Antalyada riskli gebelik uzmanı arıyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve BEBEK07 tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : BEBEK07
  1. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ilk gebeliğinde gebelik zehirlenmesi geçiren arkadaşlara sesleniyorum

2. 10 Eylül 2009
  3. smmmsultan

smmmsultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam canım bende aynı şekilde riskli gebelik uzmanı arıyorum; bende ilk bebeğimi 8 aylık kaybettim tansiyon yükselmesi nedeniyle olduğunu söyledi sezeryanımı yapan doktor ama bütün belirtilerim gebelik zehirlenmesini taşıyordu ama bana söylenen tansiyon yükselmesi nedeniyle plasentanın yerinden ayrılması teşhis ve sonuç bu.Sezeryandan 2 ay sonra Figen Demir'e gittim muayene olmak için sezeryandan 6 ay sonra hamile kalabilirsin dedi o sürenin dolmasına bir ay var.Bende araştırıyorum ve aklım çok karışık bu konuda kimileri de bucakta Ali Fuat Şengör'ü öneriyor. Ben Figen Hanımı beğendim ama operasyonlarını özel hastanede yapıyor olması aklıma takılan konu Anadolu haricinde yenidoğan ünitesi yok yaşamda ve andevada diye biliyorum.Anadolu hastaneside çok pahalı.Devlete ait hastanelerde tıpta atatürk devlette ve eğitim araştırma devlet hastanesinde var elbette. Bir sorun olursa yenidoğan ünitesi önemli çünkü bence. Aslında bu zor bir konu herkes birilerini öneriyor çünkü ama işte her doktordan memnun olanda var olmayanda. Ama Figen hanım riskli gebelik uzmanı başka kim var bilmiyorum.

4. 12 Eylül 2009
  5. tunemi

tunemi 2Kiz&1Erkek annesiyim Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    tatılde(antalya) ektopik gebelik sebebıyle gıttıgım kendısınden cok memnun kaldıgım medıcalpark/ Dr ertugrul akdas...

6. 12 Eylül 2009
  7. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

canım ertuğrul bey nasıl bi tedavi uyguladı.bende dış gebelik geçirdim ilk olarak etuğrul beye gitmiştim ama hiç açıklama falan yapmadı.çok kalabalıktı geçiştirdi gibi geldi.aslında iki arkadaşımı o doğum yaptırdı ikiside memnun.bende figen hanıma gtiitm memnunum ama muayene ücreti çok pahalı.medical park sk lılar için çok uygun.tekrar ertuğrul beyemi gitsem dyorum.dış gebelikte riskl ve önemli bi konu takibi falan önemli sende nasıl bir yol izledi.cevaplarsan çok memnun olurum.

8. 29 Eylül 2009
  9. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar ben üniversitede inanç mendilcioğluna gitmeyi düşünüyorum.üniversitenin riskli gebelik uzmanı oymuş.birde dedeman tarafında aslı vuralş sesvere gittim.aynı zamanda aslı hanım yeni açılan andeva yıldız da çalışmaya başlamış.kararsızım.ben ilk gebeliğimde preeklampsi geçirdim.oğlum 32 haftalık sağlıklı olarak ege üniversitesinde doğdu. bakalım hayırlısı.doktorlar hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...

10. 5 Ekim 2011
  11. kohle

kohle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    antalya da yeniyim iki ay oldu geleli ben de kadın doğum uzmanı arıyorum birileri yardımcı olursa sevinirim

12. 6 Ekim 2011
  13. CITLANBIK

CITLANBIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Antalya'ya hoşgeldin
    ben dr.aslı vural sesver'e gidiyorum.hem ilgili hem de titiz bir doktor.seni strese sokmuyor güler yüzlü herşeyi anlatıyor.
    dedeman otelinin orada..google dan iletişim bilgilerini bulabilirsin.ben antalya ya geldiğimden beri ona gidiyorum.
    memnunum.