antalya da yaşayanlar yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve BADENURCAN tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : BADENURCAN
  1. BADENURCAN

BADENURCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    antalya da önereceğiniz bir dr var mı kızlar.ben bi türlü kara veremedim.

2. 24 Şubat 2009
  3. sanesni

sanesni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım merhaba bende antalyada yaşıyorum ve 11 aylık bir kızım var hamileliğim boyunca An-devada Havva hanıma gittim hamileliğimden öncede ona gidiyordum doğumuda orda yaptım ve herseyden cok memnun kaldım. Tavsiye edebilirim.

4. 25 Şubat 2009
  5. fatos1971

fatos1971 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hihoyyyt merhaba badecim.sana önereceğim tek dr Aslı Vural Sesver neden dersen kendisi çok cana yakın birisi sorunlarını çok rahatlıkla anlata bilirsin ayrıca işinde de başarılı.

6. 25 Şubat 2009
  7. EU2

EU2 Guest

kesinlikle yıllın ödülünü alan Dr.Ali Fuat Şengör tavsiye ederim..seni en azında oyalamaz cebinide yakmaz diğerleri gibii..Birde Dr.İbrahim Tırak..

8. 25 Şubat 2009
  9. BADENURCAN

BADENURCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki canım ali fuat bey e nerden ulaşabilirim

10. 25 Şubat 2009
  11. benOzlemOzlem

benOzlemOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sana mustafa torgaçı önerecem :) harika bir adam istediğin her zaman arayabileceğin aklındaki tüm soruları sıkılmadan çekinmeden sorabileceğin müthiş bir dr kadın psikolojisinden anlayan ssk ya gittiğinde bile süper ilgilenen bir dr ssk varsa çok iyi oluyor tahlilleri flan orda yaptırıyon

12. 25 Şubat 2009
  13. EU3

EU3 Guest

orhan hoşgör diyorum..

14. 26 Şubat 2009
  15. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım mrb.bende GÜRKAN ZORLU'yu önerebilirim.Diğerlerinden farkı DOÇENT DOKTOR olması,yurt dışındaki seminerlere sürekli olarak katılması,bi arkadaş gibi yaklaşması ve çok bilgisi olmalı,ben önce FİGEN DEMİR 'e gitmiştim ALİ FUAT ŞENGÖR'e de gittim,Figen DEMİR ilk önce paraya değer veren bi insan,ALİ FUAT ŞENGÖR gerçekten iyi bi doktor ama randevu sorunu çok yaşıyosun,en az 3-4 saat beklemen gerekiyor,bide bucak ters düşüyodu bize bende GÜRKAN ZORLU ya gitmiştim,çokda memnun kaldım..gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim..

16. 9 Mart 2009
  17. durusucan

durusucan durusucan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    canım slm.bende sana mehmet tongalı öneririm çok tatlı bi doktor ve ne istersen sorabileceğin hiç sıkılmadan herşeyi anlatan bi tıp adamı kesinlikle tavsiye ederim...

18. 9 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canım kendisi Bucakta..oraya bile gidip gelmek sana normal merkeze gidiceğinden dahada ucuza mâL OLUCAKTIR..bundan hiç şüphen olmazsın diğer doktorlar herşeyi baştan alıp seni oyalıyolar ve hepisi maddiyatçı .canım inan sammiyetimle söylüyorum yukarda isimleri geçen bütün doktorlara gittim AMA HİÇ BİRİ DR.ALİ FUAT ŞENGÖR KADAR İYİ İLGİLENMEDİ.TEDAVİLERİ OLSUN ,PARA KONSU OLSUN HERŞEYİ MÜKEMMEL.BENİM PİSKOLOJİMİ BOZAN DİĞER DOKTORLARDI SAĞOLSUNLAAR..:1no2: