Antalyada Kadn doum Doktoru

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dimple tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : dimple
  1. dimple

dimple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    antalyada bildiğiniz iyi kadın doğum doktoru varmı araştırmada da olabilir:CüvCüv:

2. 15 Şubat 2009
  3. EU2

EU2 Guest

merhaba canım ..antalyada benim gittiğim biraz uzak ama DR.ALİ FUAT ŞENGÖR ..bucakta..tavsye ederiim..

4. 15 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

6. 15 Şubat 2009
  7. ozsev

ozsev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşım benım gittiğim dr. belek bölgesinde sana uzak düşebilir.araştırma da ömür hoca var.ömür taşkın çok arkadaşım gitti ona anabilim dalı uzmanı kendisi.

8. 13 Mart 2009
  9. ilksem

ilksem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende 8 aylık hamileyim ve antalya yaşam hastanesinin sistemini ve doktorlarını beğeniyorum kontrollerime oraya gidiyorum ayrıca ssk ,lıyada bakıyorları az bir ücret ödüyorsun arkadaşım tavsiye ederim.sağlıklı doğumlar.kaydirigubbakcemile3

10. 13 Mart 2009
  11. serdi

serdi Guest

canım ben ssk doktoru muhammet öztürkün yazanesine gidiyorum ... çok memnunum bebeğimi en ince ayrıntısına kadar inceliyo.... yeride Atatürk devlet hastanesinin karşısında

12. 14 Mart 2009
  13. bala

bala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilksem umarım bu fikirlerin doğumdan sonrada devam eder.ben bi hasta olarak o hastaneden hiç memnun kalmadım.onun dışında kadın doğumcu alp bey çokk çokkk kötü bi doktor.onun yanında çalışan kişiler bile aynı şeyi söylüyorlar.doğuma girdiği bütün hastaları kesin mikrop kapıyormuş.adam tam bir kasap.diğer doktorlar hakkında hiç bir fikrim yok.benim sana tavsiyem doğumunu yaşam hastanesinde yaptırsan bile alp beyden uzak dur.o adamın para için yapmıyacağı şey yok.

14. 15 Mart 2009
  15. EU2

EU2 Guest

:1shok: aaa gerçektenmiiii??inan şok olduum.genelde o doktor hakkındaa çok iyi şeyler duymuştum,ve bende yaşam hastanesine gitmiştim onu da denemek için ,ama bir türlü ulaşamadım ,gerçi bir sürü amelyata giriyodu randevü almama rağmeen olmadı nasib değilmiş demeeek..allah herkezi hayırlı insanlarla karşılaştrsııın.sağol canıım bizi bu konuda bilgilendirdiğin içiin...a.s.

16. 15 Mart 2009
  17. nurtursel

nurtursel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili dimple bende antalya da yaşayorum.. buradaki doktorlar bence çok bilgisiz neden dersen 4 tane bebeğimi onlar yüzünden kaybettim.. bence bucak burdurda ali fuat şengör'e git.. çok iyi doktor
    insan değer veriyor.. buradaki gibi para için insan zarar vermiyor..

18. 16 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

a.s evet arakadaşım çok haklısıın,kimse dr.Ali Fuata gitmeden ne demek istediğimizi anlayamaz.bende şiddetle tavsiye ediyorum kendisini..burdaki birçok profesör ondan HOCAMIZ diye bahsediyolar..burdakilerin hepisi ''PARA TUZAĞIDIR''kötükedihüso