Antalya jinefem hastahanesinde doğum yapan var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve islek07 tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : islek07
  1. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kafamçokkarıştıarkadaşlar jinefemde doğum yapan yada muayene olanlar varmı.varsa deneyimlerinizi paylaşmak isterim.çok kararsızım ufff...eşim illa orası olsun diyo bilmiyorum.yardıııımmmmmmm...kafamçokkarıştı

2. 10 Temmuz 2009
  3. pakize07

pakize07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jinefemi tam anlamıyla bilmiyorum ama benim doktorum şu an orada görev yapıyor. Dr. Havva YILMAZ
    Gerçekten çok iyi ve ilgili bi doktor. Doğum yaparsan Havva hanımı tavsiye ederim. Bende onu düşünüyorum.

4. 15 Temmuz 2009
  5. tanemm

tanemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doğumumuda ablamınkinide havva hanım yapmıştı çok başarılı gerçekten şiddetle tavsiye ederim özellikle sezeryan düşünüyosan

6. 17 Temmuz 2009
  7. AnnaMaria

AnnaMaria Guest

Merhaba 20.12.2008 tarihinde antalya jinefem hastanesinde kızımızı kucağımıza aldık çok memnun kaldık İbrahim Tırak doğumumu gerçekleştirdi muayenelerimdede kendisine gitmiştim iyi de yapmışım hem benim hem bebeğim için bütün çalışanlar çırpındı.Normal doğum yapmak istemiştim 10 saate yakın bekledik ama güzel kızımın eli geliyordu doktorumuz daha fazla tehlikeye atmamak adına sezeryana aldı ille de sezeryan diyen bir doktor değil lütfen yanlış anlamayın 10 saat beklememizin nedenide buydu zaten çok rahatlatan bir doktor ibrahim bey o yasak bu yasak demiyor tam aksine sizin rahatınız için herşeyi yapıyor çalışanlar dahil bence antalyada doğum yapılabilecek en iyi yer başka bilmek istediğiniz şeyler varsa lütfen sorun

8. 26 Ekim 2009
  9. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle katılıyorum.harika bir yer ve mükemmel bir doktor...

10. 13 Ocak 2010
  11. sohika

sohika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de ıbrahim beye muayene oluyorum,ama doğumu orda yapamam sanırım,ssk anlaşması yok=(Ama ıbrahım bey gerçekten işinin ehli bırısı,ayrıca hastanın psikolojısıne de çok önem verıyor.Arkadaş önerısıyle gitmiştim bende.Herkese önerırım.

12. 28 Kasım 2010
  13. arwen07

arwen07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende jinefemde doğum düşünüyorum ama tam karar veremiyorum. yeni doğan bölümü yokmuş çünkü...

14. 2 Ağustos 2012
  15. oz_

oz_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Gebelığimin en başından beri Antalya Medstar Hastnesınde Şerife şeniz Süpürtülü'ye muayene oluyordum,en başından beride içime sinmeyen bişiler vardı,doktorumdan bır turlu emın olamıyordum,doktorun ve hastanenın ılgısı çok zayıf özel hastane olmasına rağmen,yeterli ilgi yok!Enson pazartesı gunu muayeneye gitmiştim hatırlayanlarınız vardır,bana suyun,kanaman olursa mutlaka benı ara demıstı,sancıların sıklşırsa ara demişti.Dün tesadufen doğum fotoğrafçım aradı bazen dedı sızın hastnede doğum fotografcısını önceden haber vermezsenız sorun olabılıyormus,rica etsem doktorunuza sorarmısınız dedı bende tamam sorarım sıze tekra dönerım dedım.DOKTORUMU ARADIM BELLI ARALIKLARLA 5 KEZ FELAN TELEFONUMA KESINLIKLE CVP VERILMEDI,VEDE GERI DONULMEDI!DÜN BEN DOĞURUYORDA OLABILIRDIM ÇOK SİNİRLENDIM!sonuç olarak kızgınlıkla Antalya Jinefem hastanesınden Havva Yılmazdan randevu aldım ve bugun muayeneye gıttım,iyikide gitmişim,havva hanım gerçekten çok ilgili ve tatlı bir bayanmış hiç abartmıyorum neredeyse 1 saat benımle ılgılendi,ulturasonda bebegın tum organlarıyla ılgılı detaylı bılgı verdı anlattı nst de bıle yanımdaydı benle beraber takıp ettı,sureklı sohbet ettık benım tahmını doğum tarıhım bayramın 2. gunune denk gelıyor belkı farketmişsınızdır dedım,oda hiç sorun değil dedi,son gunune kadar beklıycez dedı normal doğuma gayet musaıtsın dedı,ama gununu cok gecırtmem bebek sıkıntıya gırebılır dedı 22 agustos gıbı sunı sancı verırız dedı senın sancıların gelmesse dedı,oda olmazsa mecburen sezeryan dedı bende tamam dedım hiç düşünmeden öyle bir güven huzur verdıkı anlatamam Antalyada kı annelere kesınlıkle havva yılmazı tavsıye ederım,ımkanınız varsa mutlaka ona gidin.sgk gecerlı degıl yanlız muayene ucretı 125 tl,özel sigorta gecerlıymıs sadece.zaten antalyalılar duymuştur sadece kadın saglıgı ve doğum üzerıne uzmanlasmıs özel bir hastane

16. 13 Ağustos 2012
  17. akile04

akile04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    jinefem sezeryan doğum ücreti ne kadarmış, bilen var mı?

18. 28 Ağustos 2012
  19. cigdem0571

cigdem0571 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    30000 lira tatlım evet sgk karşılamıyor bende jinefeme gidiyorum kevser hanımın hastasıyım normal doğumda aynı fiyat iyi bir hastane ve çalışanlarından doktoruna hepsi ilgili.