Antalya merkezde işinin ehli kuaför arıyorum :((

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve ae23 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : ae23
  1. ae23

ae23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben İzmir'den Antalya'ya gelin gidicem ve düğünüm orda olucağı için güvenilir ve işini iyi yapan bir kuaföre ihitiyacım var çünkü hiçbir yer bilmiyorum senağlama Düğünüm Ekim'de ama şimdiden araştırmalara başladım. Antalya'lı arkadaşlardan yardım bekliyorum o gün muhteşem olmak istiyorummm lütfeennnn bana yardım edinnnn kızlarrr:teytey::teytey:

2. 7 Mart 2009
  3. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben antalyalıyım ve annem antalyada kuaför.dilersen yardımcı olabilirim.annem eski kuaförlerdendir bu arada

4. 8 Mart 2009
  5. maviyexsxil

maviyexsxil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    burda yani antalyada en meşhuru selda kuafördür antalyada kime sorsan sana yerini tarif eder

6. 9 Mart 2009
  7. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selda neresi yahu?

8. 3 Temmuz 2010
  9. morsorrow

morsorrow Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    işinin ehli diyosan,
    konyaaltı atatürk bulvarında akdeniz dondurmayla talya göz hastanesinin karşısında DıES var
    memnun kalmak istiyosan buraya git, hicbir kuaförde bu kadar özenmezler saçına, seyfi ve deniz işlerine resmen aşık insanlardır

10. 6 Temmuz 2010
  11. srzgr

srzgr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben çok fazla kuaföre giden biri değilimdir ancak özel günlerde gittiğim tek yer Migros Divan. Ablamın düğününde de hem ben hem ablam gelin saçını ve makyajını oraya yaptırdık.Düğün boyunca ve sonrasında sürekli neresi olduğu hakkında bilgi istendi.Çok zarif ve abartıya kaçmadan işlerinin hakkını veriyorlar.Fiyatları dışarıya oranla biraz yüksek ama o gün için değer.ıstersen bir görüş fikir olsun.Hayırlı olsun bu arada:)

12. 30 Temmuz 2010
  13. crb

crb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam kızlar benımde eylulde antalyada dugunum varrrr ve bende ısının ehlı kuafor arıyorum tabı butceyı cok zorlamadan dugunu olupta memnun kalan varmııı yanı canlı canlı sahıd bırı :))

14. 30 Temmuz 2010
  15. tubasudetuba

tubasudetuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar tabiki artı kuaför asla mutsuz olmazsınız hele makyaj profosyonel ve porselen hiç düşünme bile

16. 30 Temmuz 2010
  17. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    kizlar bugun sadece bu isle ugrastim ve en az isinin ehli 10 kuafor gezdim..Butce olarak bi 300-400 tl ayirmaniz gerekiyor eger cok profesyonel dusunuyosaniz..Sonuc olarak makyajda WAKE UP STUDIO'yu tek gecerim..Sac+makyaj icin M.E.Y
    MD
    TRENDY kuafor,
    BES kuafor,
    3 BEYAZ..Gidebileceginiz diger kuaforler..Hepsi de ayni cadde uzerinde hemen hemen dedeman otelin bulundugu cadde uzerinde larada..

18. 5 Ekim 2010
  19. mslnkn

mslnkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba ben burda yeniyim, herkesin burda fikir alışverişinde bulunması çok hoşuma gitti bende antalyada oturuorum ve 15 ekim 2010 da düğünüm var çok sıkıntıdayım çünkü henüz hem zevkime uygun hemde bütçeme uygun bir kuaför bulamadım ve 9 günüm kaldı bana yardım edin!! tavsiye edebileceğiniz uygun bi kuaför varsa cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler