Antalya'da estetik cerrah tavsiyeleri

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve Daima tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

6 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Daima
  1. Daima

Daima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar yardım edin lütfen senağlama Antalyada iyi bir plastik doktor varmı acaba? Orda oturan araştırırmısınız benim için? Göğüş büyütmek istiyoruuuum:eek: . Ve Mersin hakkında kim ne duyudu?

2. 6 Eylül 2007
  3. blauschatz

blauschatz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Diğer başlık altında yazdığın sorularu burdan yanıtlıyorum.

Canım özel odasında görüşme yaptık zaten (Hastanede her doktorun özel odası var) poliklinikte değil..Bir asistanı ve bir hemşiresi vardı çok yardımcı oldular ve çok güleryüzlülerdi

Bende o güven oluştu açıkçası anlattığı şeyler yapacağı teknikle ilgili bilgiler çok kafama yattı.Şu şöyle olur şundan dolayı şöyle olmaz şundan dolayı gibi...

Aynı zamanda hastanede ana bilimdalı bölüm başkanı- amerikada 1 yıl master yapmış Aynı hastanede başka doktora da görünmüştüm o hiç kendinden bişeyler koymadı, hep ben ne dediysem tamam dedi;mesela önceki doktordan damla protez istedim onay verdi hiç bişey demeden ama bu doktorum damla protez hiç göğüs bezi olmayanlarda doğal olur, sizin meme bezini yeterli damla takarsak daha fazla sarkma yapar dedi onaylamadı gerekçesini açıkladı buna benzer şeyler...
    Dediğim gibi kardeşim doktor, kardeşimin arkadaşı bu doktorun asistanı onların yönlendirmesiyle bu doktora yöneldim.Zaten kışa düşünüyormuşsun sen, kanlı canlı bende görürsün eserini iyi veya kötü sonucunu :a015

4. 6 Eylül 2007
  5. Daima

Daima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benim teşekkürler yaw Şeniz . Sen 10 gün sonra yaptıracaksın korkma herşey iyi olacak eminim:dance:. Gönlüm Antalyadan Mersin daha çok istiyor açıkçası. Neden bilmiyorum ama İskenderuna giderken Mersini çok beğendim yerimseniben

6. 6 Eylül 2007
  7. seaBahAR

seaBahAR de profundis Editor

Beğenildi:
    8.192
    Ödül Puanları:
    238
  8. 6 Eylül 2007
  9. felisya

felisya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım merhaba
    ben de antalya da doktor arıyorum. Tıp fakültesine gittin koray bey diye bi doktor var onunla görüştüm fiyat çok iyi ama güvenemedim doktora adını kimse duymamış biraz araştırdım.Kendi doktorum var cerrah antalya da ona sordum Seçkin Okşar önerdi bir defa telefonla görüştüm ama bilemiyorum nasıl olduğunu yüz yüze görüşmeye gideceğim. istersen sana bilgi veririm.:çok üzgünüm:

10. 8 Eylül 2007
  11. tubatuba

tubatuba İNSAN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76

Sevgili arkadaşım ben 9 ay evvel Antalya Anadolu hastanesinde doç.dr.Ömer Refik Özerdeme ameliyat yaptırdım yazım bu başlıkda okursan sanırım aydınlanabilirsin .Estetik Cerrahi Hakkında Yaşanan Tecrübeler ( 1 2 3 ... )

12. 6 Nisan 2008
  13. evin07

evin07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar , ben sitede daha yeniyim, bişey danışmak istiyorum, Antalyada bildiğiniz burun estetiği yapan bir doktor varmı,bir de korkularım var hadi yanlıs bişey yaparsa eski halimi ararım diye çok korkuyorum, onun için birilerinin tavsiyesi üzerine gitmek daha güzel. yardımlarınız içn şimdiden teşekkür ederim.

14. 25 Temmuz 2008
  15. Aysu_aysu

Aysu_aysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende antalyadayım ve uzun zamandır burun estetigi için uzman bi plastik ve estetik cerrah arıyorum ama hala bulmuş deilim.lütfen biri bize yardım etsin?ben yasadıgım sehirde yaptırmak istıorum lütfen antalyada yaptıran varsa yardımcı olabilirmi ?senağlama

16. 26 Temmuz 2008
  17. Aysu_aysu

Aysu_aysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    felisya merak ediyorum acaba ameliyat oldun mu?

18. 9 Ağustos 2008
  19. Aysu_aysu

Aysu_aysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    secil peki ne kadar bi fiyata yapıyo bi bilgin war mı ? ?