Antalya'da bebek odası yaptıranlar yada alanlar yardım!!!!

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve krokan tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : krokan
  1. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar 20 haftalık hamileyim.bebek odası için çok gezme imkanım olmadı..antalyada alabileceğim yada özellikle yaptırabileceğim nereler var?yaptıranlar varsa aranızda yeri ve fiyatı hakkında yardımcı olurmusunuz..

2. 24 Ağustos 2010
  3. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba;

bende 12 haftalık hamileyim... şimdiden araştırmaya başladım.. kırcamide irem bebe ve ilke bebe var... uygun fiyatlılarıda var uçuklarda... suntalem takımlar 1.200-1.300- 1.500 e kadar var... ama mdf takıımlar 2.000 den aşağı değil... irem bebe beğendiğin bir modelle gidersen yapabiliyor.. ona görede fiyat veriyor...

henüz mobilyacıları araştırmadım... açıkçası güvenemediğim için araştırmadım.. mobilyanın boyası çok önemliymiş....

eğer sende biryerler bulursan ve paylaşırsan sevinirim..

4. 24 Ağustos 2010
  5. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    canım ben kapalıyoldaki baby chiccoya baktım 2 ay kadar önce,kampanya vardı..çok güzel denizce bebek odası vardı.1500 tl..ayıca kışlahan çarşısındaki bebe mağazlarındada uygun fiyatlı bebek odaları vardı1200 tl gibi,ama kalitesini bilemiyorum.bu arada benim erkek,senin belli oldu mu?yaptırmada güzel oluyormuş,birebirini daha ucuza yaptırabiliyormuşsun ama nereler yapıyor bilemiyorum.gezdikçe yardımcı olalım birbirimize..

6. 25 Ağustos 2010
  7. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin canım... 3. ayı doldurduk ama daha belli değil canım... ben zaten unisex bi mobilya takımı düşünüyorum.. o yüzden mobilya konusunda cinsiyeti beklemiycem.. eğer uygun fiyatlı ve kaliteli bulursam almayı düşünüyorum.. oralara hiç bakmadım canım..ben larada oturduğum için bana yakın olan yerlere baktım hep..

yaptırmak daha ucuza mal olur diye düşündüğüm için bir usta buldum dün... eşimle beraber gittik görüştük... benim odam çok küçük... bugün akşam gelip odamın ölçüsünü alacaklar... ellerine beğendiğim mobilya takımının resmini verdim..bakalım bugün yada yarın bir fiyat verirlerse yazarım canım... ustanında adını telefonunu veririm sanada..

bencede fikir edindikçe paylaşırsak iyi olur... arabasını pusetini falan aldın mı??

8. 26 Ağustos 2010
  9. sinem_mavis

sinem_mavis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar bende antalya'da oturuyorum 24 haftalık hamileyim kırcamideki irem bebede çok güzel takımlar var ama fiyatlarıda bir okadar güzel :) ben soğuksu tarafında oturuyorum daha öncede alışveriş ettiğimiz bir mobilyacımız vardı ona gittik çileğin pamuk takımı diye bi takımı varmış katalogtan baktık ondan siparişini verdik kendi yapacak model sadece çilekten alıntı 2 kapılı dolap şifonyer 2 komidin sallanabilen beşik yatağı içinde 1050 tl dedi beğendiğiniz modeli alın gidin bakın mobilyacılara uygun bulabilirsiniz

10. 26 Ağustos 2010
  11. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    canım çok sağol yorumun için..mobilyacınızın adresini paylaşırsan çok sevinirim.fiyat çok cazip..yapılıncada paylaşırsan,resim eklersen sevinirim..bide ben çileğin sayfasına baktım ama pamuk diye bi takım bulamadım.nettemi yok acaba?

12. 26 Ağustos 2010
  13. sinem_mavis

sinem_mavis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım nette yok bizde orda katalogtan bakmıştık yarın kataloğu getirir taratır ekleyebilirsem eklerim resmini sende görürsün adresinide veririm yarın tam olarak bilmiyorum yanlış yönlendirmiyim sizi

14. 26 Ağustos 2010
  15. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bizim mobilyacıda geldi ölçü aldı... ama fiyat vermedi henüz... birde dolap yaptıramıyoruz biz.. odam çok küçük olduğu için sığmıyor :KK43:( o yüzden büyüyen yatak ve şifonyer fiyatı verecekler..

fiyat geldikten sonra ilgilenirsen bende adres ve telefon verebilirim.. benim beğendiğim takımda caploonba diye bir firmanın... benimde birebir aynısını yapacaklar..

paylaşımlar için teşekkür ederim...

16. 26 Ağustos 2010
  17. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    çok sağol canım..senin bebek kızmı?pamuk deyince pamuk gibi bi kız geldi aklıma:)senin sallanan beşik dediğinde ufak beşik mi yoksa bebek yatağımı?bide çileğin katoloğundan baktın değilmi?yoksa mobilyacıda mı var seçenekler..

18. 26 Ağustos 2010
  19. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar çok sağolun cevaplarınız için..tabi ilgilenirim canım..fiyat gelince bildirirsin sende..benim oda müsait,benim düşüncemde 3 kapılı gardrop,şifonyer,yatak,belkide ilave bir komidin yada oyuncak sepeti,..denizci takımlara bayılıyorum..senin cinsiyeti bellimi?