ANTİ TNF İlacı Kullanan var mı?

Konusu 'Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar' forumundadır ve meriy tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : meriy
  1. meriy

meriy Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Romatoid Artrit hastalığı için Anti TNF ilacı kullanan var mı ? yan etkilerinin çok fazla olduğu söyleniyor . Kullanan arkadaşlar tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim. Sağlıklı günler.....
  2. 22 Eylül 2010
  3. meriy

meriy Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    anti TNF ilaç grubundan olan Enbrel iğneyi kullanan var mı?
  4. 24 Eylül 2010
  5. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    meriycim kullanmadım,kullanmayı da düşünmüyorum açıkçası.Bu ilaçların yan etkileri tartışılmaz bile.Son noktaya gelinmeden kullanılmamalı bence.Kimisinde yan etki göstermiyor ama yine de...Şuan bir sorun oluşturmasa bile 10-15 yıl gibi bir süre sonunda gösterir deniyor.Tercih senin ama bence kullanma
  6. 23 Ocak 2013
  7. meriy

meriy Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    ilaç hakkında bilgisi olan veya kullanlardan ricam bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim...
  8. 29 Nisan 2013
  9. nesesiz

nesesiz Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    Arkadasim ben kullaniyorum Tam 5 yil oldu tnf grubunda olan 3 ilacida kullandim ve emrelle devam ediyorum.benim kalca eklemlerim ve sirtim tutuluyordu en cok cok sükür su anda agrilarim yok rahatim . esimde kullaniyor onunki humira ben ilk onu denemistim bende faydasi olmamisti emrele gectik .esim humiraya devam ediyor.eger yan etkileri varsa o agrilari cekmektense onlara katlanirim.sormak istedigin bir sey varsa cevaplarim.
  10. 5 Mart 2014
  11. yagmur06

yagmur06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam arkadaşım sağlıklı günler dilerim bende senin gibi çok bocaladım ama şuan 1 aydır embral kullanmaya başladım ama şuan çok iyiyim umarım sende bir fayda görürsün lütfen çok araştırma kendi bildigin doğrudan git çok geçmiş olsun allah şifa versin arkadaşım sağlıklı günler..