Annnee Olmak Isteyenler Denemekte Fayda Var!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sisim tarafından 8 Ocak 2008 başlatılmıştır.

8 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sisim
  1. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Arkadaşlar....

Aslinda Hamile Kalmak Için Birsürü Ama Birsürü Teknik Var...ve Her Seferinde De Bizlere Umut Olur Bunlar...neler Var Ki Neler
    Işte Ilişki Sonrasi Ayaklari Yukari Kaldir Ki Ben Amuda Kaltim Olmadi Yada Işte Ilişki Sirasinda Tam Kalcanin Altina Yasik Koyun....alternatif Seksten Uzak Durun Hamilelik Için Uygun Pozisyonlar Nelerdir Vs Vs Vs
    Ama şimdi Size Bir Rus Bayandan Ki Kendisi De Eğitimci Beni Cok Sever Ve Artik Bizim Cevremizde Benim Henüz Hamile Olamamiş Olmam Büyük Bir Sorun Neyse Bu Bayan Beni Yanina Cağirdi Ve Sesizce Kulağima şunlari Söyledi "bak Biz Rusyada Böyle Yapiyor Dedi Kovaya Sicak Su Koyuyoruz 15 Dk Buğu Yapiyor Ve Ardindan Ilişkiye Giriyor Ve Hiç Kalkmadan Pamuk Koyuyor Iç Camaşirmiz Giyoruz Dedi Ve Sonuç Coğunlukla Olumlu Oluyor "dedi Ben Tam Deneyecektim Ki Dr Bana Aşilama önerdi Neden Cünkü Eşimde De Bende De Hiç Bir Problem Yok Yüzde şansimizi Artiralim Dedi..... Ama 5 Gün Gecti Aşilama Yapiliş Olmasina Rağmen Belki Bu Akşam Da Denerim .hatta Ablaminda Buna Benzer Bir Hikayesi Var Onu Da Anlatabilirim Bi Ara Ama Bu Cok Uzun Olduuuu

2. 8 Ocak 2008
  3. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    Sisism valla inanmicaksın ben de buna benzer bir yöntem duydum
    o da ilişkiden öce ütüyle bez ısıtıp bacak arasına koymak suretiyle o bölgeyi ısıtmak ve sonra ilişkiye girmek.ama ne bileyim pek spontan gelişmez o zaman olay,yani benim kociş anlamadan yapmam lazım ben,ama işte çalışan bayanın halide malum ne zman eserse anacım o zaman oluyor öyle buğuymuş ütüymüş,ben deneyemedim henüz.

4. 8 Ocak 2008
  5. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    denemekte fayda var
    ama sanırım bu kısa zamalı ilişkiye uygun
    yani önsevişme falan olmadan direk ilişki öbür türlü buğu bşa gider

6. 8 Ocak 2008
  7. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    O Zaman Size Sunu Söyleyeyim Yani Ben Neden Inandim Ablamin Cikolata Kisti Vardi Bir Kez Ameliyat Oldu Ve Kisti Alindi Ve Ardindan Bekleme Sonrasi Yine Olmadi Bu Sefer Kist Tekrar Nüks Etmiş Başka Bir Dr Valan Filan Bu Yeni Dr Eşinden De Sperm Testi Istemiş Test Cok Kötü Cikmiş Sayi Cok Düşük Ve Sonuç Varikosel Ardindan Ablamin Adetleri 1 Yil Kesildi Yani Menapoza Soktular Cünkü Tedavi Için Bahsettiğim 1990 Enişte Ameliyat Oldu Falan Filan Zamana Biraktilar Eniştem Doğuda Calişiyordu Nisan Ayi Dahi Cok Soğuk Oluyormuş Neyse Banyo Edeceklermiş Eniştem Eski Odunlu Sohbenler Var Odunlu Onu Yakmiş Ablam Duş Aliş Ki Ablam Cok Sicakta Bayilir Dayanamaz Neyse Bu Arada Eniştem Ablam üşümesin Diye Odadaki Sonay Da Yakmiş Yani Sicacik Bir Ortam Eeeeeeee Malum Sonrasi Hehe...... 2 Ay Sonra Ablam Kilo Almaya Başlayinca Evde Spor Yapmaya Başlamiş Daha öncede Adet Zamaninda Gelmediği Için üstünde Durmamiş Vs Vs Ve Test Yaptirmaya Karar Vermiş Pozatif Cikmiş Inanamamişlar Hastanede Kari Koca Ağlamişlar 8 Yillik Mücadele Mutlu Sonnn

8. 8 Ocak 2008
  9. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    he he he deniyim ben bunu akşam bakem
    ya pamuğu nasıl koyucaz peki anlamadım onu yaaaaa
    tampon koysak o daha sağlıklı

10. 8 Ocak 2008
  11. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    s,s,m bence sende dene madem buda bir şans dimi ama

12. 8 Ocak 2008
  13. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    miracımmmm pamuğu aynı ped koyar gibi bana kimse tıkac yap demedi hehe yat ama sakın kalkma....tabi bu arada yumurtlama döneminde olman da önemli hani regl in gelmesine 5 gün kaldıysa yada regl 5 gün gecmişse olmaz ama zaten sen bunu biliyorsundur........yani hani o dönem de yap muhakak bize de olumlu haberlerini verirsinnnnnnnnnn.dene kız vallaha denemekten ne cıkar

14. 8 Ocak 2008
  15. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haaaaaaaaaaaa tabiki deneyeceğim ben tam yumurtlama dönemindeyimmmm cünkü

16. 8 Ocak 2008
  17. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ilginççç, bence allahtan dieyin bol bol dua edin, doğru zamanda hayırlı sağlılı evlatlar nasip etsin herkese, allah kimsenin kucağını boş komasınnn

18. 8 Ocak 2008
  19. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah cnm o dualar hep dudaklarımızın arasında ama boşu boşuna dua da olmuyor çabada lazıma.s