Antalyada dogum yapanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve burcu_87 tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : burcu_87
  1. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaslar antalyada hangı hastahanede dogum yaptınız ve memnun kaldınızmı fıkırlerınıze ıhtıyacım varfisfisfisfisfisfis
    ilgilenırsenız sevınırım:eek:

2. 17 Şubat 2009
  3. ozsev

ozsev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşım devlet veya ssk mı dersen sana ssk derim ben daha doğum yapmadım ama yapan arkadaşlarımın tavsıyelerı bunlar.ama imkanın varsa araştırma hastanesine git derim sana.hem temiz hemde ilgi daha çok.sürekli gittiğin doktorun hangi hastanede ona göre ayarla kendını.:nazar:

4. 17 Şubat 2009
  5. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    benım dr um fıgen demır daha sormadım ama yasam hastahanesıyle anlasmalı herhalde benneyaptımki yasam hastahanesı hakkında bılgıye sahıpmısın canımbenneyaptımki

6. 17 Şubat 2009
  7. ozsev

ozsev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaşam hastahanesi iyi elbette.doğumunu orda yapacaksan tavsiye ederim.ama şimdiden araştır fiatını falan.çok yüksek meblalar söylerlerse sosyal güvencende varsa araştırma hastahanesıne gıtmenı tavsıye aderim.buarada yaşam hastanesınde figen diye bir dr.ismi duymadım yaşamda ıkı kadın doğumcu var bıldıgım ama figen duymadım.sen kendısıne sor. şuan kaç aylıklısın bilmiyorum.ben anadoluya gıdıyorum fakat doguma 2500le3000arası dıyolar.son ayımda araştırma hastahanesıne gıdıp prof.muayene olacagım ve dogumumu yapmasını ısteyecegım toplam dogumla muayane falan 650-700cıvarı tutuyor tabi bu sezeryan fiatı.eger sosyal guvencen varsa.sanada tavsıye ederim.:nazar:

Son düzenleme: 17 Şubat 2009
  8. 18 Şubat 2009
  9. tuareki

tuareki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cnm fıgen demır medıkal park hastanesı ve ozel an deva hastanesıyle antlaşmalı ozel andeva hastanesınde ssk lıya normal dogum ucretsız sezeryan 400 tl buna ek olarak fıgen demıre ucret oduyorsun bu da yaklaşık 1000 -1500 arasında sekreterınden sordum bızzat . Yaşam hastanesi guzel temiz ılgılı normal dogum 1000 tl sezeryan 1200 ben orada dogum yapmayı planlıyorum tavsıye ederım cok rahatmış ayrıca 30 dk bır en gec gelıp kontrol edıyorlar gelelım araştırma hastanesıne bende ozsev arkadaşımız gıbı son ayımda araştırmada ozel profesorle dogum yaparım dıyordum ssklıya dogum ucretsiz profosorle normal dogum 500tl sezeryan 1000 tl ayrıca profesor muayenesı 140 tl ama bı gece rahatsızlanınca anıden oraya gıttık ve gıttıgıme pişman oldum yanı ılgılendıler tabı ama o kadar buyuk kı bır yereden bır yere gıtmesı zaman alıyor gercekten sıkıntılı bır durumdu normal muayene olmak ıcınde gıttım ve uzun sure sıra beklemek zorunda kalıyorsun randevu alıyorsun 1 hafta sonraya gun verıyorlar ve o gun erkenden gıdıp sıra alman gerekıyor sıran gelınce muayene o dasında ultrason yok ultrason ıcın ayrı sıra alıyorsun nst ısterse onun ıcınde ayrı sıra verıyorlar ve ıkısını ayrı ayrı beklıyorsun bu bnm tecrubelerımö umarım sana yardımcı olabılşmışımdır verdıgın kararını da paylaşırsan sevınırım allah hayırlı dogumlar nasıp etsın

10. 18 Şubat 2009
  11. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    tesekkurler bılgılendırdıgın ıcın canıma.s.
    daha fıgen hanımla dogum yerını konusmadım fakat bekleme yerınde duvarda dergıden ıkı sayfa asmıslar yasam hastahanesınde dogum yaptırmıs eger mumkun olursa yasam hastahanesını dusunuyorum.

12. 19 Şubat 2009
  13. ozsev

ozsev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bak şimdi bende ikileme düştüm tedrgin oldum.benim blokta oturan 5komşumda araştırmada prof.a muayene olup doğum yaptılar.ve çok iyi ilgilrndıklerini söyledıler.parayı veridikten sonra sıra bıle beklemıyoruz demıslerdi.ya bu doktorlarda adam seçiyor yada tanıdıklarına torpil yapıyolar.kasım ayında arkadasım erken doğum yaptı yıne ömür taşkına gitti acilen.muayeneyle 700 ödemişlerdi.sezeryan olmuştu kendısı.sendende bu olayı duyunca bende tereddütte kaldım.benim amacım uzman yerıne prof.girsin doğumumaydı.eğer ilgilenmeyecekse ben yine devam ettiğim anadoluda yapayım doğumu.

14. 19 Şubat 2009
  15. burcu_87

burcu_87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    450
    Ödül Puanları:
    188
    ozsev anadolu hastahanesınemı gıdıyorsun senbenneyaptımki

16. 19 Şubat 2009
  17. ozsev