Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve hera_32 tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : hera_32
  1. hera_32

hera_32 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BEN ÖBÜR AYA ANTALYA GELECEK TÜP BEBEK MERKEZİNDE YAPTIRACAĞIM.ORADA YAPTIRAN ARKADAŞLAR VEYE YAPTIRACAK OLANLAR GELİN BURADA YAZIŞALIM.kaydirigubbakcemile5

2. 24 Kasım 2008
  3. unsal

unsal Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım senden ve benden başka kimse yok galiba aslında bede o tüp bebek merkezine yönlendirildim ama araştırma halindeyim

4. 25 Kasım 2008
  5. hera_32

hera_32 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    unsal sen izmirdesin neden oraya yönlendirildin,ben bu hafta sonu görüşmeye gideceğimde,ilk ön görüşme ücretlimidir.tedaviye başlamayacağım sadece görüşeceğim eşimle beraber,doktorla.

6. 25 Kasım 2008
  7. OcerenO

OcerenO Guest

merhaba kızlar ben özel antalya tüpbebekte yaptırdım şuan 12haftalık hamileyim ilk denememizde allah nasipetti şükürler olsun benim dr kemal özgür dü gelecek tüpbebek benim tedavim esnasında yeni açılan bi merkez sanırım drsi kemal beyin drlerinden biri o zaman öyle diye duymuştum ben çok memnundum dr den ve hastaneden sizin ki farklı bi hastane ama allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah

8. 28 Kasım 2008
  9. belcika

belcika Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben belcikadayim ama aslen antalyali bu tup bebekte ikinci denemem eger bu da olmassa antalyada yaptirmayi dusunuyorm yazin

10. 30 Kasım 2008
  11. kendisi

kendisi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba ben akdeniz üniversitesinden randevu aldım 17 aralık ta gidicem neden orayı denemediniz acaba .antalya tüp bebek merkezide iyi tabiki

12. 1 Aralık 2008
  13. OcerenO

OcerenO Guest

canım üniv hastaneleri çok yoğun olduğu için yumurta takibinde başarılı olamadıklarını duymuştum ama allah nasip ettiyse her şekilde olur allah hayırlısını versin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

14. 13 Aralık 2008
  15. umay07

umay07 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ekim 2008 de yayınlnan yeni yönetmeliğe göre,SGK ile anlaşmalı Tüp bebek merkezlerinde Tüp bebek rporunuzu götürdüğünüz takdirde hastanın maksimum ödeyeceği fark 804 ytl dir.

16. 15 Aralık 2008
  17. aysimaa80

aysimaa80 Guest

merhaba kuzummm,
    yazını okudum,gerçekten o kadar memnun musun?ben şuanda muş'ta çalışıyorum,ant alyalıyım,tüp bebekten başka çaremiz yok şuanda,ama antalyada hiçbir merkezden haberim yok,senin yazını okuyunca biraz rahatladım,
    sana sorum; ne kadar sürüyor bu işlem,maalum bizim tatil 15 gün sadece,rapor almayı düşünüyorum,bu uygulama ne zaman başlıyor yani regl tarihiyle alaklı sanırım,zamanım çok kısıtlı yaz tatilini beklemeye sabrım yok,2 senedir bekliyoruz,daha önce boş gebelik yaşadım,eğer sağlıklı olsaydı bebeğimi bu aralık 25 gibi kucağıma alacaktım...
    bizim sorunumuz eşimden kaynaklı,%100 hareketsiz ve sayısı 23 milyon,canlı sperm var mı yok mu bilmiyoruz,son tahlillerde çıkacak bakalım,ilaç kulandı eşim 3 ay boyunca(iğne)
    cevaplarsan çok mutlu olurum,öpüldün a.s.
    sizin sorunun kaynağı kim?

18. 15 Aralık 2008
  19. aysimaa80

aysimaa80 Guest

kuzummm,ayrıca ne kadar ödeme yaptınız,gerçi netten araştırdım verdiğin merkezin adını ama bir de senden duymak istedim,
    sanırım 5000 ytl civarında olması lazım (netten araştırdığım kadarıyla),ben ve eşim öğretmeniz,bu durumda nekadar ödeme yaparız acabaa,gerçi bebek hasretiyle yanıp tutuşurken maliyet hep geri planda kalıyor ama ben yine de gerekli hazırlıklarımı ona göre yapayım değil mi?
    cevabını çok acil bekliyorum,,,,