Antalya da kadn doum dr.Yelda Doan...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gurbetten tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : gurbetten
  1. gurbetten

gurbetten oğluşum seni bekliyorum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar antalya da yelda doğan a giden var mı 6+1 günlük hamileyim figen demire gittim şuan yoldan geldim gitmek istiyorum 1 hafta sonraya randevu verdiiler randevu sıkıntısı var sanırım..değiştirsemmi kararsız kaldımm..şimdiden teş.ederimm...

2. 29 Eylül 2009
  3. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

yelda hanıma gitmedim ama bende figen hanıma gidiyorum çok bilgili bir doktor ama çok sıra var randevu alsanbile gidip bekliyosun hemen giremiyosun.ve birazda muayene ücreti fazla geliyo bana.bende bu yüzden değiştirmeyi düşünüyorum.

4. 29 Eylül 2009
  5. gurbetten

gurbetten oğluşum seni bekliyorum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kaç aylık hamilesinn

6. 29 Eylül 2009
  7. yasmin_07

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben şuan hamile değilim geçen ay dış gebelik geçirmiştim.o vesile ile gittim figen hanıma.ilgisinden ve bilgisinden memnunum ama çok yoğun.hamilelikte doktorda önemli yani doğumun vs.herşeyi düşünmek gerekiyo.o yüzden şuan bende doktor arayışı içindeyim.inşallah tekrar hamile olduğumdada aynı doktora devam etmek istiyorum.

8. 30 Eylül 2009
  9. smmmsultan

smmmsultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam bende aynı şekilde riskli gebelik uzmanı arıyorum

Son düzenleme: 30 Eylül 2009
  10. 30 Eylül 2009
  11. smmmsultan

smmmsultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam bende aynı şekilde riskli gebelik uzmanı arıyorum; bende ilk bebeğimi 8 aylık kaybettim tansiyon yükselmesi nedeniyle olduğunu söyledi sezeryanımı yapan doktor ama bütün belirtilerim gebelik zehirlenmesini taşıyordu ama bana söylenen tansiyon yükselmesi nedeniyle plasentanın yerinden ayrılması teşhis ve sonuç bu.Sezeryandan 2 ay sonra Figen Demir'e gittim muayene olmak için sezeryandan 6 ay sonra hamile kalabilirsin dedi o süre dolmak üzere.Bende araştırıyorum ve aklım çok karışık bu konuda kimileri de bucakta Ali Fuat Şengör'ü öneriyor. Ben Figen Hanımı beğendim ama operasyonlarını özel hastanede yapıyor olması ve maliyeti kısmı aklıma takılan konu birde Anadolu hastanesi haricinde yenidoğan ünitesi yok yaşamda ve andevada diye biliyorum.Anadolu hastaneside çok pahalı.Devlete ait hastanelerde tıpta atatürk devlette ve eğitim araştırma devlet hastanesinde vardır elbette. Bir sorun olursa yenidoğan ünitesi önemli çünkü bence. Aslında bu zor bir konu herkes birilerini öneriyor çünkü ama işte her doktordan memnun olanda var olmayanda. Bende ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda ama son günlerde sezeryanımı yapan doktordan memnun kalmıştım devlet hastanesinde Sevim Efe; bana çok destek olmuştu, Ona gideyim diye düşünmeye başladım.

12. 15 Ekim 2009
  13. armagan07

armagan07 Guest

Bende Antalya da Konyaaltında Kadın doğum uzmanı op.dr.Şerife Şeniz Yurtseven e gittim. Çok hoş ve bilgili bir doktor. Hastalarıyla sohbet etmeyi seviyor,çok özenli dinledi beni,verdiği ilaçlar hemen şikayetlerimi giderdi.Tavsiye ederim.

14. 15 Ekim 2009
  15. armagan07

armagan07 Guest

Merhaba, Ben Op.Dr.Şerife Şeniz Yurtseven e gittim,çok iyi bir uzman,deneyin isterseniz,çok başarılı.

16. 15 Ekim 2009
  17. yasmin_07

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım tam olarak nerde muayenehanesi.anlaşmalı olduğu hastane varmı.birde muayene üzreti ne kadar.bil verirsen sevinirim

18. 25 Ekim 2009
  19. armagan07

armagan07 Guest

Canım, sağlık müdürlüğünün hemen yan tarafında muayenehanesi var, zaten tabelasını görürsün, muayene ücretide 100 milyon civarı sanırım, benden öyle almıştı, dr hanım Antalya ya yeni gelmiş, fakat Antalyalı, sana çok yardımcı olacağına eminim
    Kolay gelsin canım...