Antalyada İngilizce kursu arıyorum?

Konusu 'Yabancı Dil Eğitimi' forumundadır ve kusko tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : kusko
  1. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar Antalya'da en iyi ingilizce kursu hangisi?Kızım Lise 2 ye geçti.Dil bölümünü seçti.Mutlaka bir ingilizce kursuna yazdıracağız ama hangi kurs olacağını bilemiyorum.!Birde ben Konyaaltında oturuyorum.Buralara yakın olursa daha ii olur tabiiki.

2. 18 Eylül 2010
  3. kusko

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    anlaşılan kimsenin bi fikri yok??

4. 18 Eylül 2010
  5. Alishia

Alishia bekliyorum meleğim... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Merhabalar. İngilizce öğretmeniyim ben de. Ama inanın ben de son zamanlarda en iyisi hangisidir bilemiyorum. Tömer'i hep methederler Doğu Garajı'ndaydı en son yeri değişmediyse. Best English var Güllük postane taraflarında oranın da adını çok duydum. Size yakın var mı bilmiyorum başka bilenler varsa size yardımcı olurlar. Başarılar kızınıza da şimdiden.

6. 18 Eylül 2010
  7. kusko

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Tşk ederim canım.Tömer kapanmış malesef (öyle duydum)Neyse sorup soruşturmaya devamm

8. 4 Mart 2013
  9. gozde007

gozde007 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Antalya'da İngilizce öğrenmek isteyenlere ders vermekteyim. Hacettepe mezunuyum, Amerika/California'da ve Amerikan kültür dil okulunda çalışmış deneyimli bir öğretmenim. Turizm ingilizcesi,İş ingilizcesi, SBS'ye hazırlananlar,günlük ingilizce öğrenmek isteyenler ve konuşmasını ilerletmek isteyenler detaylar için mesaj atabilir. Herkese başarılar dilerim :)