antalya da göğüs estetiği

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve mineismine tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mineismine
  1. mineismine

mineismine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar, antalya da yaşayan kimler var, ameliyat yaptırdığınız ya da yaptırmayı düşündüğünüz doktor konusunda tecrübelerinizi paylaşabilir miyiz?

2. 5 Ocak 2010
  3. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    selaammm :hulya: aramıza hoşgeldin kaydirigubbakcemile5 bn antalyadayım yaklasık 1 ay önce yaptırdım amelytımı.. doktorumdan da gayet memnun kaldım opuyorumnanaktan sen arastrdın mı hiç aklında war mı doktor??

4. 5 Ocak 2010
  5. mineismine

mineismine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslına bakarsan ünv ye gidip konuşmayı düşünüyorum, devlet memuru olduğum için belki daha uygun fiyata malolur orada. Ama henüz hiç görüşme girişiminde bulunmadım, senin var mı görüştüğün kimse ünv den?

6. 5 Ocak 2010
  7. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bi kac isim duydum ama arastrdım pek de hoş seyler cıkmadı karsıma güwenemedim.. zaten arada cok bi fiyat farkı olcagını zannetmiyorum. sen yine de iyi arastr.. istersen google kemal islamoglu yaz bi haber war oku..akannehir

8. 5 Ocak 2010
  9. mineismine

mineismine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok o adamın kötü ününü ben de duydum ama koray diye biri varmış o fena değil gibi, emekli sandığından kaynaklı daha uygun olmaz mı sence?

10. 5 Ocak 2010
  11. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    ömer özkanı da duymuştum ii die ama hiç görüşmedim.. sadece kan tahlili we yatma ücretini karslar emekli sandgı.. bnce bi görüş sen onlarla en net bilgiyi alırsın

12. 5 Ocak 2010
  13. capcuda

capcuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende antalyalıyım ama buradakilere güvenemedim özelliklede k.islamoğluna. oyüzden konyada olacağım bu ayın 15inde

14. 5 Ocak 2010
  15. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    fiyat nedir peki?? ünwersite hastanesi mi?

16. 6 Ocak 2010
  17. capcuda

capcuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ssheker07'cim fiyat 3.600. hastanede olacak. ben yuvarlak ve kas altı olmasını istiyorum. takip ettiğim kadar seninde öyle olmuş. peki senin silikonların markası ve yapısı neydi canım. içi serumlu olanlardanmıydı yoksa saf silikonmu? ve önceki bedeni neydi şimdiki bedeni tam olarak ne olduboshayallersmile off amma sordum demi,? ama napiim çok heyecanlıyımm

Son düzenleme: 6 Ocak 2010
  18. 6 Ocak 2010
  19. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    tatlım bnm kas altı yuwarlak 300cc konuldu.. memealtı kesisi yapıldı.. kasaltı olması cok daha dogal durmasını saglıyor..kasüstüne göre biraz daha zahmetli (agrı bakımından) ama uzun wadede sonucların daha iyi oldugunu söylüyo doktorum bayanssulusmile benm silikonlar mentor marka chosive jel high profil we düz yüzey aklinialirimsmile en son jenerasyon olanlardanmışş kaydirigubbakcemile2 önceki bedenim (destekli sütyenlerde) 70/75A ydı..suan normal sütyene gecmedim sporcu sütyeni kullanıyorum o da 80 beden yani normal sütyenlerde de 80/85 kullancam.. siz kac cc olcagına karar werdiniz mi??kesi yeri neresi olcak?? sositososito