Antalya ikiz bebek bekleyenler

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve BEBEK07 tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : BEBEK07
  1. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    antalyada ikiz bebek bekleyenler yaşadıklarınızı paylaşalım

2. 15 Kasım 2009
  3. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    selam.Bende Antalyadayım.daha yeni hamişlerdenim hatta 7 haftalık :) Daha dün öğrendim.Yalnız benim doktorum ikizi teke indirmem konuzunda ısrarcı.Şu an karar verme aşamasındayım :KK43:.ne sevineceğimi bildim nede üzüleceğimi.Bu kararı vermek çok zor.Hamilelikte iyi gidiyor az bulantı ve iştahsızlık var sadece senınnasıl gidiyo? kaç haftalık bebişlerin)?sevgiler görüşürüz...

4. 21 Kasım 2009
  5. ebrukizilboga

ebrukizilboga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende antalyadayım ve ıkız beklıyorum. 21+1 haftalık olduk ama ben Şu antalyada bı ıyı doktora rastlayamadım arkadaŞlar. Varmı tavsıyelerınız. Devlettede olabılır Özelde olur.ya nı tÜp bebek bıraz Özel ılgı gerektırıyor ama Öyle bı doktor bulamadım.
    Bu arada esra arkadaŞım eĞer bebeklerde bı sorun gÖrÜnmÜyosa bence asla ve asla bırını aldırma ıkısıde bÜyÜyo ve rabbım ınsana yardım edıyo bana sorarsan bÖyle ama senın fıkrın tabı bana tırılyon verseler dÜnyayı verseler bı daha o doktorada gıtmem bebeĞımede elletmem.

6. 21 Kasım 2009
  7. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım.Hemşeriyis ne güsell:) banada merkezdeki dr.teke indirelim dedi.Neyseki bugün kararımı bildirdim ve ikiz devam etmeye karar verdim.Gebelik takibine LARA da DOÇ.DR. GÜRKAN ZORLU var onun özeline gidiyorum.oda dedi zaten sakın teke indirme.çok ii bi doktor ve çok bilgili.Özellikle tüp bebek konusunda uzman.Tıp Fakültesinden ayrılma.Tedavi ücreti 140. ama değiyo bence.insanı çok rahatlıyo sana gönül rahatlığıyla tavsiye edebiirim.sen kime gitiin şimdiye kadar?

8. 24 Kasım 2009
  9. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    esra merhaba .kardeşimde ikiz bebeklere hamile.13. haftadayız.antalya tüp bebek merkezine gidiyor halen rahim ağzı daralması var dediler ilk kontrolde.bugün sorunyok 38 mm dendi senin bilgin var mı bu konuda biz de doktor araştırıyoruz aslında manavgatta ikamet ediyoruz.. antalyada mı devam etsek manavgattamı bir doktor bulsak karar veremiyoruz ama gürkan bey in adını ben de çok duydum..anadoluda da çalışıyormuş heralde hepimize hayırlı doğumlar...

10. 24 Kasım 2009
  11. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM mrb.Bende Antalya Tüp bebek Merkezinde hamile kaldım.Ama 8.haftada artık bizlik bişey yok dediler.Bende Antalya Merkezde değilim 2.5 saat uzaklıktan gelip gidiyorum.Gürkan Hocaya devam ediyorum.O bu tarz vakalarla çok karşılaşmış bi doktor.Açıkcası tüp bebek olduğu için ben her doktora güvenemedim.Gürkan Hocada bu konuda uzman,zaten bi kere gitseniz anlıyorsunuz.Ama merkezden bana dedikleri GÜRKAN HOCA yada gidin fakat Fakülteyede arada görününki bi dosyanız açılsın.Acil bi durumda bakmıyolar dediler.Fakültedede İNANÇ MENDİLCİOĞLU diye bi prof. var onun adını çok duydum.ama Fakültede çok ilgilenmezler falan dediler. Gürkan Zorlu iyi bi secim. Sonuçta riske atmamak lazım.O kadar emek verdik, devamıda çok önemli,Allah herkese bebişlerini sağlıcakla almak nasip etsin.

12. 30 Kasım 2009
  13. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    esracım yorumun için teşekkürler...bayramınız kutlu olsun...gürkan hocanın adını çok duydum.yaşadıklarını paylaşırsan sevinirim...hayırlısı

14. 30 Kasım 2009
  15. aysenur0134

aysenur0134 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba bebek07 bende antalyadayım sanırım hamilesiniz nerede ve hangi doktorla tedaviye başladığını nasıl bir yol izlediğini paylaşırsan çok sewinirim hoşçakal

16. 7 Aralık 2009
  17. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ayşenur manavgattayız kardeşim hamile doktor çok var antalyada siteyi incele yorumlar çok var kardeşim antalya tüp bebek merkezinde hamile kaldı...bakalım doktora daha karar vermedik..andeva yıldızda fatma seda soylu antalya anadolu hastanesinde gürkan bey üniversitede inanç mendilcioğlu birde soyadını bilmiyorum mehmet hoca yanlız üniversitedeki hocalar özel bu hekimlerin adını çok duydum herşey istediğin gibi olsun...

18. 5 Ocak 2010
  19. cadykis

cadykis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba bende antalya manavgatta yaşıyorum 27+6 ikizlere hamileyim ilk 5 ay çok rahat bir hamilelik dönemi geçirdim ama artık çok zor oluyor iyice ağırlaştım ve bebeklerimden birinin başı leğen kemiğimin üstünde ağrı yapıyor ayrıca şeker yüklememde yüksek çıktı diyetteyim doktorum bu hafta celeston diye bir iğne verdi erken doğum olursa ciğer geliştiriyormuş ona başlıyorum bu arada medikal parka gidiyorum ertuğrul akdaş doktorum