ANTALYA'da gelin saçı ve makyajı konusunda iyi bir yer.

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve x_y_z tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : x_y_z
  1. x_y_z

x_y_z Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Antalyalı arkadaşlardan hem gelinlik yaptırabileceğim iyi bir moda evi hem de saç ve makyaj için kuaför önerisi bekliyorum (hatta fotoğrafçı önerisi de çok iyi olur)bilmiyorumkismile yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleme: 8 Mart 2010
  2. 14 Mart 2010
  3. x_y_z

x_y_z Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç Antalyalı gelin yok mu aranızdaaa :sm_confused:

4. 16 Mart 2010
  5. meis

meis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben antalyalı bi gelinim:)) üstelik bu cuma düğünüm...cuma kaşta olcak pazar da antalyada merkezde..önerilere gelince..merkezdeki kuaförümü kayınvalidem ayarladı...makyaj için de dışardan bir kız gelicekmiş..fotoğrafçıyı da eşim ayarladı...şuanda hiçbiriyle ilgili bir fikrim yok..ama eğer istersen işini görecek olursa düğünden 1 hafta 10 gün sonra eve geldiğimizde ben sana fotoğraflarımdan gösteririm..saçı filan beğenirsen tercih edersin..
    gelinliğimi de vehbiden aldım ben...34 beden hatta daha zayıf olduğum için tamamen diktiler..bazı yerlerinde modeldekinden bile değişiklik yaptırdım..istersen bir uğra izmir merkezli ..bir de yanında istanbul merkezli olan var..ben çok memnun kaldım ilgiden..umarım senin de dilediğin gibi olur...çok mutluluklar dilerim şimdiden...hayalindeki gibi olru inşallahh

6. 23 Mart 2010
  7. x_y_z

x_y_z Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm msjını daha yeni gördüm bu durmda evlisin şuan sanırım:teytey: tebrik ediyor,mutluluklar diliyoruma.s.
    resimleri gösterebilirim demişsin çok memnun olurum en kısa zamanda bekliyorum cvbını foroğrafcı kuaför makyaj memnun kaldınmı hepsinden nasıldı

8. 23 Mart 2010
  9. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    cnm sen gelinlikci bulabildin mi, ben saniyorum antalyadan vazgectim gelinlik konusunda..İstanbuldan kiraliycam..Fatih'te oturuyorum tam mekani..Umarim kabul ederler..:Saruboceq:

10. 12 Ocak 2013
  11. huzur09

huzur09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    68

Arkadaşlar, benim de düğünüm var yakında. Saç falan neyse de iyi makyaj yapan biri lazım antalyada. Lütfen yardımcı olun...

12. 21 Temmuz 2013
  13. jengam

jengam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    68
    Lütfen yardım Antalya'da Eylül ayında benim de düğünüm var kızlar saçımı makyajımı nerede yaptırmalıyım. Daha önce bu süreçlerden geçmiş arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, hatta iyi bir gelinlik nereden alabilirim onu da söylerseniz sevinirim. Çünkü Antalyanın yabancısıyım. Yardımlarınızı bekliyorum

14. 31 Temmuz 2013
  15. jengam

jengam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    68
    neden kimse yardımcı olmuyor :KK43:

16. 1 Ağustos 2013
  17. mavimavimelek

mavimavimelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    antalyalıyım ve bildiğim kadarıyla söyliyim size ışıklar caddesinde ve kışlahan çarşısında bir sürü gelinlikçi vardır gezerek elbette hayallerinize uygun bir gelinlik bulabilirsiniz, saç konusunda ise mustafa kuaför var arkadaşımın kini yapmıştı, biraz pahalıya mal olabilir ama yinde gayetgüzeldii :KK1: başka yardımcı olabileceğim bişey varsa olmaya çalışırım :KK76:kımsetse 9 ay sonra benimde var düğünüm ama ben de napıcam bilmiyorum inankii bi de başka şehire gidicem vay ki vayy halimeee :KK52:

18. 2 Ağustos 2013
  19. jengam

jengam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    68
    Çook teşekkür ederim. Gelinliğimi memleketimden halletim çok şükür. Sadece saç ve makyaj konusunda araştırmalarım devam ediyor. Antalya da bir alışveriş merkezinin içerisinde MEY kuaför bir de bir cadde üzerindeydi sanırım prestij kuaför hakkında bir bilgin var mı? Fiyat konusu açıkcası önemli değil o gece içimize sinsin yeter :)