Antalya'da rahim filmi iin nereyi tavsiye edersiniz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yasmin_07 tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yasmin_07
  1. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar antalyada akar radyolojide rahim filmi çektiren varmı.yada nerelerde çektirdiniz tavsiye edeceğiniz yerler varmı.fiyatlar ne civarda?

2. 24 Aralık 2009
  3. aymines

aymines Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet yasmin_07.uzun süren araştırmalarım,korku ve endişelerim sonucu akar radyolojide dün hsg çektirdim.tümay akar ve yardımcısı inanılmaz hassas ve kibar davrandı ve hiç acı duymadım.gerek hijyene verdiklere önem gerekse tümay hanım ve yardımcısının yoğun ilgisi ile sorunsuz bir çekim gerçekleştirdim.inan ne uygulama sırasında ne de sonrasında hiçbir problem yaşamadım.uygulama sırasında neler yapıldığı an ve an anlatıldı tümay hanım tarafından.sonuçlarım da güzel çıkınca rahatladım çok şükür.bir an önce çektirmeli bence bayanlar.uygulama sonrası hamilelik oranı artıyor zaten biliyorsunuz.antalya da yaşayan bütün bayanlara tavsiye ederim akar radyolojiyi.teşekkürler tümay akar...

4. 24 Aralık 2009
  5. aymines

aymines Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca fiyatı da diğer yerlere göre çok uygun.170 tl.tabibler birliği tarifesine uygun yani.