima var mı?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canlarım benim çok yakında kızım doğacak ve biz klima almak istiyoruz ama sadece gündüz hava çoook sıcak olduğu saatlerde açarız.bebişimizin odada olduğu anda açamayız diyoruz.onu başka odaya alırız felan....
    kliması olanlar napıyorsunuz.hangi markayı kullanıyorsunuz...araştırma yapıyoruz....görüşleriniz çok önemli....

2. 6 Haziran 2008
  3. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    baxi kullanıyorum baymak yan urunu cok memnunum etrafımda yaklasık 7 8 kısıde var hepsı memnunlar tavsıye ederım

4. 6 Haziran 2008
  5. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bu konudan biraz korkuyorum ne evde ne arabada kullanmıyorum.Evin yada arabanın soğuk olması değilde korkum zamanında zatüre olmuştum işte klima evde klima arabada klima birde mikrop üretiyorlar gerçi yeni model klimalarda böyle sorun olmuyormuş temizliğine dikkat ettiğin sürece ama ne biliyim ben yinede doğal dengeyi bozmak istemiyorum.Ancak klima kullanıp gayet sağlıklı bir şekilde çocuğunu büyüten insanlar var.Bu arada bu sene fazla sıcak olmayacakmış.

6. 6 Haziran 2008
  7. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben de kimse beni dikkate almıyo diyordum.ben de senin gibi düşünüyorum aslında ama bizim burada çok fena gürültü yapan çocuklar var.çocuk değil canavar aslında laftan anlamıyorlar.tam bebek odasının önünde bağırıyor küfrediyor ve maytap felan yakıyorlar.ne yaptıysak başedemedik.hatta dün akşam eşim az kalsın katil oluyordu...Kötü Kazen
    o yüzden klima alalım kapıyı bacayı gündüz onlar varken kapatırız dedik.napalım katil olmaktan iyidir.çocuk dediysemde öyle küçük değiller.13 14 varlar yani...:eek:klava:

8. 6 Haziran 2008
  9. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    hem oturma odasında hem yatak odamda klima var
    çok sıcak olmasına rağmen çalıştırmaya korkuyoruz...
    ama sıcaklar iyice bastırınca mecburen çalıştırcaz napalım
    bu arada 2si de Demirdöküm
    memnunuz

10. 7 Haziran 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bızdede Vestel Platinum-Buzz-24 24000 BTU/h Duvar Tipi Klima klıma var ama bende korkuyorum ama arada cocugu yatak odasına alıp klımayı acıyorum cocugun kapısını kapatıyorum bıraz serınleyınce kapatıyorum kapıları acıyorum henuz bı problemımız olmadı ama klımmdan cok memnunum