antalya da Sevindik Gizli

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sbl07 tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sbl07
  1. sbl07

sbl07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 2 aylık hamileyim bir kaç doktor denedim ama hiçbirinde umduğumu bulamadım en son sevindik gizliye gıttım 1 kere 10 gün sonra kontrolum var fena değil aslında ama kararsızım tavsıye edebileceğiz Antalya da iyi doktor var mı ?

2. 16 Nisan 2009
  3. nurtursel

nurtursel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım... ben sana ssk doktoru muhammet öztürkü öneriyorum..
    daha önce gittiğin doktorlar kim.. acaba ?

4. 16 Nisan 2009
  5. sbl07

sbl07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba nurtursel,daha önce medicalpark sanem hanım ,ve andeva kevser hanıma gittim ama hiç memnun kalmadım . hele andeva doktoru kevser hanım o kadar kötü bir doktor ki insanların moralini bozmaktan onları azarlamaktan başka bir işe yaramıyor. şuan sevindik gizliye gidiyorum yani 1 kere gittim fena doktor değil ilgilenıyır ama kararsız kaldım. muhammet öztürk'ün muhayenesi var mı nasıl ilgili bır doktor mu ? ayrıca ilgilendiğin için teşekkür ederim.

6. 16 Nisan 2009
  7. h.derya

h.derya Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba,
    yaşam hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı op.dr.cemil karakuş var ben ve kuzenlerim ona gidiyoruz.çok iyi bir dr. tavsiye ederim.kuzenlerimin doğumunu da o yaptı çok memnunlar.
    ssk da geçiyor yaşam hastanesinde.

ese44 bunu beğendi.
  8. 16 Nisan 2009
  9. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende antalya yaşadığım zaman butun hamileliğim boyunca anadolu hastanesindeki erhan muluğa gittim çok çok memnun kaldım burhanettinonat caddesinde tavsiye ederim psikolag gibi doktor çok ilgili isteğiniz herzaman arıyabileceğiniz işiin ehli bi doktor

10. 16 Nisan 2009
  11. nurtursel

nurtursel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet muhammet öztürk iyi doktor. üstelik çok ilgili bir kaç arkadaşım ona gitti. onlar memmunlar yinede sen birisin...muayenesi ssk hastanesi karşısı aktaş ap. istersen tl. verebilirim.

12. 17 Nisan 2009
  13. fatos1971

fatos1971 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba papatya bende antalyada yaşıyorum bu konuda bende çok araştırdım.sana tavsiyem dr aslı vural sesver. ben çok memnun kaldım güler yüzlü biri ama en önemlisi ultrasonu çok iyi. mua tlf numarasını veriyorum 316 72 70 bebeğin hayırlı olsun canım

14. 17 Nisan 2009
  15. sbl07

sbl07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinizin ilgisine teşekkür ederim.pazartesi eşimle birlikte gidicem doktora kontrolden sonra karar vericem tekrar tşk.ler a.s

16. 25 Haziran 2009
  17. abayraktar

abayraktar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK46:Merhabalar,
    Üzerinden iki ay geçmiş. Eminim dr bulmuşsunuzdur. Kimi buldunuz bilemiyorum. Ben size şiddetle Yaşam Hastanesi Op.Dr.Cemil Karakuş'u tavsiye ederim. Ben 2 sene Anadolu Hastanesinde çalıştım. Ve bunun 1,5 yılı Cemil Bey ile beraber geçti. Gerçekten çok başarılı bir doktordur. 1 yaşında bir oğlum var. Ve başından sonuna tüm takibi Cemil Bey yaptı. Yaşam Hast. doğum yaptım. İlgi süper. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bence daha gitmediyseniz deneyin derim. Şimdiye kadar Cemil Bey'i 30 a yakın kişiye tavsiye ettim. Ve hemen hemen hepsi çok memnun kaldım diye geriş dönüş yaptılar. Sağlıklı doğumunuz olsun inşallah.

18. 6 Ağustos 2009
  19. penelope07

penelope07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende muhammet öztürk 'ü tavsiye ederim ssk doktoru