Antalya Andeva Yıldız hastanesi nasıl?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve corak tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : corak
  1. corak

corak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben yıldız hastanesıne gıtmek ıstıyorum ama doktorları hakkında bırsey bılmıyorum gıden varsa cvp yazar mısınız

2. 31 Ağustos 2009
  3. Karpuz

Karpuz Meleğimm Yanımda... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    corakcım ben gecenler gıttım acıl gıbıydı hatta benım topiş kızımın hareketlerı yavaslamıstı doktorumuzda dogumhanede nobetcıymıs bızde yakın dıye gıtık yıldıza... doktor hanım bıraz tecrubesızdı sadece yada benım doktorumla karsılastırınca öle sandım.. ama ılgı alaka gayet guzel ama ıste özel hastane ya hemen herseyınıze bakalım muhabbetı var kaydirigubbakcemile5

4. 31 Ağustos 2009
  5. corak

corak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederım faydalı oldu bılgılerınız

6. 15 Eylül 2009
  7. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bugün 15.09.2009 kadın doğum a tavsiye üzerine gittim çokkk memnun kaldım

8. 18 Eylül 2009
  9. deniz8383

deniz8383 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    antalya kadın doğum dr olarak jinefem havva hnm derim 2 ay gebelik yaşadım ve bebeğin kesesi gelişmediği için düşük yaptım.havva hnm mükkemmel bir dr ve harika bir destekçi.onu tanıdığım için çok rahat hissediyorum kendimi.hiç sıkılmadan tek tek sana herşeyi anlatıyo aklında hiçbir soru işareti kalmıyo...benim gibi meraklı ve çok panikseniz havva hnm derimmm sadece....

10. 18 Eylül 2009
  11. yabangulu07

yabangulu07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hemşireymişsin merak ettim nerdesin doktorları iyi tanırsın sana tavsıyem bu kadın doğum olayında herkez kendi doktorunu tavsiye ediyor kime hangi doktor iyi denk gelirse bence doktorları geri planda araştır yanı hastane ortamından sor zaten hemşireymişsin kolay olur senin için
    ben biraz araştırdım eskı ssk (simdi ataturk devlet hast. oldu)
    doktoru ali kızılateş-mustafa torgaç ve ozelde mehmet tongal var
    ayrıca kadın erkek ayırmıyorsan erkek doktorlar daha iyi oluyor ama yıned size kalmış

12. 30 Eylül 2009
  13. BEBEK07

BEBEK07 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    mısraa andevada gittiğin kadın doğumcu aslı vural sesver mi... ben özeline gitmiştim de çok ilgili
    .sorularıma cevap alabildim...paylaşırmısın sende...

14. 20 Ekim 2009
  15. nursaygin

nursaygin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 5 ay önce eşimin tayini ile antalyaya geldik 16 haftalık gebeyim ve çok ciddi dr araştırmaya başladım (ilk bebeğimi kaybettim) sonunda andeva yıldızda seda soylu'yla tanıştım öncelikle çok anlayışlı ve sabırlı işininde ehli bir dr inşallah p.tesi serklajımı yapacak tavsiye ederim sgk ilede anlaşması var

16. 13 Şubat 2010
  17. NurSima

NurSima papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antalya da ikamet edipte kadın doğum doktoru arayan arkadaşlar ben çok doktor değiştirdim.En sonunda andeva yıldız hastanesinin doktoru fatma seda soylu da karar kıldım.Güleryüzlü anlayışlı tüm sorulara sabırla cevap veren ilgili bir doktor tavsiye ederim.ayrıca sgk ile anlaşmalı.Ve randevu saatiniz en fazla 5-10 dakika sarkar.Diğer özel muayenehanelardeki gibi yarım saat 45 dk.beklemezsiniz.20 tl ye muayenenizi olur gönülrahatlığıyla çıkarsınız.Hastane son teknolaji tertemiz tüm görevliler ilgili sevecen daha ne olsun.......

18. 13 Şubat 2010
  19. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bebekcim msj nı çok geç gördüm üzgünüm.Benim de Dr.um Fatma Seda SOYLU,yaklaşık 6 aydır birlikteyiz şimdilik bir sorun yok.Tavsiye ederim,gönderdiğim birçok arkadaşımda memnun kaldı.