antalyada burun estetiği???imdaaat

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ecitahhhh tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ecitahhhh
  1. ecitahhhh

ecitahhhh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    dr hadi nural,,dr seçkin okşar,,dr ömer refik özerdem,,dr ömer özkan,,dr koray coşkun fırat,,dr erkan dodanlı gbi doktorlar buldum ama hiçbiri hakkında detaylı bilgim yok.bu doktorlardan ameliyat olan ve durumnun memnunluğu hakkında bilgi verebilrse gercekten cok mutlu olucm cnkü okulm acılmadan sağlıklı ve güzel, doğal bi buruna kavşmak istiyorum...yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

2. 18 Ağustos 2010
  3. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canımöncelikle bende çok uzun süredir doktor araştırıyorum ben de Antalyalıyım bu arada ve orada olcağım ameliyatımı büyük bir ihtimalle ben antalyada gökhan uğur ve ömer refik özerdemin kardeşi ile görüştüm ikiside aynı yerde çalışıyormuş o da estetik cerrah ama hem fiyat hem de anlattıkları ve bana özellikle gökhan beyin yaptığı burun tasarımı hiç hoşuma gitmedi şimdi antalyaya dönünce koray coşkun fıratla görüşeceğim açıkçası ömer özkan ile görüşmeyi de çok istiyorum ama muayene üzretleri çok fazla üniversitede çalıştıkları için ben de tercihimi Korak beyden yana kullanacağım eğer o da aklıma yatmazsa ne yaparım bilmiyorum ben de bu yakınlarda ameliyat olmayı çok istiyorum ama hayırlısı bakalım sen de bilgi edinirsen sevinirim bu arada seçkin beyin yurt dışı menşeyli bir sitesi var oradan yaptığı burunları gördüm çok yapaydılar o yüzden onuda elemiştim kafamda.....:)

4. 19 Ağustos 2010
  5. ecitahhhh

ecitahhhh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba tatlım aslında çok zor bi durumdayız mesela dr hadi nuralın muaneyesine gittim geçenlerde ikna kabiliyeti çok sağlam ve yaptığı burunları gösterdi bana bilgisayardan onada onay verdim,,daha sonra allah cok büyük ya benim fotografımı çekmek için başka bir odaya aldı ve orada bir sağlık personeli ve burnu şaka gibi iğrenç yapılmış okadar belliki estetik olduğu işte ben onu istemiorum doğal olsun istiyorum,,ımmm bu yazdığım doktorlardan en yakını bu tıp fakültesinde çalışan ömer ve koray bey gibi geldi bana sonucta bu adamlar devlette calşıolar ama işte ücret cok olmamasi gereio :S:S

6. 29 Ağustos 2010
  7. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçen sene ............. ameliyat oldum ve malesef sonuçtan dolayı psikolojim altüst oldu. 1 yıl aradan sonra başka bi doktora revizyon oldum ve şükürler olsun şu an çok mutluyum.. acele etmeden iyice araştırın arkadaşlar..

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Mart 2011
  8. 29 Ağustos 2010
  9. ecitahhhh

ecitahhhh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    peki ya ömer özkan hakkında bir bilginiz var mı? perşmbe günü tıp fakültsnde amelyt olcm:KK43:ozamna kadar olumlu olmsuz düşüncelerinizi söylersenz cok cok sewinirm

10. 29 Ağustos 2010
  11. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    antalyadaki diğer doktorlar hakkında hiç bir bilgim yok, ben hiç doktor araştırması yapmadan olmuştum ilk ameliyatımı, umarım dilediğin gibi olur sonuç, şimdiden geçmiş olsun. ben de 2. ameliyatımı malatya tıp fakültesinde oldum ve şükürler olsun tam istediğim gibi bi burnum var artık, darısı başına..

12. 2 Eylül 2010
  13. shekerix

shekerix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ameliyatını oldun mu? ameliyatın nasıl geçti? haberlerini ve fotolarını bekliyoruz çünkü bende sanırım ömer beye ameliyat olucam:1shok:

14. 5 Eylül 2010
  15. mernem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım evet ameliyat olsun mu bu arada olduysan kime olduğunu da paylaşırsan çok seviniriz...:)

16. 29 Eylül 2010
  17. kami

kami Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    umarım ameliyatın başarılı geçmiştir ve istediğin burna kavuşmuşsundur :) bende antalya da yaşıyorum ömer beyi önerir misin bir de ücretle bilgi verebilir misin ? teşekkürler.

18. 29 Eylül 2010
  19. mernem

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet eciatahh acaba ameliyatını oldun mu hiç ses seda yok...:KK43: