anormallik kimde?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sumru tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : sumru
  1. sumru

sumru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben bilmiyorumki ben mi cok dar düsünüyorum yada esimmi düsünmüyor. simdi benim ailem cumartesi bir dügüne gitti, dügün sahipleri kizini damadinida getir demis esim gitmek istemedi gitmedik. ben gitmek istiyordum aslinda ama neyse. ben basina kakmayim evde sikilmayim diye beni carsiya götürdü gel sana birseyler alalim ne zamandir carsiya cikmadin sen falan dedi. neyse gittik ilk dükkana girdik direk erkek bölümüne gitti dedimki askim bayanlar bölümü ilerde bende oraya bakayim dedim yok bekle beraber bakariz dedi. beraber ona birseyler baktik denedi falan filan. gectik bayanlarin bölümüne. birsey gösterdim güzel mi bu dedim begendiysen al dedi. neyse dedim. yani insan bi güzel veya cirkin der bence ya. neyse burdan ciktik ikinci dükkana. ordada aynisi direk gitti kendisi icin bakmaya ben onun icin kabinde sira bekliyorum o sagdan solan esya bulup getiriyor benim koluma asiyor. iki kez tam 20dakika sira bekledim. ücüncü dükkan sirf bayan icindi galiba girmemizle cikmamiz bir oldu birsey yok burasi iyi degil dedi onun kendi istedigi dükkana girdik yine bakti birseyler denedi falan filan. sonra aldi alacagini birde ayakkabi bakmaya basladik ona. 5dükkan gezdik bir ayakkabi icin. neyse dedim belki bugün sansim yoktur ondan birsey bgulamadim kendime. internette aksam kardesine ayakkabilari gösterdi oda begendi kalkti bugün hic üsenmeden gitti ayakkabilarinin aynisini aldi 2cift ayakkabiyi kardesine gönderdi. sesimi cikartmadim göndersin kardesidir dedim. spora baslicaz dedik gecen birde bugün gitmis kendine kosu ayakkabilari t-shirt falan almis birde o yetmezmis gibi arkadasina balikci aletleri almis. beraber baslicaz spora insanin aklina gelmez mi sunuda karicima alayim diye ya. arkadasina aliyo bana almiyo ne ki bu simdi. gercekten kendimi tuhaf hissettim demin aradi diyo sumru süper birsey buldum diye anlatiyo birde. simdi bn mi yanlis düsünüyorum onun yaptigimi yanlis anlamyiorum ben ya :çok üzgünüm:

2. 29 Mart 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Ne zamandır evlisiniz?

4. 29 Mart 2010
  5. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşim de gidip tek başınayken bana bişi almaz...
    pek anlamıyo bayan işlerinden sevmio da...
    ama gidip kendisi için de gezmez öyle benden ayrı...
    eşine şakayla karışık söyle canım bana almadın da gittin elaleme mi alıon filan die...
    çok büyük bi sorun değil tabi ki ama benm onaylamadığım bişidir evliliklerde...
    bütçe ortaksa alışveriş te ortak yapılır...
    bayan olarak bazen ayrı yapabiliriz biz ama erkeklere ne oluyor yaw
    :)

6. 29 Mart 2010
  7. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sende çık kendine al,hiç eşini bekleme:hulya:
    bizde öyle valla,ben kendime alırım eşim kendine alır....
    erkekler ince düşünemiyor malesef(genelde)

8. 29 Mart 2010
  9. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar, erkekler maalesef bizim gibi düşünemiyor. Aramızda gerçekten dağlar kadar fark var. Biz evlenince yuva yapıyoruz, eşimize, evimize barkımıza sahip çıkıyoruz, sorumluluklar yükleniyoruz. Erkekler ise, özellikle eşleri çalışanlar bunu daha rahat yapıyor, sanki özgürlüğüne kavuşuyor. Biz nasıl olsa herşeyi yapabiliyoruz ya, onların bizim için bişey yapmasına gerek yok. Ama emin olun bunu kasıtlı yapmıyorlar, Söyleseniz, iğneleseniz emin olun çok şaşırırlar, nasıl böyle düşünüyorsun derler ve üzülürler.

10. 29 Mart 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bosver yeterki paradan haber versin git begen al giy giy cik karsisina hem sürpriz olmus olur

12. 29 Mart 2010
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Eşime alışveriş yapılacaksa beraer yaprız, bana bişeyler alınacaksa ben kendim çıkar alırım....
    Hatta eşime de birçok şeyi ben tek başına alırım...
    EŞim alışverişi pek sevmediği için....
    Ama kendine lışveriş yapmayı, jest yapıp beğendi idye ertesi gün gidip kardeşine de almayı, hatta abartıp arkadaşına da balıkçılık aletleri almayı düşünebilen bir adam elbet karısına da bişeyler almayı akıl edebilir....
    Biraz odunluk yapmış, sözylemediğiniz sürece de sonuca ulaşamazsınız, rahatsızlığınızı açıkça söyleyin....

14. 29 Mart 2010
  15. Hoya

Hoya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    erkekler odun gibidir incelikten anlamaz ne istediğinizi direk söyleyin o sizin bunları problem ettiiğinizi bile düşünmez istediğinizi söyleyin alsın güllük gülistanlık bi yuvanız olsun

16. 29 Mart 2010
  17. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Maalesef bizim aklımız biraz daha kıvrımlı, onların ki düz. Bu yüzden çapkınlık yapmaya kalkan yada yapan erkekler yakalanıyor ya.....Ben de bu gerçeği keşfettim de direkt eşime söyleme imkanım yokdu, şimdiye kadar eşim hep benden daha düşük gelirde idi, söylersem ben fazla para kaanıyorum diye başına kaktığımı düşünür dedim sustum. Bu benim yaptığım eş sevgisi değil salaklıkmış geçde olsa anladım. Niye ben onu düşündüm ki o kadar, o beni düşünse idi. Erkek olmak, ben erkeğim demek o kadar kolay mı?

18. 29 Mart 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Durumu biraz abartmış bence de. Sizi alışverişe götürüpte , sadece kendine birşeyler almayı düşünen biri elbette sizide düşünmeliydi. Hatta önceliği size verebilirdi. Maşallah herkesi düşünebiliyor. Sonuçta sizde tabi ki tek başınızada alışveriş yapabilirsiniz ama beraber çıktığınıza göre biraz daha size karşı özenli davranabilirdi. Sorunları mutlaka konuşmak lazım.