Antalya'da doğum için hastane ve doktor arıyorum..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bahair tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : bahair
  1. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar merhaba, 34+o haftalık olmama rağmen henüz doğum yapacağım hastane ve doktorum belli değil... 3 hafta öncesine kadar belliydi ama artık değil. fethiye de yaşıyorum ve zaten 2 hastane var 1 tanesi gidilemeyecek kadar kötü. diğerine gidiyordum ilk başlarda. hastaneden pek memnun olmasam da doktorumdan çok memnundum.. fakat doktorum yaklaşık 4 hafta önce hastaneden ayrılacağını söyledi. kendisi antalyada yeni açılacak bi hasteneye gidecek. fakat normal şartlarda hastane şimdiye kadar faaliyete geçmesi gerekiyordu... hala geçmedi. dolayısıyla şu anda hem hastanesiz hem doktorsuzum. muayene için burdaki hastanenin başka doktoruna gene gidecem. ama doğum için buradaki hastaneyi düşünmek bile istemiyorum... dolayısıyla antalya da doğum yapıp memnun kaldığınız hastane ve doktorları paylaşırsanız çok sevinirim. şimdiden herkese teşekkürler...

2. 4 Eylül 2009
  3. Karpuz

Karpuz Meleğimm Yanımda... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım valla bende burda dogum yapıcam doktorum ssknın doktoru oyuzden sskda olucak benım (buranın en eskı bınalarından biriii ):umursamaz:
    valla bı cok hastane var özel cok gueller yaşam hastanesi var andeva var medıcalpark var ki tavsıye ederım ama bıraz pahalıdır.. devlet hastanesı cok guzel oldu yenılendı orası olabılır...

4. 4 Eylül 2009
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    insallah bulursun canim..az kaldi bir an once bulsan iyi olucak...

6. 4 Eylül 2009
  7. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben ılk bebegımı andeva dogum yaptım sezeryanla hastahane cok guzel temız cok sukur bır sorunda cıkmadı ama doktorun sonradan kımse memnun olmadıgını duydum sımdı oprt dr muhammet öztürk ssk hastahanesı dr ben ozelıne gıdıyorum cok cok memnunum 4boyutlu ultrasyonu dogumuda ssk da yapıcam doktoruma guvenıyorum ssk en ıyı dr dıye bılırım ama drla anlasmalı özel hastahane ye gıtıgın zaman hastahane parası dr parasıda dahıl 2mılyara maal oluyormuş ya ozel anadolu hastnesıydı yada medıkalpark olması lazım sımdı unuttum hastahaneyı

8. 4 Eylül 2009
  9. bahair

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anladım canım. ben devlet hastanesini pek istemiyorum... dediğin hasteneleri ben de duydum işte gidenler varsa birinci ağızdan bilgi alırsam iyi olur... medical park fiyat vermedi. diğerleri de istanbuldaki özel hastanelere oranla fiyatları gayet iyi... yaşam hastnesinin internet sitesinden fotolarına da baktım gayet güzel gözüküyo... bizzat gidecnlerden dinlemek lazım tabi.. umarım bilgisi olanlar çıkarda bi sonuca varırım..

10. 4 Eylül 2009
  11. bahair

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bilgilerini paylaştığın işçin çok teşekkür ederim.. sonuçta hastane kadar doktor da önemli... ya şimdilik fiyattan ziyade doktorun ve hastanenin donanım ve kalitesi önemli bizim için. he çok fiyatlar olursa o da zorlar tabi de...

12. 4 Eylül 2009
  13. bahair

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet mehayım doğru söylüyon.. bu gidişle kendim doğuracam kedimi

14. 4 Eylül 2009
  15. Karpuz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnaım sen normalmi dogrucan sengözlerimebaksanab bende özelde ıstıyodum hanı doktorumda oraya gelsın dıye ama bıde anestesıcı var ısın ıcınde bende öellerın anestezı uzmanlarına guvenemıyorum oyuzden sskda olsun tecrubelı bırı olsun ıstedım.. inşallah dedgıım hastanelerde dogum yapan vardırda fıyat öğrenirsin..:kedi:

16. 4 Eylül 2009
  17. bahair

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım normal düşünüyorum ama zaten sancışlı normal düşünürüm bilmediğim bi hastenede yaparsam.. epidural yaptırmam bu durumda aneteziyle de çok fazla bi işim olmazç...

18. 4 Eylül 2009
  19. Karpuz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    anladım canım normal dusunuyosan zaten bişicik olmaz ınşallahh:ecrin_bebek: ben ters bı durum cıkarmı acaba özel hastaneler tam tesekkullu olmayabılır dıye korkuyorum bısı olursa hemen devlet hastanelerıne getırıyolarya ondan özellere guenemıyorum bıde akannehir