Antalya tüp bebek merkezinde dilekçe karşılığı iki embriyo nasıl yanii?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve umutbizimolsun tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

26 Eylül 2010
    Konu Sahibi : umutbizimolsun
  1. umutbizimolsun

umutbizimolsun tatlı kızım sağlıkla gel Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar boyle bısey olabılırmı yaa ısteyenletre dilekçe karsılığında 2 atne koyuolarmuıs valla gıdıp orda yaptırırm yanii olurmu yaa kapattırırlar orayı yada yasada bı boşluk buldular

2. 26 Eylül 2010
  3. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Canım daha önce iki denemem var die ısrar et...İstanbulda da çok arkadaşıma yaptılar...Dilekçe veriyolar ve senin söylediğiğin karşısında tamam diyorlar...Yani bi ispat istememişler...........

4. 26 Eylül 2010
  5. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy tamam cnm saoll zaten benım bı denemem yarım kaldı tansfer olmadı donduruldu onları transfer ettitip iki denemem oldu derim
    yeni denemeyi orda yaptırırım ozaman iyiyymiş yaa ücretsizz misafirhaneside varmış sanırım yarıyıl tatilinde deneyebilirim

6. 26 Eylül 2010
  7. gozdemmmmmm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Nerde yaptırdın??? Bende donmuşlarla yapacağım ama kürtaj olalı bi ay oldu...Daha adet bile olamadım....Bende öğretmenim, yarı yıl tatilini beklemeyeceğim heralde...Yoksa beklesem mi ?? Kararsızım biraz:)) Okulla zaman daha çabuk geçer die düşünüyorum İlk denememde hep yattım..İki embrio konuldu :)) Teki tuttu...11 haftalıkken kalbi durdu...Yatmakla bişeyolmuyo yani....

8. 27 Eylül 2010
  9. sweetwitchy

sweetwitchy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    [QUOTENerde yaptırdın??? Bende donmuşlarla yapacağım ama kürtaj olalı bi ay oldu...Daha adet bile olamadım....Bende öğretmenim, yarı yıl tatilini beklemeyeceğim heralde...Yoksa beklesem mi ?? Kararsızım biraz:)) Okulla zaman daha çabuk geçer die düşünüyorum İlk denememde hep yattım..İki embrio konuldu :)) Teki tuttu...11 haftalıkken kalbi durdu...Yatmakla bişeyolmuyo yani....[/QUOTE
    ]

Bende öğretmenim yarıyıl tatilini bekleyemedim bu sefer.Diğerlerinde hep tatile denk getirdim hep yattım ama olmadı.şimdide izin için strese girmeye başladım bakalım nasıl halledeceğim,10 gün rapor almak istemiyorum siz ce kaç gün dinlenmek yeterli olur acaba???

10. 27 Eylül 2010
  11. gulsumay

gulsumay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende öğretmenim ikinci denemem için 10 günlük rapor alacağım ank. gidip geleceğim için orda 4 gün bi dört günde evimde dinleneceğim sonra iş başı. ama sürekli yatmayı düşünmüyorum öncekinde 11 gün yattım bende 11. gün kanamam oldu ve tutmamış :KK43: o yüzden katılıyorum yatmakla alakalı değil.

12. 27 Eylül 2010
  13. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    istanbulda da mı yapıyorlar yani. çok şaşırdım. benim doktorum kesinlikle yapamayız demişti ama...

14. 27 Eylül 2010
  15. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben adanada yaptırdım ama aşılamayla başlandı cok yumurta olunca tüpe geçelim dedik yumurtalarım kendiliğinden çatladı tedavi iptal dediler ben ısrar attim kalanları toplayın dedim 3-4 tane kalmıs 2 dondurulmuş embriyom var tarnsferi o zaman yapmadılar progesteron erken artığı için..
    ne kadar zor yaa bende şimdi sabredemıyorum transferi bile yaşayamadım bu ay yapabiliriz dedi dr nasıl gidip geleyim 2 saat mesafedeyiz adanaya
    artık bende yarıyıl tatilini beklicem mecburen halbuki ben yeni denemeyi yaptırmak istıodum sonuçta ıkısıde çözülmeyebilir hucre kaybı cok olabilir benım doktorum transferden sonraki gün normal hayatınıza dönebeilirsiniz üstüne düştükçe olmaz dedi
    yaa bende oyle hocam işte diyorum iki gunde bir gune bırlık gıdıp gelsemmı aynı zamanda aşılamada yapacakmış dr aşılama yapp 3 gun sonrada enbriyoyu koyacakmış yoksa ıkı gun arayala bakması gerekmezdi yıne 2-3 tane yumurta geliştirecekler onada 2 gunde bır bakarlar heralde,,hcam sadece tarnsfer gunu dınlenmk yeterli dedi dr kasmayın kendınızı strese sokmayın yormayayaım kendımı dıye dedi

16. 27 Eylül 2010
  17. umutbizimolsun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ankaraya kaç saat mesafedesın hocam ben 2 saatlık mesafedeyım yaptırcağım merkeze bazı ogleden sonralarım bazen ogleye kadarlık derslerım boş acaba ayarlayabılırımıyım bılmıorum gidip gelsem cok sıkıdtığımda o gunluk sevk alsam
    hiç sabredemıorum taa yarıyıla kadar cok var bazen dıorum cok yorucu olur bazen dıorum yarıyılda yenı denememi yaparım

18. 27 Eylül 2010
  19. gozdemmmmmm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar anlaşılan yarı yıl tailinde bayağı yoğunluk olacak...Ben transferden sonra sürekli yatanlardanım...Olmayınca olmuyor...11. hafta rutin kontrole gittiğimde bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim...Aslında transfer cumaya gelse 5 gün rapor alsak okula döndüğümüzde 10. gün oluyo..Çokta rapor almaya gerek yok...Yani ben bu sefer o kadar titizlenmeyi düşünmüyorum....Bu arada iki embrio konusunda ısrarcı olunnnn...