Anszn hayatma giriyorsun, varlnla beni martyorsun...Peki ya sonra?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bitterlemon tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : bitterlemon
  1. bitterlemon

bitterlemon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar.. şimdi anlatacağım şey üzerine yorumlarınıza o kadar çok ihtiyacım varki..
    3 hafta önce bir ayrılık yaşadım. uzun bir ilişki vede fırtınalı bir ayrılıktı.. atlattım ama bu arada hayatıma eskilerden biri girdi. 2 yıldır tanıdığım biri. aramızda zaman zaman elektrik olan ama asla arkadaşlıktan öteye gitmeyen bir diyalogdu hep bizimkisi. işyerinde arkadaş ortamında karşılaşır telefon yada msnde konuşurduk kimi zaman. ilişkimi de hep yanlış olarak değerlendirir bana akıl verirdi. kıskandığını düşünürdüm, haklıda çıktı sözlerinde ya neyse.. ayrıldıktan 1 hafta kadar sonra beni aradı tesadüfen vede konuşma sırasında ilişkimin bittiğini öğrendi. sonra müsayit bi zamanda görüşmek kararıyla kapattık telefonu... veeee o günden beri hergün bir aradayız. hemen akşamında aniden aradı, beni yemeğe götürdü.. ertesi gün piknik yaptık sonraki akşam ve her akşam iş çıkışı bir kahve için buluştuk.. bana prensesler gibi davranıyor, dansa götürüyor, çok şık yerlerde yemekler yiyoruz, el üstünde tutuyor. o kadar saygılı mesafeli ve centilmen ki anlatamam. yani bir bayanın etkilenebileceği herşeye sahip biri ve bir yandan da yaşadığım üzüntü üzerine teselli ihtiyacıyla birilerine kapılmamam gerektiğini söylüyor bana:)
    annemle tanıştı hemen, beni kardeşiyle ve arkadaşlarıyla tanıştırdı, eve geç kalmama konusunda çok özenli, anneme kendi numarasını vermemi istiyor biz onula dışarıdayken arayabilmesi için.. yani gel bize babamlada tanış desem koşarak gelecek.. bu arada beni günde 4-5 kez arayıp konuşmak istiyor herşeyimle ilgileniyor...kafam aşırı derecede karışık.. bi ilişki başlıyor gibi ama ben hazır myım? bir yandan özlemini duyduğum tarzda bana çok uygun bir erkekle karşı karşıyayım ve kaybetmek istemiyorum.. bi yandan yanlışl davranıp onu uzaklaştırmak istemiyorum.. sevgilimmi arkadaşımmı onu anlayamıyorum..karışık herşey karmakarışık.. ama şu çok net, onun yanında çoook mutluyum ben..

2. 2 Kasım 2009
  3. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    akışına bırak kendini, aşkın ne zaman yaşanacağını bilemeyizki ayrıldıktan hemen sonra da çıkabilir karşımıza ayrıldıktan çok uzun zaman sonrada çıkabilir, sırf yeni ayrıldım diye bu çok olumlu özellikleri olan ve kendini yanında mutlu hissettiğin adama karşı ve aşka karşı kapatma kapılarını opuyorumnanaktan

4. 2 Kasım 2009
  5. bitterlemon

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    insan ister istemez korkular yaşıyor. mesela önceki ilişkimi atlattıysam ve boşluğa düşmediysem bu onun sayesindedir. ama bir ilişki değil ki adı, birbirimize karşı sorumluluk da taşımıyoruz. bi anda gidiverirse hayatımdan bişey de soramam ona..

6. 2 Kasım 2009
  7. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    adını koymayı teklıf et yanı sen benım neyımsın de aynen burada oldugu gıbı bıze sordugun gıbı ona sormayı dene bız ne desek boş sende anlam yuklemeden sor ona ve alacağın cevaba göre nasıl davranman gerektıgını bılırsın...

8. 2 Kasım 2009
  9. bitterlemon

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok cesur bi yaklaşım vede doğru aslında.. ama ben o kadar cesur olamıyorum ki işte bişeyleri bozmaktan korkuyorum..

10. 2 Kasım 2009
  11. depresyonnn

depresyonnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence akışına bırakman daha doğru olur, nasıl olsa o seni arayıp soruyor ilgileniyor sende bunu değerlendir. ılişki adını falan boşver unutma zaman herşeyin ilacı...

12. 2 Kasım 2009
  13. bitterlemon

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    birlikte yaptıklarımızda benim kafamı karıştırmaya yetiyor. yani hiçbir anlamı olmayadabilir, ama çok derin işaretler de taşıyor olabilir.. mesela onun arkadaşları ve kardeşiyle sinemaya gittik dün.. bir evli birde nişanlı çift vardı.. çıkışta alış veriş merkezindeki mağazalara bakmaya başladık, nişanlılar için alyans, evliler için bebeklerine kıyafet bakıldı ve bizde peşlerinde. onlardan ayrıldık bu sefer birlikte bi ev dekorasyon mağasına girdik.. beğendiklerimizi beğenmediklerimizi konuştuk.. hatta kuyumcudaki tek taşlar hakkında bile yorum yaptık bizbize...tanıdığımdan bu yana da evlilik vede özellikle de çocuk istediğini biliyorum. 33 yaşında ve hayatında sıradaki şeyler artık bunlar...

14. 2 Kasım 2009
  15. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım aynen ansızın gidebilir adı konulunca gidemeyecek mi sanki? Tadını çıkar yeni bir ilişkiye hazır olmadığını düşünüyordur hem böyle gelişmesi çok daha iyi bence.

16. 2 Kasım 2009
  17. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zamana bırak herşeyi fazla kaptırma baya fena biri bellii nasıl ilgilencegni bilio...uyanık ol biraz herşeyine her hareketine diikkat et hayırlısı olsun..

18. 2 Kasım 2009
  19. bitterlemon

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tam bir kazanovanın özelliklerine sahip aslında, ama kartlarınıda o kadar doğru oynuyor ki güvenilirliğinden şüpe edemiyorsun.. yani o 33 bense 29 yaşındayım. elimi bile tutarken çok dikkatli. hatta basıl bir el tutmao bile anlaşılmıyor ki:)) dans derleri alıyor. geçen hafta dans kurunun gecesine gittik birlikte. mükemmel dasediyo ve çok romantik bir gecceydi. mum ışığı kırmızı şarap.. o gece sigara için dışarı çıkarken vede dans öncesi sonrası elimi tuttu. ama sonrası yok. birde sinemada filmi izlerken ağladığım için elimi tuttu ama sonrası yok... normalde bi erkek olsa farklı hareket eder.. el tutması çok hafifi kalır hatta değilmi...