Antalya Tüp Bebek Merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve Bonadea tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bizim merkez arayışımız hala devam ediyor. Antalya tüp bebek merkezinde tüp bebek tedavi ücretinin 2900 ytl olduğunu ve tedavi süresince ücretsiz konaklama sağlandığını okudum internet sitesinde. Merkez Antalya'da olunca tatili de bedavaya getirme şansı doğuyor sırnaşık şey Acaba bu merkezde tedavi yaptıran var mı kızlar?

2. 5 Mayıs 2008
  3. symslow

symslow Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben akdeniz tıpta yaptırmıştım aşılamam tutmadı oraya gelen hastalardan duyuyordum tuttan da var tutmayan da diye ama kemal özgür diye bi doktorun orası konunun uzmanı diyolardı

4. 28 Nisan 2009
  5. Aspirin

Aspirin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bu yaz bu merkezde tüp bebek tedavisi göreceğim inş.Çok methini duydum özellikle Kemal Bey'in.ücretsiz konaklama sunması müthiş bir hizmet.

6. 2 Şubat 2010
  7. zaide

zaide Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİ SKANDALI DİKKAT
    kızlar ben bundan birkaç ay önce kemal beyde tüp bebek yaptırdım rapor aldığım halde benden 2200tl aldılar hatta bunun sadece 800tl fatura vermek istediler eşim kavka ederek 2200tl fatura aldı sonradan öğrendikki raporlu olana bakanlığın belirlediği fiyat 800tl imiş duyunca eşim gitti elimizde 2200 faturu olduğunu para iadesi olmazsa mahkemeye ve salık müdürlüğü şikayet edeceğiz dedi ve fazla aldıkları parayı iade aldı.Bu merkeze gidecek olanlar tekrar düşünsün benden uyarması.

8. 3 Şubat 2010
  9. yasmin_07

yasmin_07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım öncelikle buraya yazılan herşeyin diğer insanların kararı üzerinde olumlu yada olumsuz çok büyük etkisi olduğunun umarım farkındasınızdır ve bence zaten farkında olduğunuz içinde bunları yazmışsınız.ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu umuyorum yoksa bunların özellikle karalamak ve insanların kafasını karıştırmak için yazıldığını düşüneceğim.çünkü antalya tüp bebek merkezinde yalnızca birkaç ay önce tüp bebek yaptırdığınız söylüyorsunuz.2009 yılında raporlu olan hastalara devletin geri ödediği pay 1.240 tl dir.yani siz merkeze ne kadar ödemişseniz bunun 1.240 tl lik kısmını tedavi bitiminde devlet size geri öder.raporlu olanlar içn hangi merkez olursa olsun bu kanun geçerlidir.bu merkezin belirlediği bir kural değil bir kanundur dikkatinizi çekerim.nereye giderseniz gidin raporlu olan 800 tl öder diye birşey yoktur.(ancak bu tutar merkez kendi bünyesinde bir kampanya yaparsa geçerli olabilir.yani raporla falan alakası yok)ve şunuda belirteyim bundan böyle yeni kanunla katkı paylarıda arttığı için 1.240 tl lik tutardada değişiklikler oldu ve devlet artık daha az geri ödeme yapacak hastaya.
    ayrıca baktım dün üye olmulsunuz siteye ve bu mesajdan başka mesejaınızda yok.anlaşılan sadece bunları yazmak için üye olmulsunuz.tüp bebek yaptırmak çok basit bir olay değil.insanlar ne umutlarla çıkıyorlar bu yola.bilip bilmeden bir sürü şey yazıpta insanların kafasını karıştırmayın.eğer merkezden yada doktorlardan yana bi şikayette bulunsaydınız yorum yapamazdım çünkü bununla ilgili tecrübem ve bilgim yok.ama sizin yazdıklarınız devlet tarafından çıkarılmış bir kanunu göz ardı etmekten başka birşey değil.
    amacım kimseyi savunmak değil.bunları yazmadan edemedim.zaten önünde internet olan herkes küçük bir araştırma yaparsa tüp bebekte raporla ilgili tüm detayları öğrenebilir.

10. 16 Şubat 2010
  11. MONA ROSA

MONA ROSA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm.zor işler bunlar yahu :eek:ffff offf

12. 22 Şubat 2010
  13. tupus07

tupus07 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    slm mona rosa sen antalya tüp bebek merkezi hakkında ne düşünüyosun

14. 6 Mart 2010
  15. cileklPASTa

cileklPASTa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bende sizdenim,bir ay sonra doktorumuzun verdiği süre doluyor önce aşılama sonra tüp bebek.allahım ayrdım et rabbim,çok korkuyorum,bende antalya tüp bebek merkezine gideceğim önce gittik eşimle test falan yapıldı hayırlısı olsun inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi alırız kucağımıza,burdan birbirimizi takip edelim ve destek olalım umarım herşey istediğimiz gibi olur...

16. 6 Mart 2010
  17. tupus07

tupus07 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    canım allah yardımcın olsun .ben kemal beyin hastasıyım.sonuç bekliyoruz hayırlısı olsunnnn

18. 7 Mart 2010
  19. melony

melony kızım sağ salim gel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar selam bende kemal beyin hastasıyım sizleri bu yeni cıkan yasa hakkında hiç bilgilendirdilermi yarın son tahlillerimi alıcam ozaman soracağım nedir nasıl olacak diye